Agita Puķīte

Starpnovadu kultūras darbinieku svētki Tukumā /FOTO/

Ik gadu Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures kultūras pasākumu plānā ir viena diena, kad bibliotēku, muzeju, kultūras/tautas namu darbinieki visus citus pienākumus noliek malā un satiekas, lai svinētu kopā būšanas svētkus un sveiktu kolēģus darba jubilejās.

Ik gadu Tukuma, Kandavas, Jaunpils un Engures kultūras pasākumu plānā ir viena diena, kad bibliotēku, muzeju, kultūras/tautas namu darbinieki visus citus pienākumus noliek malā un satiekas, lai svinētu kopā būšanas svētkus un sveiktu kolēģus darba jubilejās.

26. janvārī šie svētki notika Tukuma kultūras namā, un kultūras darbiniekus tajos iepriecināja deju grupa «Demo», bet aktīvā jautrībā iesaistīja Rīgas improvizācijas teātra puiši Jānis Rozenvalds, Rihards Sniegs, Jānis Moisejs un Dzintars Rožkalns. Viņi kultūras darbinieku kārtā uzņēma jaunpienācējas – Slampes pagasta bibliotekāri Lieni Jurševsku, Tumes kultūras nama direktori Līgu Libergu un Matkules kultūras nama vadītāju Agnesi Vanagu.

Par 15 darba gadiem kultūras jomā sveica: Andu ŠtrausuLāsmu Milleri, Zintu Ariku; par 20 – Jāni Vārpiņu; par 25 – Inesi VīnšteiniMārtiņu Jurēvicu; par 30 – Ainu KoļesņikovuIngunu Kokinu; par 35 – Sandru Šteinu; par 40 – Ligiju RutkuSandru KosogovuLiju Everti, Aiju EktermaniIvonnu Bredovsk; par 45 – Anitu Korsīti.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 30. janvāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

 1. Vai tad pasmaidīt nevar??? Daža no tām babuļām kā bērēs – savilkusi ģīmi tik neizmērojamās skumjās un sāpēs… Un vēl kultūras darbinieki skaitās. Laikam jau tā kultūra galīgā pa..ļā ja šitādas grimases…

 2. Arī Kandavā beidzot no pagraba būs ārā I. Grunte kas ļoti labi vadīja kultūras darbu visus gadus. Pietiek mums viesdirektrises. Paldies I.Priedei!

 3. Prieks par visiem kultūrniekiem! Bet īpaši par Rudīti! Tā vajag mācēt piecelties. žēl tikai, ka pasākuma organizatoriem nav horizonta sajūtas un atmiņas; arī par to ne, ka šos svētkus tieši Rudīte iedibināja un vienmēr par kultūras ļaudīm rūpējās. Tagadējiem ”svaigajiem” spēkiem liekas, ka viss ar viņiem tikai sācies. Kauns pašām nepalika?

  1. Ak dies, beidzot radniecīga dvēsle! Rudīti par prezidenti! Horizontālajā sajūtā neviena tāda speciālista lokalizācijas ziņā nav manīta. Un labi, ka organizatori mēģina ko jaunu, nevis horizontālo/līmenisko/ no kultūras dienas līdz apmaksātai ekskursijai veģetējošo stāvokli. Jo, galu galā, stāvošs ūdens ir indīgs!

 4. Šāda muļķošanās ir jābeidz. Šādai IZDOMAI nav pamata.
  Cik var novada pasākumos skatīt vienu un to pašu dejotāju
  priekšnesumu. Galu galā kaut kas arī apnīk.

  1. Piekrītu,visas tās slavināšanas, nominācijas, u.t.t jau apnikušas. Tiem cilvēkiem, kuri pelna naudu ar savām rokām, prātiem,strādājot garas stundas, šīs izdarības liekas jocīgas. Tāpēc par mazām algām nav ko sūdzēties!Jums katru mēnesi noteiktā datumā zināma summa ieripo kontā.Vai ziniet, kādas algas ir pastniekiem tagad un visos laikos? Arī viņiem pensijas ir ļoti mazas, lai gan nostrādāts vienā darba vietā 20-30 un vairāk gadi. Tāpēc – smaidiet, un labi būs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.