Pie Tukuma sporta halles pirmklasnieki un viņu vecāki uzstāda putnu būrīšus

Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas 1.a klases bērni 22. martā devās pie jaunās Tukuma sporta halles, lai tur kopā ar tētiem, vectēviem un pat krustēviem piestiprinātu pašu rokām darinātās putnu mājiņas pie blakus skolai augošajiem kokiem. Nonākuši nākamajā putnu ”daudzdzīvokļu mikrorajonā”, mazie ķipari skrēja izvēlēties īsto koku, kur būrīšus izvietot.

Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas 1.a klases bērni 22. martā devās pie jaunās Tukuma sporta halles, lai tur kopā ar tētiem, vectēviem un pat krustēviem piestiprinātu pašu rokām darinātās putnu mājiņas pie blakus skolai augošajiem kokiem. Nonākuši nākamajā putnu ”daudzdzīvokļu mikrorajonā”, mazie ķipari skrēja izvēlēties īsto koku, kur būrīšus izvietot. Un visapkārt sāka skanēt āmuru klaudzieni. Darbs tika paveikts raiti un bez aizķeršanās, un pirmklasnieki bija īpaši priecīgi tajos brīžos, kad, pieaugušo atbalstīti, paši varēja košās putnu mājiņas piestiprināt pie koka.

Kā pastāstīja skolotāja Rudīte, visa šī pasākumā ierosinātājs bijis Ralfa Kukuļa tētis Juris. Jau mācību semestra sākumā skolotāja novērojusi, ka viņš ir vienmēr aktīvs un smaidīgs, tādēļ uzaicināja oktobrī viņam novadīt neparasto stundu,  kurā arī tapa 13 skaisti putnu būrīši. Tā nu tie noliktavā gaidījuši pavasari, bet tagad, kad izlikti, tie gaida savus jaunos iemītniekus.

Komentāri

  1. Kļūdu izlabojiet virsrakstā!!!
    Pārkopēju no publicētā raksta – Pie Tukuma sporta halle pirmklasnieki un viņu vecāki uzstāda putnu būrīšus
    Vai tiešām neviens nepārlasa publicētos rakstus?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.