Par otru priekšsēdētāja vietnieku ievēl Jāni Eisaku

Pēc tam, kad 30. janvāra Tukuma novada domes sēde bija ritējusi jau piecas stundas, deputāti nonāca līdz darba kārtības jautājumam, kas paredzēja otra domes priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanu. uz šo amatu domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Zvaigzneskalns virzīja divus kandidātus – Jāni Eisaku no Latvijas Zemnieku savienības un Lieni Bēniņu no «Vienotības».

Kā, pamatojot šādas amatpersonas nepieciešamību, skaidroja pašvaldības vadītājs Normunds Rečs, pirmkārt, to, ka ir divi vietnieki, paredz Pašvaldības nolikums, otrkārt, viņš secinājis, ka darba apjoms domē esot milzīgs, un pienācīgi jāsagatavojas administratīvi teritoriālajai reformai, kā arī, turpinot lēmējvaras pārraudzību pār izpildvaru, jākontrolē pašvaldības budžeta izlietojums. Jāpiebilst gan, ka tas – vai Jāņa Eisaka pienākums būs nodrošināt tieši šos uzdevumus, N. Recs nepateica, bet ir skaidrs, ka atbilstoši pašvaldības nolikumam Jānis Eisaks būs domes priekšsēdētāja vietnieks teritoriālās  attīstības, izglītības, kultūras un sporta jautājumos. Atgādinām, ka konkrētajā situācijā šis otrā vietnieka amats jau no 2017. gada ir bijis politiskās nodevas amats Latvijas Zemnieku savienībai, kas nodrošinājuma vairākuma balsis. Pirmsākumos – «Tukuma pilsētai un novadam» un «Vienotībai», bet tagad «Nacionālajai apvienībai», bezpartejiskajiem deputātiem un Latvijas Zaļajai partijai.

 

Komentāri

 1. Eisaka kungs,lūdzu nodzeniet to savu briesmīgo čečena bārdu! Šajā bildē Jūs izskatāties daudz labāk un civilizētāk!

  1. Lai gan neesmu “veco” atbalstītājs, tomēr tiešām ar šausmām šobrīd nākas nolūkoties, ko Reču ģimene nodara pilsētai…
   Sākot ar milzīgo vilšanos, nu jau jaunā mēra, izdarībās “apmetot kažoku” un aizejot uz pretējo fronti (Normund, ne tāpēc mēs par Jums atdevām savas balsis…), līdz ar šobrīd notiekošo “savējo” demonstratīvu bīdīšanu amatos (Roze, Eisaks….jus nopietni?).

   1. Tu laikam esi padebīls:) ne savējos bīda, bet ir dažādas partijas un katra partija vēlas kādu ietekmīgu amatu ar kuru var ietekmēt lietas, jo jēga būt koalīcijā ja esi nulle. Viss ir loģiski un demokrātiski. Iepriekš bija vienas partijas monopols un arī “savējie” zem mafijas vadības. Tagad katrs “savējais” ir no dažādiem spēkiem. Ļoti demokrātisks solis.

   2. Un ko Rečs tik baisu nodarīja pilsētai divu nedēļu laikā???? Laikam esi kampara trollis un viņš tev maksā par komentāriem. Man kā iedzīvotājam no manas pilsētas ir skaidrs, ka Rečs palīdzēja nomest mafiju par ko gatavs viņam spiest roku katru dienu pateicībā par to.

    1. Kā tad, ka divas nedēļas! Jāsmejas! Tev deguns arī garāks aug, kad melo? Rečs un tikko politikā piedzimis!? Visu, ko gribēja, dabūja no iepriekšējās varas, būdams Šulcam tas mīļākais un tuvākais biedrs (Šulcs jau viņu, nevis Lukmanu savā vietā gribēja likt), bet, kad nu ”zvejnieka sieviņai” (tai, kam no zelta zivtiņas vajag vēl un vēl) atkal bija par maz (kaut līdz maksātnespējai jau visu famīliju novedusi), tad nu mainīja mēteliti uz otru pusi. Ir nu gan baigais jaunais! Izlīdējs un uzmnetējs. Rūdīts, Un vēl ar pustraku sievišķi savas galvas vietā.

 2. Vai tiešām profesionāls cilvēks šim amatam? Vai tad nav jāsaprot kaut kas arī no tā ko darīs??? Un izglītība?? Un pieredze? Dome kļūst ar vien “profesionālāka”. Ir tak vismaz jāmāk izteikties un zināt par ko runā, lai ieņemtu šādu amatu.

 3. Kad dome lēma par Izglītības pārvaldes vadītāju, tika pasniegts, ka līdz reğionālai reformai nav nepieciešams jauns Izglības pārvaldes vadītājs. Kad lēma par domes otro vietnieku, tika teikts, ka otrais vietnieks nepiešams arī plānotās reğionālas reformas jautājumu risināšanai. Secinājums – nožēlojuma dubultmorāle un vietas rezervēšana, ja nākamajās vēlēšanās valdošai koolīcija ir smaga izgāšanās.

 4. Viens maurinu plavejs vairak pie varas,pilnigs sviests.Bet pie algas sev pielika pietam ar atpakall ejosu datumu.RECS sev vietu ar norezerveja,ja nu jaiet atpakal.RECENE visus nokauninaja ,lai nav sikumaini 130eur pie algas salidzinot ar 1 000 000 ir strunts.

  1. Izglītības, kultūras un sporta komiteju

   – Guna Roze – komitejas priekšsēdētāja
   – Reinis Duksītis
   – Jānis Eisaks
   – Sergejs Kovaļovs
   – Liene Bēniņa
   – Daiga Reča
   – Ludmila Reimate

  2. 1983–1985
   Rīgas kultūras un izglītības darbinieku tehnikums, bet nav pabeigts jo esot piedzimis bērns, tātad ar vidusskolas izglītību (Viļa Lāča Rīgas 31. vidusskola) Un tāda vada Izglītības, kultūras un sporta komiteju.
   Ak, prātiņ, nāc mājās! Tukum, Tukum kur aizvedīs TAVI vadoņi???

 5. Viss kārtibā, budžets ķešā, ar gandrīz 3 miljonu iztrūkumu, ņus ko Tukumnieki tērējam tik uz nebēdu , stutējam jaunus amatus, un gatavojamies kārtējam kredītam,………….

 6. Var jau parādīt savu varu, bet vajadzētu apdomāt, vai šis cilvēks spēs pavilkt reformu un pārējos darbus, kas nebūt nav vienkārši. Ir grūti noticēt cik viss notiek vienkārši, kā gribam tā darām,skumji, ka netiek domāts par darbu, bet amatiem.

 7. Apsveicu Jāni! Pamazām pamazām audzē kompetenci. Ļoti aktīvs un izglītos puisis. Ja nemaldos ar vairākām augstākajām izglītībām, maz kuram ir vairāk par vienu augstāko izglītību. Lasu ziņu un priecājos! Turpiniet sist vecos vēžus! Mēs tukumnieki esam ar jums! Nevienu nebaidaties! Bez žēlastības, ātri, pārliecinoši pieveiciet viņus. Ja vajag uzsākt kriminālprocesus un ir šaubas, atmetiet tās un sāciet, lai tiem šķīst viss, kam ir jāšķīst! Pieteicāt vecajiem karu, uzvariet to. Vienu pēc otra. Mēs jums palīdzēsim.

  1. KO?! Eiskam vairākas izglītības?! Pamtskola un vēl kāda līdziģa?! Lai gan nē, tur arī runāt un rakstīt iemāca. paklausieties, kā šitais ”inteliģentais” puisis runā! Cik daudz izteicienu krievu valodā zina (viena vārda apmērā vai katrā otrajā teikumā)! Un ja neticat, palūdziet, lai viņš jums ko uzraksta. bet stāviet blakus un skatieties, lai tais tiešām būtu viņš nevis kāds pa telefonu ko nebūtu uzrakstījis priekšā, jo pats viņš to darīt nemāk.

  2. Vairākas augstākās izglītības, pāris doktora grādi un milzīga darba pieredze. Un vēl viņš solīja algu ziedot Tukuma patversmei! Zelts, nē cilvēks.

  3. Interesanti kas būtu tie palīgi?
   Ar šādām darbībām Jūs palīgus sev klāt nedabūsiet un atbalstītājus zaudēsiet!
   Un par procesiem, skatieties, ka paši kādus kriminālprocesus nenoraujat…

 8. Gaidam ziņas par šulcistu kampariešu nedarbiem. Un lūgums lauziet līgumu ar kampara telpu bibliotēkai. Un iedarbiniet Tukuma siltums katlu, tā koģenerācija nav vajadzīga, mums pašiem pietiek savas jaudas, katls taču ir ielikts jauns. Drīz līgums beigsies, kungi?

  1. Nu, ja kādam te kas nav skaidrs, tad pieteik ar šo ”jura” komentāru vien, lai saprastu, kas ir ”jaunā” vara, ja reiz šitādi ir atbalstītāji – pataloģiski meļi un absolūti analfabēti.

  2. Kāds bieds gan var būt Tukuma balss ar saviem “uzslavas” rakstiem par Zvaigzneskalnu un nu jau arī visu jauno varu. Šai “presītei” nav neviena nopietna raksta un tai tic tikai tie, kas grib ticēt, kā redzam arī Juris vai kas nu Tu nebūtu.

  1. Vai šitais ir kaut kāds joks!? Eisaks, sakārtojis?! Un tā tagad būtu sakārtota vieta? Tie bleķa monstri, zilais brīnums un citi “izcilas” gaumes paraugi ir tā sakoptība?! Tad, Dievs, stāvi mums klāt, ja šitais “sakārtotājs” vēl kaut kam izdomās ķerties klāt! Un vēl par mūsu naudu! Jo ar to Eisaks ir pazīstams, ka ar citu naudu un rokām lietas kārto. Gan jau viņa cīņu biedri, ja labi padomās, arī to sapratīs.

 9. Lasot vairums komentārus, man rodas tikai viens jautājums – kā var spriest par cilvēka kompetenci un atbilstību amatam, ja līdz šim nav būts šādā amatā un nav bijusi iespēja pierādīt sevi darbos?
  fui, gudriniekiem un ziņu nesējiem, kas mētājas ar subjektīvu viedokli bez pamata !

  1. Vai profesionālās kompetences nebūtu jāpierāda pirms kāda, īpaši tik pilsētas ilgtspējai, nozīmīga amata ieņemšanas?
   Pretējā gadījumā mūsu Dome (kā arī tas šobrīd pēc abu Reču atnākšanas) izskatās pēc diletantu salidojuma “Kā māku tā mauju, – bet redz skatieties kādi mēs vareni!”.
   Skumji noraudzīties, kas tiek nodarīts Tukumam.

 10. Nu sākas ne profesionāļu saiets domes krēslos. Vispirms Roze, tagad jau Eisaks tiek iecelti amatos, no kuriem nav nekādas sajēgas

 11. Kompetence var būt, ja iepriekš būtu strādāts, bet šajā gadījumā tas nav, ko norāda deklarācija. Ar darbu bijis pašvaki, nekāds nopietns darbs nav bijis.

 12. Šulcisti un kamparieši nekad vairs neatgriezīsies Tukuma domē. Nekad. Ir jāpierod pie jaunās lietu kārtības. Nedrīkst tā apzagt tukumnieku nodokļu naudiņu, mēs tukumnieki neļausim atgriezties šiem meļiem, kampējiem un izzadzējiem. Izmantosim visus mūsu resursus, mūsu balsis, mūsu tiesības, lai šie gadsimta kampēji neatgrieztos. Ja satiekat Šulcu, pasakiet viņam acīs, ka viņš ir zaglis, nepierādīts tiesā, jo tiesas nebija, bet ļoti ceram, ka tiesas procesi būs un jaunieši uzsāks kriminālprocesus pret veco varu. Nedrīkst aiziet nesodītiem. Sliktās lietas nevar aizmirst. Kamparello sveicieni no Tukuma. Rudais pietiek dzert pa naktīm. Šulcs ieliec jaunus zobus un nomaini tupeles, tāpat par tevi neviens nebalsos, vari pārstāt spēlēt teātri. Ruģeli, būvē ātrāk māju pie Lielupes, pēdējās darba dienas. Lebedas kundze, nevajag atskaitīties Rudovskim par shēmām visām, viss ir zināms. Cik nozagāt? Cik maksā jūsu dvēsele?

  1. Vēl viena verbālā caureja. Un atkal par kriminālprocesiem. Kāda utopijā tu mitinies, ja domā, ka Eisaks vai jaunieši tos var uzsākt? Prātiņ, nāc mājās!

 13. Teicu, ka Rečiene valdīs!!! Galvenais, cik iebāzt savā caurajā kabatā!! Daigiņ, paņem diegu un adatu un aizšuj visus vīra kabatu caurumus! Ak, nemāki? Nu tas jau nav tik viegli kā novadu valdīt. Un beidziet zākāt tos, kuri pilsētu ir padarījuši daudz patīkamāku dzīvošanai. Bibliotēku droši vien vajadzētu sadedzināt, lai tikai ne aizņemtu “Kampara telpas”.

 14. Kampars tāds nabadziņš taisās ,ka sievu iesēdināja dzīvoklī ar slimu bērnu. Redz par māju pie smirdeļdīķa esot krīts jāmaksā, un to jau sieva redz pavilkt nevarētu. Interesanti būtu zināt ,kur tad no zelta āderes bibliotēkas naudiņa no SIA X aizplūst ? 2 300 000 šādu summu, par līguma termiņu tas nabadziņš saņem.
  Pats tik ballējas, un izklaidējas pa smalkiem Rīgas restorāniem, ar visādām dāmītēm. Tēlo te nabadziņu cik grūti viņam ar tām naudiņām. Āksts gatavais !

  1. Mamma sazagās, tagad dēliņš var nākt zagt :)))
   Zagļu ģimene, mamma visus šos gadus balstīja šulca kampara mafiju Tukuma domē. Tagad dēls izaudzināts tanī pašā garā. Kauns ģimenei. Un ministre viņa arī nekāda nebija

 15. Kas ir šis “milzīgais darba apjoms”? Konkrēti punkti un konkrēta atbildība? Kas ar to reformu ir tik problemātisks? 99% pašvaldības sniegtos “pakalpojumus” var organizēt elektroniski, vienlaikus, protams, mērķauditorijai pensijas vecumā ar to var būt problēmas, bet tas nevar būt arguments jaunu lietu neieviešanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.