Septembra pirmā nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

Septembra pirmajā nedēļas nogalē mūspusē tāpat kā citviet ar koncertiem un dažādām aktivitātēm tiek atzīmēta Zinību diena, savukārt aktīvās atpūtas cienītāji tiek gaidīti Tukumā, lai piedalītos «Rozes skrējienā» vai atbalstītu sportistus starptautiskās sacensībās soļošanā.

Septembra pirmajā nedēļas nogalē mūspusē tāpat kā citviet ar koncertiem un dažādām aktivitātēm tiek atzīmēta Zinību diena, savukārt aktīvās atpūtas cienītāji tiek gaidīti Tukumā, lai piedalītos «Rozes skrējienā» vai atbalstītu sportistus starptautiskās sacensībās soļošanā.

Piektdien, 1. septembrī, no 12.00 līdz 16.00 Zinību diena tiks svinēta Jaunpils pilī. Šeit būs iespēja piedalīties atraktīvā un radošā spēlē ar un ap burtiņiem, fotografēties 1.septembra foto un 14.00 noskatīties animācijas filmu «Balerīna». Laipni aicināti skolēni un viņu vecāki!

Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā 1. septembrī 14.00 visi laipni aicināti uz Tukuma Mūzikas skolas audzēkņu koncertu.

Piektdienas, 1. septembra, noslēgumā 18.00 visi skolēni laipni aicināti uz Tukuma pilsētas Kultūras namu, kur jauno skolas sezonu uzsākot koncertu sniegs Nikolajs Puzikovs un popgrupa «Punktiņi».

Sestdien, 2. septembrī, Tukumā norisināsies soļošanas sacensības dažādās distancēs un pirmais «Tukuma Rozes 2017» skrējiens. Rīts 10.00 iesāksies ar Latvijas-Lietuvas-Igaunijas-Zviedrijas valstu komandu sacensībām soļošanā 5, 10 un 20 km distancēs. Paralēli jau 13. reizi norisināsies olimpieša Modra Liepiņa kauss soļošanā nelielākās distancēs – 500 m un 1, 2, 3, 5 km distancēs. «Tukuma Rozes 2017» skrējiens, kurā ikkatrs aktīvu dzīvesveidu mīlošs, sportisks un aizrautīgs tukumnieks un pilsētas viesis varēs piedalīties 5 km skrējienā pilsētvidē, sāksies no 13.30. Arī profesionāliem sportistiem būs iespēja sacensties. Paralēli, sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību, šeit norisināsies arī  Latvijas Republikas čempionāts 5 km šosejas skrējienā. Savukārt mazākie pasākuma dalībnieki varēs piedalīties 500 m un 1 km skrējienā. Visu sacensību sākums un finišs pie Tukuma ledus halles. Adrese: Stadiona iela 3, Tukums. Vairāk informācijas pa tālr. 26635775.

Ja esat pasaku cienītāji, tad sestdien, 2. septembrī pie sevis aicina Džūkstes pasaku muzejs, kur no 13.00 norisināsies Pasaku svētki Alises brīnumzemē, kas tiek svinēti par godu latviešu rakstniekam un folkloristam Ansim Lerhim-Puškaitim. Tā ir diena, ko jautri un izzinoši pavadīt kopā ar ģimeni pirms jaunā mācību gada sākuma. Apmeklētāji aicināti piedalīties radošajās darbnīcās, atjautīgās spēlēs un rotaļās. Pasākumā tiks atklāta arī izstāde «No Lūkošanās līdz Mārtošanai», kuras pamatā ir rakstnieka A. Lerha-Puškaiša tautasdziesmas par latviešu kāzām jeb vedībām Džūkstes apriņķī. Visi laipni aicināti!

Tukuma pilsētas Kultūras namā sestdien, 2. septembrī, no 11.00 līdz 14.00 tiks rīkots nebijis pasākums bērniem un jauniešiem, kuri savu ikdienu pavada Tukumā un apkārtnē. Šeit būs iespēja iepazīties ar brīvā laika pavadīšanas iespējām Tukumā un Tukuma novadā. Ja neesi izlēmis kā interesanti, radoši un aktīvi pavadīt brīvo laiku pēc skolas, nāc un izvēlies sev piemērotāko aktivitāti.

Savukārt svētdien, 3. septembrī, 11.00, mācību gadu iesākot, uz citādu septembra dievkalpojumu gan bērnus, gan pieaugušos aicina Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca. Tajā piedalīsies mūziķi Sintija Kristāla-Barkāne un draugi, bet pēc dievkalpojuma visi aicināti uz svētku kliņģeri draudzes namā.

Nosvini mācību gada sākumu Tukumā! Uz Tukumu pēc smukuma!

Komentāri

  1. Pazinot cilvekiem nevajag kuras ielas bus slegtas del pasakuma? Man tikko pazino ka Tukuma ielas slegtas, pec 10min jabrauc, nu un ka lai braucu, ja nekur nav info par kas un kur ir ciet? Malači..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.