Agita Puķīte

Noris otrais Tukuma kamermūzikas festivāls /FOTO/

Piektdien, 23. oktobrī, Tukuma mūzikas skolā un Durbes pilī norisinās 2. Tukuma kamermūzikas festivāls «Rudens krāsas mūzikā». Tā iniciatore Tukuma Mūzikas skolas direktore Ligita Zemniece stāstīja, ka krāšņo lapu laiks ir īstais mirklis, kad aicināt ciemos draugus un ļaut skanēt tikpat krāšņiem mūzikas instrumentiem.

Piektdien, 23. oktobrī, Tukuma mūzikas skolā un Durbes pilī norisinās 2. Tukuma kamermūzikas festivāls «Rudens krāsas mūzikā».

Tā iniciatore Tukuma Mūzikas skolas direktore Ligita Zemniece stāstīja, ka krāšņo lapu laiks ir īstais mirklis, kad aicināt ciemos draugus un ļaut skanēt tikpat krāšņiem mūzikas instrumentiem – klavierēm, vijolēm, klarnetēm, flautām un citiem, kā arī skaistai mūzikai. Festivālā piedalījās Tukuma Mūzikas skolas jaunāko klašu vijolnieku ansamblis, instrumentālais trio «Noskaņa», kokļu ansamblis un klarnešu ansamblis, Mērsraga Mūzikas un Mākslas skolas flautu ansamblis, Olaines Mākslas un mūzikas skolas jauktais ansamblis, Babītes Mūzikas skolas vijoļu ansamblis un čellu kvartets, Birzgales Mūzikas skolas pūšaminstrumentu ansamblis, Engures Mūzikas un mākslas skolas klavieru ansamblis, Ventspils Mūzikas vidusskolas jauktais ansamblis, Auces Mūzikas skolas instrumentālais ansamblis un Šauļu 1. Mūzikas skolas vijoļu ansamblis «Fiori musicali».

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.