Agita Puķīte

Raimondas Ertneres lielākā vēlme – apkārt redzēt optimisma pilnus cilvēkus

Biedrība «Ligzda» Tukumā, kuras pilnais nosaukums ir papildināts ar vārdiem radošo personību klubs un kur saimnieko Raimonda Ertnere ar saviem palīgiem, ir tā vieta, uz kurieni ejam, kad laikraksta radošajām lapām vajadzīgs kāds padoms.

Biedrība «Ligzda» Tukumā, kuras pilnais nosaukums ir papildināts ar vārdiem radošo personību klubs un kur saimnieko Raimonda Ertnere ar saviem palīgiem, ir tā vieta, uz kurieni ejam, kad laikraksta radošajām lapām vajadzīgs kāds padoms. Biedrības mājvietā, Brīvības laukuma 13. nama 2. stāva mājīgajās telpās, kur pašu radītajiem darbiem blakus dzīvo senlaicīgas mēbeles un lelles ar stāstiem, šos padomus vienmēr esam varējuši dabūt, turklāt kopā ar aicinājumu pievienotoes un darboties līdzi, jo, kā uzskata Raimonda, katra prasme ir vērtīga. Daudzu gadu laikā tukumnieki jau ir pieraduši, ka biedrības durvis allaž ir atvērtas un katram līgumam izpalīdzēt gūta pozitīva atbilde. Tā bija arī šoreiz, kad gājām pie Raimondas pēc padoma, tikai nevis rokdarbiem, bet – priecīgai dzīvošanai. Tādai, kādu to citiem rāda viņa pati. Vārdu sakot, aicinājām viņu uz nelielu sarunu mūsu pielikumā «Aka».

Bet pirms sarunas neliela atkāpe – par fotografēšanos. Pēc daudziem Raimondas teiktajiem “nē”, viņa tomēr piekrita bildēties uz sava lielā akmens, tāpēc aicināja mūs paciemoties viņas «Mākoņos» – mierpilnā pļaviņā, kur reiz būšot rožu mākonis – liela rožu dobe ar rozā, violetām un baltām rozēm, turklāt angļu un plikajām, kādas Raimondai patīk vislabāk. Vēl tur ir egles, citi košumi un burvīgs skats uz Tukumu. “Nu skaists ir tas Tukums, vai ne? Es to vienmēr esmu teikusi!…”

Sarunā Raimonda savu pilsētu ar labu vārdu pieminēs vairākkārt, piebilstot, ka savu darbu velta tai, un viņas teiktajā nav ne druskas lepnības, bet gan liela vēlme aicināt daudzus darboties kopā savai pilsētai – kā lielā ligzdā. Kā «Ligzdā».

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 11. augusta, numurā ŠEIT!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.