Pirmās jāšanas sacensības jaunajā laukumā Tukumā

Aizvadītajā sestdienā, 1. septembrī, Smārdes pagasta «Pakaviņos» norisinājās Tukuma Jātnieku sporta kluba kausa izcīņa konkurā 2018.

Aizvadītajā sestdienā, 1. septembrī, Smārdes pagasta «Pakaviņos» norisinājās Tukuma Jātnieku sporta kluba kausa izcīņa konkurā 2018.

Sacensības norisinājās sešos maršrutos, kuros piedalījās arī Tukuma novadā un Kandavas novadā reģistrēto klubu JSK «Morfijs», Tukuma jātnieku sporta klubs, Kandavas JK «Stafete» dalībnieki. Savukārt Džūkstes «Skudrustaļļu» dalībnieces piedalās Babītes RJSK SPORT DE LUX komandā.

Kā atzina Tukuma Jātnieku sporta kluba vadītājs Jānis Ramiņš, ir ieguldīts liels darbs, lai sagatavotu sacensību laukumu un lai varētu te uzņemt sportistus no dažādām Latvijas vietām.

1. maršrutā uz ātrumu un ar šķēršļu augstumu 60 cm 30 dalībnieku konkurencē 1. vietu ieguva Naomia Rozentāle ar zirgu Ala`Kapone no Ventspils JSK, 2. – Sofija Nikolajenko ar Mišelu (JSK «Mustangs», Valmiera), 3. – Edīte Vāgnere ar Kapeiku (JSK «Īriss», Rīga), 4. – Anna Salmiņa ar Vetru z/s («Viesturi»), 5. – Katrīna Emīlija Zeltiņa ar Duglasu no JSK «Morfijs» (Tukums).

2. maršrutā ar šķēršļu augstumu 80 cm: 1. – Ketija Bērzkalēja ar Dreifu (JSK «Princis», Ozolnieku novads), 2. – Naomia Rozentāle ar Ala` Kapone (Ventspils JSK), 3. – Sofija Nikolajenko ar Mišelu (JSK «Mustangs»), 4. – Anna Salmiņa ar Vetru (z/s «Viesturi») un 5. – Santa Vibāne ar Condru (JSK «Princis»).

3. maršrutā ar šķēršļu augstumu 100 cm (ar džokeri līdz 105 cm): 1. – Karina Balonova ar Luvru (JSK «Princis»), 2. – Ketija Bērzkalēja ar Dreifu (JSK «Princis»), 3. – Roze Kolomenska ar Ciaru (JSK «Eminent Sport», Baloži), 4. – Beate Sauša ar Saivu (JSK «Princis»), 5. – Ieva Dundure ar Rafaello (JSK «Princis»).

4. maršrutā uz ātrumu un ar šķēršļu augstumu 110 cm: 1. – Ance Anna Katkovska ar          Falko (JJS), 2. – Sintija Grundštoka ar Polāre (JSK «Princis»), 3. – Jānis Rimeiks ar Roblesu (JSK «Montepals»), 4. – Līga Pētersone ar Noldu (JSK «Princis»), 5. – Sofija Grīnvalde ar Karmenu (TOP SPORT).

5. maršruts – «Tukuma JSK kauss» – ar šķēršļu augstumu līdz 120 cm un uz laiku: 1. – Eva Fībiga ar Luciusu (a/s «Agrofirma Tērvete»), 2. – Ance Anna Katkovska ar         Falko (JJS), 3. – Līga Pētersone ar Noldu (JSK «Princis»), 4. – Jānis Rimeiks ar Roblesu (JSK «Montepals»), 5. – Sofija Grīnvalde ar Karmenu (TOP SPORT).

6. vadības maršrutā (uz atzīmi): 1. – Samanta Zesere ar Gradāciju (JSK «Morfijs»), 2. – Deina Paula Dakša ar Mūkasu (Tukuma JSK), 3. – Sofija Nikolajenko ar Amadoru (JSK «Mustangs»), 4. – Marta Račkovska ar Saulvedi (Tukuma JSK) un 5. – Rasa Cērpa ar Magnoliju (z/s «Sildegas»).

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.