Pēdējā jūlija nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

Jūlija pēdējā nedēļas nogalē Tukuma pusē aicinām izbaudīt vasaras pilnbriedu un apmeklēt dažādos brīvdabas pasākumus, kas norisināsies gan latviskās tradīcijās, gan sportiskā garā. Aicinām izbaudīt arī tējas un garšu pēcpusdienu, teātra izrādi, koncertu baznīcā, kā arī cirka izrādi.

Jūlija pēdējā nedēļas nogalē Tukuma pusē aicinām izbaudīt vasaras pilnbriedu un apmeklēt dažādos brīvdabas pasākumus, kas norisināsies gan latviskās tradīcijās, gan sportiskā garā. Aicinām izbaudīt arī tējas un garšu pēcpusdienu, teātra izrādi, koncertu baznīcā, kā arī cirka izrādi.

Jau no ceturtdienas, 27. jūlija, vakara Tukumā pie futbola stadiona visus aicina cirks no Čehijas ar izrādi «Extreme Globe Show». Pavisam visas nedēļas nogales garumā paredzētas 5 izrādes. Pauzera pļavas, Tukums.

Piektdienas, 28. jūlija, vakarā uz Jaunpili jādodas brīvdabas teātra cienītājiem, jo tur – Jaunpils pils parkā Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris izrādīs komēdiju divos cēlienos «Meldermeitiņa». Izrādes sākums 18.00. Adrese: Jaunpils, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads.

Sestdien, 29. jūlijā, no paša rīta motorizēto sporta veidu cienītāji tiek gaidīti Zantē, kur no 10.00 visas dienas garumā norisināsies «Trophy reida apļu seriāla CanAm Trophy Latvia Kauss 2017 – Zante Trophy 2017». Starts ATV klasē 10.00, automašīnām 18.00, bet nakts braucienam 22.00. Noslēgumā – zaļumballe. Adrese: «Lasīšu» karjers, Zantes pagasts, Kandavas novads.

Tāpat sestdien visi tiek aicināti uz Netradicionālu siena talku zāļu purvā Ķemeru nacionālajā parkā. Tikšanās 11.00 pie Kaņiera ezera. Pasākuma laikā ir iecerēts pļaut un novākt visu, kas apdraud zāļu purviņa pastāvēšanu, un uzzināt vairāk par dabas vērtībām Kaņiera ezera apkārtnē. Pēc krietna darba paredzētas arī pusdienas brīvā dabā. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Adrese: Kaņiera ezers, Lapmežciema pagasts, Engures novads.

Ja vēlaties savākt tējas gariem ziemas vakariem, tad sestdien, 29. jūlijā, jādodas uz Dabas notikumu dārzu Jaunpils pusē, kur no 12.00 līdz 18.00 norisināsies Tējas un garšaugu pēcpusdiena. Būs iespēja priekš sevis savākt tējas un garšaugus, kā arī būs iespēja gatavot skrubjus ķermeņa skaistumam. Būs arī dažādu mētru degustācija un dabas akvareļu darbnīca bērniem. Līdzi jāņem savas grieznes. Adrese: lauku mājas «Vagas», Jaunpils pagasts, Jaunpils novads.

Uz gleznotāja Harija Kārkliņa piemiņai veltītu pēcpusdienu un koncertu «Kāds ziediņš» aicina Sātu baznīca. Pasākuma sākums – sestdien, 29. jūlijā, 16.00. Koncertā muzicēs soprāns Ieva Manoni un Kristīne Adamaite (ērģeles). Pēc koncerta – iepazīšanās ar gleznotājam un viņa dzimtai veltīto grāmatu «Ģimenes zelts». Adrese: Sātu baznīca, Sāti, Irlavas pagasts, Tukuma novads.

Savukārt svētdien, 30. jūlijā, no 13.00 Pastariņa muzejā ar amatniecības un mājražotāju tirdziņu un Cēres amatierteātra «Saime» teātra izrādi tiks svinēta Saimnieka un Saimnieces jeb Jēkaba un Annas diena. Mazākie apmeklētāji, kā arī citi interesenti varēs nodoties atraktīvām mazā Pastariņa iemīļotajām rotaļām un izzināt «Bisnieku» sētu. Adrese: «Bisnieki», Dzirciems, Zentenes pagasts, Tukuma novads.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.