Agris Jansons

Paplašinās Tukuma tiesas ēku

Visi tie, kas ikdienas gaitās regulāri iet pa Pils ielu, būs pamanījuši, ka pavisam negaidīti no zemes virsas ir pazudusi kādreizējā Tukuma arhīva ēka. Kā uzzinājām sarunā ar Tukuma rajona tiesas priekšsēdētāju Adriju Kasakovsku, abas tiesai piederošās ēkas gaida lielas pārvērtības.

Visi tie, kas ikdienas gaitās regulāri iet pa Pils ielu, būs pamanījuši, ka pavisam negaidīti no zemes virsas ir pazudusi kādreizējā Tukuma arhīva ēka. Tik vien palicis kā baltais iežogojums. Kā uzzinājām sarunā ar Tukuma rajona tiesas priekšsēdētāju Adriju Kasakovsku, abas tiesai piederošās ēkas gaida lielas pārvērtības.

A. Kasakovska: “Visu šo procesu par to, ka tiesai ir vajadzīgs vairāk un lielākas telpas, iesāka jau iepriekšējā tiesas priekšsēdētāja Brigita Baltraite, savukārt mēs šo darbu turpinājām. Labi zinām, kāda ir tiesas kanceleja – visa apmeklētāju plūsma šobrīd notiek nelielā telpā, kurā strādā četri darbinieki. Tas šobrīd ir mūsu lielākais mīnuss. Otrs mīnuss – uz sešiem tiesnešiem ir tikai trīs zāles. Un vēl viena ļoti nopietna problēma ir tā, ka mums nav reālas iespējas nodrošināt tiesas pieejamību invalīdiem. Gadījumos, kad tas ir nepieciešams, nav citu iespēju, kā tīri fiziski cilvēku uznest līdz tiesas zālei vai kancelejai.”

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 29. jūnija, numurā ŠEIT!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.