Nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē atceres ugunskuru un jestru danču ritmos!

Šajā nedēļas nogalē visā Latvijā notiek barikāžu atceres pasākumi. Arī Tukumā sestdien, 21. janvārī, 11.00 Brīvības laukumā pie Tukuma pilsētas vēstures muzeja «Pils tornis» tiks kurināts piemiņas ugunskurs.

Šajā nedēļas nogalē visā Latvijā notiek barikāžu atceres pasākumi. Arī Tukumā sestdien, 21. janvārī, 11.00 Brīvības laukumā pie Tukuma pilsētas vēstures muzeja «Pils tornis» tiks kurināts piemiņas ugunskurs, pie kura barikāžu dalībnieki, kā arī citi interesenti aicināti dalīties atmiņās par 1991. gada notikumiem.  Pasākums būs kā improvizēta radio pārraide, kas būs dzirdama visā Brīvības laukumā. Visi tiks cienāti ar siltu tēju. Adrese: Brīvības laukums 19a, Tukums, www.tukumamuzejs.lv.

Savukārt Tukuma novada domē no ceturtdienas, 19. līdz 27. janvārim apskatāma Tukuma muzeja ceļojošā izstāde «Tukumnieki Latvijas neatkarības ceļā». Adrese: Talsu iela 4, Tukums, www.tukumamuzejs.lv.

21. janvārī 17.00 uz Tukuma pilsētas Kultūras namu aicināti visi tautas deju cienītāji, jo šeit norisināsies ikgadējais tautas deju ansambļu sadancošanās koncerts«Danči sniegā». Koncertā piedalīsies deju kolektīvi no visas Latvijas. Lai arī koncerts būs skatāms tiešraidē www.tukums.lv, aicinām to apmeklēt klātienē! Adrese: Tukuma pilsētas kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums, www.tpkn.lv.

Ja sestdien dodaties Jaunpils virzienā, iegriezieties Jaunpils centrā, jo šeit no 10.00 līdz 14.00 norisināsies tirdziņš «Radīts Jaunpils novadā», kur būs iespēja iegādāties novadā tapušus labumus un gardumus. Tirdziņš būs brīnišķīga iespēja gan uzzināt, kas tad tiek ražots Jaunpils pusē, gan iespēja apskatīt Jaunpils pili ziemas laikā. Adrese: Jaunpils centra tirgus būdiņa, Jaunpils, Jaunpils novads, www.jaunpils.lv

Savukārt 13.00 ģimenes, draugu kompānijas kā arī citi interesenti Jaunpilī aicināti uz spēļu pēcpusdienu. Pēcpusdienas moto – pavadi interesantu sestdienu un kļūsti par galda spēļu čempionu! Adrese: Reģionālās attīstības centrs «Rats», Jaunpils, Jaunpils novads.

Visi laipni aicināti! Uz Tukumu pēc smukuma!

Komentāri

  1. Nu cikos tad ir tas koncerts Tukuma kultūras namā,17:00 vai 18:00???? Vienreiz jau kādu koncertu Slampē nokavēju par stundu, mājas lapas nepareizas informācijas dēļ!!!

  2. Es arī esmu nokavējusi koncertus dēļ dažādas informācijas. Konkrēti par šo koncertu avīzē bija 18.00, mājas lapā 17.00,mājas lapas pasākumu kalendārā 18.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.