Precību spēles 2019 – atklātas /FOTO/

12. jūlija vakarā Tukuma novada svētki Brīvības laukumā sākās ar koncerta «Par satikšanos» skaņām un Tukuma novada domes priekšsēdētāja Ērika Lukmana uzrunu.

12. jūlija vakarā Tukuma novada svētki Brīvības laukumā sākās ar koncerta «Par satikšanos» skaņām un Tukuma novada domes priekšsēdētāja Ērika Lukmana uzrunu. Viņš visiem pilsētas un novada iedzīvotājiem un viesiem vēlēja priecīgus svētkus, aicinot tos izbaudīt un iesaistīties daudzajos notikumos sestdien un svētdien. Savukārt īpašu apsveikumu viņš veltīja ilggadīgajam Tukuma koru apriņķa virsdiriģentam, Dziesmu svētku virsdiriģentam un Latvijas Mūzikas akadēmijas profesoram Romānam Vanagam, piešķirot godpilno Tukuma novada Goda pilsoņa nosaukumu. R. Vanagam uzgavilēja ne tikai diriģentes Rasmas Valdmanes šim mirklim apvienotie dažādu koru dziedātāji, bet viss Brīvības laukums. Pēc apsveikumiem turpinājās koncerts un balle.

Bet jau sestdien 10.00 visus modinās Baltais orķestris, izdancinās dejotāji un darbu sāks Kāzu iela ar dažādiem piedāvājumiem, savukārt no 11.00 ar bērnu studijas «Varavīksne» koncertu sāks skanēt Brīvības laukuma skatuve…

Komentāri

  1. Kāpēc tik vēlu bija svētdienas koncerts Durbes estrādē, reāli nākamajā dienā lielākai daļai skatītāju/dalībnieku ir jādodas uz darbu. Ja dēļ gaismošanas- tad muļķības- dēļ tiem klucīšiem ekrānos šorīt nav iespējams pilnvērtīgi pastrādāt

  2. Vakardienas pasākumā estrādē sanāca sēdēt netālu no Demo pamatsastāva dalībniecēm- kad koncerts beidzās- piecēlās un visu miskasti(plastmasas glāzes) atstāja pļavā, tas nekas, ka 2m attālumā stāvēja pustukšs konteiners.

  3. Vai Tukumā var notikt vismaz viens pasākums, kura atreferēšanā medijos neparādītos Ērika Lukmana foto? Ik reizi izskatās, kad viņš ir ļooooti apmierināts, redzot savu foto kārtējā NTZ izdevumā.

  4. Visur gan nebiju, bet vakara “Menueta” koncerts ļoti labs un otrās dienā pasākums “Rozītēs” arī labs.
    Tā ka secinājums viens – “acis nav jāpielej” jāiet uz to kas inretesē.

  5. Ticu, ka katrs varēja atrast kaut ko savai gaumei.Liels paldies, ka bija svētdien padomāts par bērnu aktivitātēm lielajā laukumiņā. Smaidu darbnīcas meitenes bija super un Zili brīnumi radošās darbnīcas vairāk kā lieliskas.

  6. Bernu pasakumi svetdien stipri viduveji. Kristine laikam dzivo sunu ciema un nav neko labaku redzejusi. Berniem nebija isti ko darit. ATuksa laika pavadisana.

  7. Iesaku visiem padomat par svetku pasakumu izmaksam. Itka 140 000. Par tadu summu Tukumaa vasaraa var uztaisit 3 normalus svetkus. Vai tik nav noticis kas kriminals

  8. Paklau, Ilmār! Tu taču esi duraks! Balvu taču tikai Lukmana kungs arī var pasniegt! Tad, kad Tu būsi viņa vietā, varēsi arī priecāties par savu foto!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.