Seen on the Avenida Do Mar, Madeira Island

Motorollera braucēji regulāri traucē mieru Tukuma iedzīvotājiem

Jautā lasītājs: – Tagad ar tiem skūteriem braukā un rodas šausmīgi trokšņi. Arī pēc 23.00 naktī. Vai tiešām Tukuma pašvaldības policija nevarētu viņus apstādināt un par to aizrādīt?

Jautā lasītājs: – Tagad ar tiem skūteriem braukā un rodas šausmīgi trokšņi. Arī pēc 23.00 naktī. Vai tiešām Tukuma pašvaldības policija nevarētu viņus apstādināt un par to aizrādīt? Es dzīvoju Spartaka ielā, un regulāri ap to kvartālu jaunieši pēc 23.00 naktī braukā, arī 1.00 naktī vēl dzirdami.

Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Edgars Redko: “Nav aizliegts braukt pa ielām pēc 23.00.  Saprotu, ka viņi varētu neērtības radīt, ja apstājas un gāzē savus motorollerus, mēs tam varētu pievērst pastiprinātāku uzmanību. Liegt piedalīties ceļu satiksmē mēs nevaram, varam tikai tad, ja viņi apstājas pie mājas un trokšņo. Iedzīvotāji var mums zvanīt un sūdzēties, un mūs arī informēt, bet mēs nevaram garantēt, ka šajā vietā un konkrētajā laika posmā mēs varētu nolikt patruļas. Par ātruma pārkāpumu un agresīvu braukšanu mēs nevaram sodīt, tur ir jāgriežas tikai Valsts policijā.”

179 komentāri “Motorollera braucēji regulāri traucē mieru Tukuma iedzīvotājiem

 1. Nu arī esmu bijis izstraucēts no miega, kad braucis garām roleris.
  Zinu vienu, jaunieši tos rolerus ir uzlabojuši, lai roleris brauktu ātrāk un rūktu skaļāk. Tātad ja rolerim ir spidometrā max. ~70km/h, tad uzlabots iet jau ātrāk virs 90Km/h. to esmu dzirdējis pašu jauniešu vidū. Un maina tos izspūtējus. Un braukšanas stils ir ļoti agresīvs un nepārliecināts. Divi cilvēki uz rolera, un vēl uz pakaļējās riepas bauc uz ātrumu, jauki.

  1. kāpēc domā, ka nav? esi mēģinājis ar tiem rolleristiem runāt? pilnīgi atsaldēti jefiņi. Normāli sīkie sevi neapkaunos un senčiem rollerus nečīkst lai nopērk. Pagaida normāli līdz 18 gadiem, dabon autovadītāja apliecību un sarunā, ka pirmajai mašīnai palīdzēs piemest.

   Labums tiem rolleristiem no tiem rolleriem, tālāk pa Tukumu tāpat nevar ar to mēslu aizbraukt.

  1. Šādi agresīvi bez izpūtēju trokšņu slāpētājiem braukā visiem uzliek “nikolaju” Krievijā, bet pamēģina Vācijā, nekavējoties transporta līdzekli noņems no trases, braucējam milzīgu naudas sodu un braukšanas tiesības uz 5 gadi nost.Vai mēs būsim kādreiz Eiropas valsts, vai paliksim nožēlojama guberņa.

    1. Orģinālie ar izrautām iekšām. Nekas drīz dabūsiet CSDD iet TA tad 90% atkritīs. No tiem 50% neļaus turpnāt ceļu tikai uz treili. 🙂

 2. Muļķības, ka nevariet nokļūt konkrētajā vietā! Vajag pastāvēt Spartaka ielas iebrauktuvēs vakara laikā, kad sāk krēslot. Tad arī viss notiek!
  “Uzlabotie rolleristi” braukā baros,bļaustās, arī uz pakaļējā riteņa. Īsta trako māja!
  Mīļie policisti, nebraukājiet tā vienkārši pa noteiktiem maršrutiem dienas laikā. Pataupiet degvielu vakara laikam, kad tiešām Jums jāatrodas uz ielām un jāuztur kārtība, lai tukumnieki var atpūsties pirms nākamās darba dienas!

 3. Ja kādam traucē pilsēta , tad laukos vietas ir daudz. Ko jūs , īdētāji , gribat , lai jaunieši sēž pie kompi , aptaukojas un paliek tādi īgņas , kā jūs . Laujat atpūsties , paši bijat jauni , tad bija mopēdi , bet tie nebija klusāki . Laikam esat aizmirsuši.

  1. Alex, nav runa par jaunību vai vecumu. Pieļauju, ka daudzi komentētāji nav īpaši veci, bet darba rūķi, kuriem nākošajā dienā ir jāstrādā, bērniem jāiet uz bērnu dārzu. Tāpēc jau jauniešiem nav jāizklaidējas šādā veidā. Taukus nevar nodzīt braucot ar rolleri. Jāizvēlas cits sporta veids.
   Kāpēc man, iedzimtam tukumniekam, jābrauc prom no Tukuma? Lai rolleristi braukā ārpus apdzīvotām vietām.

  2. Pilnīgi piekrītu. Sēž pie kompja , dzer , narkotikas lieto utt. – slikti. Iziet ārā svaigā gaisā – atkal slikti. Izdomājat ko paši gribat. Un laukos tiešām ir daudz vietas.

   1. Savedat kārtībā braucamos. Un braukājat.

    Tur 90% katastofālā stāvoklī ar izsistām gaismām norautiem izpūtējiem. Tāpēc jau tās troksnis pretīgs ir un knapi velkās pa ceļu, paiet 5 min kamēr viņš npļerkšķina 100m. vakar pustumsā gandrīz vienu notriecu kas ratā pa visu centru tenterēja izsistiem lukturiem.

 4. Vai kāds zin, kas vakar pēc 23.00 tas bija par velo-siseņu baru. Aptuveni kādi 50 pusaudži ar velosipēdiem barā bez atstarojošām vestēm un daudzi arī pa pretējo braukšanas pusi devās no centra uz Lauķeni?

  1. Piekritīšu vairākiem komentētājiem, ne ar ko nevienam nav labi. Ne ar lidlauku, ne rolleriem, ne ar bembistiem un ko vēl ne. Pavērojat statistiku, cik bieži esat redzējuši CSN kurā iesaistīts kāds rollerbraucējs ? Pats esmu viens no vieņiem, un jā, man nav ne orģinālais izpūtējs, ne gaisa filtrs, kas manāmi mazina skaņu. Troksnis ir, bet policistiem nav sertificēti līdzekļi, lai mērītu, un kontrolētu skaņu. Sakārtojiet likumdošanu, lai likumiski varētu kontrolēt gan skaņu, gan cilindra tilpumu.
   Ja jums prātā ir šaut vai vel sazin ko, tad pateikšu – tas situāciju tiešām neuzlabos, tikai padarīs to vēl saasinātāku un gan pašiem, gan mums – ‘motopelēm’.
   Ja redzat oranžu rolleri ar melnu uz viena rata, droši uztaurējat, esmu ar mieru padiskutēt uz vietas, saistībā ar šo situāciju un vēl daudz ko.
   – Tukuma rolleristi.

   1. “cik bieži esat redzējuši CSN kurā iesaistīts kāds rollerbraucējs”

    Tāpēc ka šos negadījumus pieskaita pie “Motociklistiem” Uz ziņās parādās kārtējais Virsraksts “Negadījumā cietis Motobraucējs”
    Es tev netaurēšu bet braukšu virsū “+ Tu būsi vainīgs” un bez octas un man atmaksāsi no savas kabatas dārgo auto remontu visu savu atlikušo dzīvi. Cheers mate.

 5. Ļoti labi, ka braukā. Vismaz ir nodarbe… tas ir labāk nekā klapēt kompi vai vazāties pa ielām un taisīt sūdus. Pieļauju, ka ir arī motivācija kaut ko sapelnīt, lai sanāk detaļām un degvielai.

  1. Dir***…berni pelna sliktas atzimes, majas neko nedara tik prasa naudu degvielai mammai, jo redz visiem ir roleris un visiem dod. Vai ari vienai 16 gadbiece pieprasa tadu roleri kads ur draudzeniitei, kuras vecaki var atlauties tadu nopirkt, bet citi nevar un tad beerni iid un psiho un apsaukaa vecakus. Nenotmali veseliiga aktivitaate… paed hesiiti vai statoila un roleri virsu, aizlaiz uzpipet un uz majam. Pa veejam viss izvedinas ja kas un nedzer jau tie kas pie stures.

 6. Manis pēc lai viņi labāk sēž pie kompi vai pīpē zāli, nevis zāģē man zem logiem. Esmu apņēmies nopirkt peintbola šauteni un bliezt pa ķiveri no balkona, ja tirinās gāzes ručku nakts vidū!

  Policijai arī, atvainojos, acis un ausis pēcpusē.

  1. ne viņus ar pentbola pistoli,bet jasaņemas iedzivotajiem un jaiet uz TD,PP,CP!Vainigie vecaki un pilsetas galvi!Ko šim merkaķiem atļauj,to viņi i dara!

  2. tumsonība…. atrodi dzīvē nodarbošanos, noslogo sevi, tad pusmūžā nebūs jāmokās ar bezmiegu! Ja es, kā tēvs uzzinātu, ka uz manu dēlu, kurš nepārkāpj noteikumus, kāds pajols ir šāvis, tad pasarg Dievs to idiņu, es atrastu…..

   1. Pirmkārt, Andri, izvelc savas ausis no dir*as, pielaid trimmeri, aptin ar skoču gāzes trosi un noliec sev mājās zem atvērta loga. Tas tā-ieskatam, ap ko lieta grozās, ja gadījumā dzīvo “motopeļu” neapsēstā rajonā.
    Otrkārt, mazie ratā rāvēji ir daudz bīstamāki nekā profilaktisks bumbiņas šāviens pa pēcpusi! 🙂

    1. Vai! Pieņem manu līdzjūtību, es nezināju, ka tev ausis ir tur…. A man ejot gar tavu māju acis apžilbst no saules, kas atspīd logā, man traucē! Sitam ārā tos logus! Braukā arī manā rajonā UN TAS IR NORMĀLI! Arī mēs jaunībā daudz braukājam un nebija tādu nūģu, kas vaimanā par katru troksnīti. Man logi vaļā cauru nakti un dzīvoju 50m no dzelzceļa un re, dzīvs. Te jau tā atšķirība ļautiņiem, kas iet laikam līdzi ar tiem , kas apstājas attīstībā…

 7. Man netraucētu viņu braukāšana, ja vien Veļķos viņi stipri nepārsniegtu atļauto ātrumu 20km/h. Te ir dzīvojamā zona un uz ceļa var izskriet gan kāds bērns, gan kāds mājas mīlulis. Policija gan nav manīta, ka viņus ķerstītu par ātruma pārsniegšanu.

 8. TAS PATS AARPRAATS NOTIEK LAUBIITES ,DZIRKALJU U.C.IELAAS!!
  REDZ, MAURINJU PLAUT PEEC 23/00 NEVAR , MUUZIKA SKANEET ARII NE, BET SHIIS BANDAS TROKSNI TAISA SHURPU TURPU.

   1. Tiešām, esmu pēc darba , diennaktīm,,man miegs nāk , un nemaz netraucē,,,mazie BMX, malači, sabraukuši tāds bars,,kas par skatu, redzēju video,,,jaunieši turaties, tik uz priekšu,,,,

 9. Kāda tumsonība, jauniešiem neliek mieru,,,savācat bonžus, kas klaiņo pa centru,,,tur visi piever acis, ar tiem necīnās,,,kauns, pilsētas seja…

 10. Te lielākā daļa laikam nesaprot, ka problēma nav rolleru braukāšanā, bet gan troksnī. Ar normāliem izpūtējiem ir klusi un arī naktī netraucē. Man gan ir labs miegs un troksni nedzirdu 🙂

 11. Kaijas traucē, bērnudārznieki traucē, rollerīši traucē, klavierspēlētājs traucē ,sētnieks traucē utt.
  Latvija nav tik pārapdzīvota ,ka visi hiperjūtīgie un nīgrie var droši pacelt cepures un uz mežu prom, tur jums līdzcilvēki netraucēs.
  Ak šausmas ,arī tur pavasarī nevar glābties no putnu dziesmām.

  1. Salikt aizlieguma ceļa zīmes konkrētās vietās un novērošanas kameras un piemērot drakoniskus naudas sodus un transporta aizturēšana.

 12. Lasu un brīnos…tik daudz miera un klusuma gribētāju…nu tak visi bariņā pārcelieties uz laukiem.. vai kapiņiem..būs jums klusums!!

 13. man viņi netraucētu,ja tie perdeļi nebūtu salikuši savus ķip sporta izpūtējus!satiksmes noteikumus jau arī labi ja daži zin,brauc pa ielas vidu kā karaļi.vajag mazliet pamācīt.Aiz auto brauc neievērojot distanci,pie Mego apļa jau vins šmurgulis bija ielicis auto aizmugurē,puņķi un asaras pa gaisu-mamītei un tētim būs jāmaksā sodi!Tā nu mums te Tukumā iet!

  1. ES-….. Rolleristi neaizmirs,šis bars tikai pieaugs tūnēs savus drapakaus un viss būs ok, viņi ielās ir nenotverami, tāpat kā bembisti kuri bauda asfaltu, asfalts taču ir jāsilda un pilsētā naktii vajag kādu troksni. Jāierīko trase bemberiem ar skaņas izolāciju, bet tie kas sūdzas par skaņu tad sasodīts uztaisāt mājās remontu, nopakojiet sienas logus utt, čaļi kuriem vēnās ir degviela nepadosies 🙂

 14. Tā ir problēma, bet ir arī citas kam pievērst uzmanību – tas kas saistīts ar pārvietošanos.
  Velo braucēji, kas nebrauc pa blakus esošu velo celiņu, bet gan pa brauktuvi ( Tāda viena gados brauc ap 5:10 lejā uz staciju pa Jelgavas ielu.
  Gājēji stacijā pirms un pēc vilciena, īsts aitu bars… Šobrīd vainu var uzgrūst ietves remontam. Bet tā veicējiem par īstu kūltūru to veicot, nedomāju ka noteikumos nav norādīts par to ka ja pastāvīgā gājēju pārreja ir remonta zonā, tad jābūt nodrošinātai pagaidu, ar ne sliktākiem pāriešanas apstākļiem kā pastāvīgajai.
  Autovadītāju lauciņā var teikt, jābūt uzmanīgākiem, bet mani kaitina lēnie 330-40 km/h braucošie saprotu ir zīmes 20, 30 , bet nejau visā pilsētā. Vai nodrošinājamies lai jebkur braucot nepārsniegtu 20….
  Un tā jau varam turpināt….
  Piebildīšu tik vel to ka pilsēta top ar vien sakārtotāka un ir vel daudz darāmā. Paliekam kulturālāki, bet ne vienmēr spējam noturēt to.
  Veiksmi…

  1. Pilsētā ir jābrauc ar pilsētā atļautu ātrumu, bet nav jādzenas ar 80-90. Bet Revolūcijas ielā ar visu 100!!!!
   Arī Pasta ielā no Euroskor krustojuma līdz RIMI dažs labs (sevišķi gados jauni bembisti) drāžas kā negudri. Ja esi kājāmgājējs, jāmanās noturēties uz ietves, lai neparauj līdz, bet, ja pats esi auto braucējs, jāskatās, ka nav viena muļķa dēļ jābremzē, lai glābtu situāciju.

   1. @Nu zini
    Pag.. Revolūcijas ielā uz visu 100km/h?
    Tas tak nav nopietni, vai nu tu jauc ielas vai tas, kas tiešām brauc uz 100 nemīl savu braucamo, tur tak ātrāk uz gurķi paraut nekā iestiept līdz sotakam 😀 Par rīgas ielu gan nekomentēšu 😀

    1. Jā, tieši Revolūcijas ielā, pie kalna kapiem! Vai tad tie muļķi mīl savu braucamo?
     Vakar TV bija labs sižets par šādiem smurguļiem. Citādi viņus nevar nosaukt, trūkst vārdu.

   2. Par to jau ir runa ka jābrauc ar atļauto ātrumu, bet ne visu pilsētu ar 35-40, saprotu, ne visi kas brauc pilsētā ir vietējie. Bet ne jau 35 un zemāk…
    Neēsmu 100% ātruma ievērotājs, bet kur zīme ir ierobežota zemāk par 40 cenšos braukt nepārsniedzot ne vienu km ( Jo zīme tur uzlikta ne jau tā pat vien), pie 50 gan diemžēl grēkoju ik pa laikam, bet robežās līdz 7km.
    Šodien pat braucot saskaitīju vairāk kā 10 velo braucējus , kas brauc pa brauktuvi, ne blakus esošo velo celiņu. Viens velo nogrieza ceļu uz gājēju pārreju pie Mego, nepalaidu, jo lai palasa CSN, par gājēju pāreju šķērsošanu. Ja kaut cik būtu piebremzējis – palaistu, bet tā lai turpina krist….

  2. Reizēm riteņbraucēji nemaz pa savu joslu nevar pārvietotie, jo pa ietvi visā tās platumā slāj jauniešu bari, māmiņas ar ratiem, kurām noteikti jāsoļo blakus, penšuki ar iepirkumu maisiem, var teikt visi, kam nan slinkums. Kaut kāds kolektīvais daltonisms, ka netšķir sarkano joslu?

 15. Protams,ka troksnis ir paliels,bet jāsaprot,ka mēs dzīvojam 21.gadsimtā- tehnikas laikmetā. Ja jaunieši jātu ar zirgiem,tāpat būtu vesels neapmierināto pulks,kuri sacītu,ka pakavu troksnis traucē. Labāk jaunieši izklaidējas ar šādām aktivitātēm, nekā dzer grādīgos,smēķē zālīti vai dauza mierīgajiem iedzīvotājiem galvas ar beisbola nūjām. Būtu jums,ļautiņi jānomierinās-jaunieši gatavo sevi turpmākajai dzīvei-iepazīstas ar CSNN noteikumiem diennakts tumšajā laikā,kad satiksme ir visai neintensīva,lai turpmāk,kad kļūtu par tēviem,autovadītājiem ,neradītu nevajadzīgus sastrēgumumus,vai avārijas situācijas uz ceļiem. Labāk pavērojiet ,kas Tukumā notiek tirgus dienās, kad ierodas personas no lauku apvidiem,kuri savos automobiļos iesēžas nedēļas nogalēs vai dienās retajās-tirgus. Kā viņi brauc…tad jau labāk ar zirga pajūgu!!!

  1. Redz, mums ir jārēķinās ar lauciniekiem. Galu galā arī viņi ir mūsu līdzcilvēki, normāli cilvēki, kuri diendienā strādā lauku darbus un gādā mums pārtiku. Labāk pieciest šādus ļaudis, kuriem braukšanas pieredze ir rimtāka, nekā rūcošo trakuļu barus vakaros un naktīs. Pa dienu viņi guļ, bet vakaros augšāmceļas un trako.

 16. Kā jau latviešiem ierasts čīkst un ir neapmierināti par katrām problēmām. Lai braukā nevis dzerstās riņķī un nepatikšanas taisa, puišiem vismaz ir izklaides.

 17. skūterus līdz 49 kubcm pakļaut csdd apskatei un veikt izbraukuma apskates uz ceļiem.dažas nianseslikumdošanā-tobišsods lai sit pa kabatu un jautājums atrisināsies

  1. Piekrītu, močiem redz sporta izpūtējs satiksmē nevar piedalīties, tiek mērīti decibeli utt, bet rollerim var kaut spaini izpūtēja galā maukt un gāzēt???

 18. Davaj visi šitie runātāji lielie,Sestdien plkst. 22:00 tiekamies pie “Statoila” un paskatīsimies,cik plašs vārdu krājums jums ir dzīvē.

  1. Sestien būs ,,Nakt putnu” brauciens nevis rollleru meetings. Kārtējo reizi noteikti pavadīs 1- max 3 rolleri… un nau jau tā ,ka uz vietas rūcina tos rollerus..
   p.s. lielie čīkstuļi atradušies … davaj dauziet visus ,kam cauri izpūtēji mašīnam vai sporta izplūde…
   Ne visi zāģē uz saviem 80-90 … arī ikdienā pārvietojos ar rolleri, lai gan varētu līdzcilvēkiem ausis bendēt ka nemetas un turēt savu 10k tā vietā ripinos tikai uz 7k ,kad atšķirību no sporta un standarta izpūtēja nedzird limitus ari reti pārkāpju, godīgi sakot besī ,ka visus uzskata par debiliem un vērtē pēc vienas grāmatas … tomēr atcerieties ,ka ir arī tādi ,kuriem nav vienaldzīgi apkārtējie cilvēki. °
   Cienīsim viens otru.

 19. Komentāri tiešām uzjautrināja 😀 lai nu kā bet labi ka braukā ar roleliem vismaz elpo svaigu gaisu nevis sejz istabā un kompi spēle sutkam. Bet kā jau vienmēr būs cilvēki kuriem vis traucē, laikam ja sāktu zem logiem 5os no rīta zaļi pļaut arī bļautu uz domi 😀 jāizbrauc caur tukumu nakts laika ar harliti tad redzēsiet kas ir troksnis

  1. Tavam hārlim ir dobja neuzmācīga skaņa, rolleri griežās ausīs tā, ka smadzenes grib mukt mežā. Viss ir ok, lai braukā, bet tos izpūtējus gan nevajadzētu tik skaļus.

 20. To visu vienkars vajag filmet,gan tos rolerus gan tos staķika tusetajus,mego un durbes apli ir vienas švikas,kamer netiks zinots aukstakam instancem,bus ši viss atļautiba!

 21. Lai roleristi pec 10 pabrauka gar pašvaldibas priekšnieka maju,vot tad nebus ne sodi jaliek ne roleristu nebus,skaņa ir drausmiga a uz priekšu neiet!

 22. Vājprāts. Šausmas,ak dievs.

  Nu tak kauna ne goda nav jums Tukuma iedzīvotāji. Tas tak tikai rolleris ir nevis lidmašīnas. Ak dievs kāds troksnis no rollera var būt. Fui cilvēki jums. Priecajieties, ka vispār tur kāds atrodas.

  1. bet tagad ir vasara un daudz cilveki gul ar atvertiem logiem. un dazadiem rollerim ir loti pretiga skana.un vinu var loti labi dzirdet

   atvainojos par slikto latviesu valodu 🙂

 23. Tiešām smieklīgi, paši sēž mājās tākā īgnas un aiz garlaicības kaut kadu hujnu runā.
  Un tie lielie varoni šāvēji, uzšaus mums kāds ar pistoli or smth laimīgi pēctam nebūsiet:))
  Un jā man pašam arī patīk pa nakti braukāt nekā pa dienu, jo pa dienu ir satiksme un ir daudzi jaunie braucēji, kuri labāk apgūst pilsētu pa nakti, kad nav satiksme.

  Keep calm and good night

 24. Vispār vajag uzlikt lai rolleru tiesības var dabūt arī no 18 gadiem, jo tas rolleris pa lielam neko neatšķirās no auto vai moča, jo pa pilsētu tas mazais rolleris var mierīgi pabraukt ātrāk pa 50km/h un ir tikpat bīstam kā visi pārējie transportalīdzekļi! Bet te kad iedod 14 gadīgam BĒRNAM!, kam vēl prāts nav attīstīts, daž labs pa ielām traucās pat 70km/h. Un reku jau notiek avārijas, kā pie domes mājs – zinu ka bembists bija vainīgs, bet piaudzis cilvēks ir apdomīgs un paskatās riņķī krustojumā, kaut vai viņš brauc pa galveno ceļu.

  1. Tur roleristam pa priekšu brauca Autobuss un viņš nevarēja redzēt kas notiek krustojumā , viņš brauca pa galveno un BMW vadītāja izleca priekšā!

 25. Tāda sajūta ka šeit raksta tikai omes kurām mājās nav ko darīt un pa vakariem kad skatās savas ziepenes viss traucē kas nedaudz skaļāks par televīzoru

  1. Nevis omes, bet jaunās māmiņas, kurām mazi bērni. Kad pašam būs bērni, tad redzēsi, kā ir, kad bēbi pamodinaun nevar ieidzināt!
   Tēpēc cieni gan omes, gan bēbjus, gan cilvēkus, kuriem no rīta jāceļas uz darbu!
   Pietiek te diskutēt un muļķības rakstīt, ka naktīs labāka braukāšana. Ja dienā strādātu, tad negribētos pa naktīm trokšņot!

   1. Logus vajag aiztaisīt tad varēs mierīgi pagulēt.
    Ak jel, zini man ari uz darbu ir jaceļās un man tas problēmas nerada
    Principā, ja pilsētā kaut kas notiek jebkāda dzīvība visi ir neapmierināti, jo redz pašiem savos dzīvokļos četrās sienās nav ko darīt.

  2. Paklau, tur tā lieta arī omes ir cilvēki. To ka vecākiem cilvēkiem vairāk var traucēt fakts, bet vai tie cilvēki nav to savā mūžā nopelnijuši? Kaut mazliet cieņas?
   Nemākam sevi nostādīt citu vietā un izjust to ko izjūt citi – nemākam… Un tas ir mūsu sabiedrības nopelns tam…. Jaunieši paši jau nav vainīgi, ka audzināti tā, lai mācētu saprast citus…
   Un te nevēlos teikt ka vainīgi būtu vecāki, nē mans personīgais uzskats ka šai laikā audzina sabiedrība un tai ir jāuzņemas lielākā daļa atbildības…..

 26. Tā vakar notika Jūrmalā:
  ” Jūrmalā, Dubultu prospektā, 1999. gadā dzimis puisis nesavaldīja mopēdu un uzbrauca šķērslim – apgaismes stabam. Mopēda vadītājs no gūtajam traumām miris notikuma vietā.”

  Tā kā uzmanieties Tukuma rolleristi!

 27. Te savakusies degenerati, kas savu nervu problemu del te streso, naktis klausas, kas notiek apkart, nevis gul. Nav Tukuma trases un vietas, kur jauniesiem pulceties, nu tad necikstiet, ka brauka pa ielam. Tie, kas taisas saut, sargiet zobus, jo ar lauztam rokam gruti tos salasit! Problēmas var risinat daudz efektivak, nevis uzreiz uzbrokot ar pajolinu cienigiem rakstiem. Ir javeido sadarbiba, nevis naids!

  1. Risinājums jārod rolleristiem, nevis nevainīgiem Tukuma pilsētas iedzīvotājiem. Ja vēlaties sadarboties,ejiet pie Tukuma pilsētas vadības, sabiedriskajām organizācijām,u.c., bet neradiet neciešamus apstākļus mierīgajiem iedzīvotājiem, kuri ne pie kā nav vainīgi.
   Vieglāk ir uzsēsties rollerim un braukt kā trakiem!

  2. Kam tie draudi?!
   Tieši tā pastrādājiet savu brīvo laiku, sabiedrības un savam labumam – bez atlīdzības, tad pilsēta – novads pameklēs kādu iespēju jums palīdzēt.
   Ak jā , “suns” ir aprakts tur ka nav jēgas, kad kaut ko izdarīs šai lietas labā – būsi izaudzis no tiem gadiem un to vairs nevajadzēs, bet atceries tas arī nākošiem noderēs – vai ne tā!?

 28. Braukā ar rolleri, jums neapmierina, braukā ar riteņiem, jums neapmierina. Mums sēdēt mājās pie datoriem un pie datora bojāt redzi, domājat ka labāk ir kautkur sēdēt dzert un pīpēt? Es nesaprotu kas jums tās par ašajām domām? Vislaik viss neapmierina, draudat ka nošausiet iemetīsiet ar kautko, un tā tālāk. Kad paši bijāt jauni ne to tik vien darījāt…
  Kapēc nesūdzaties ka kāds ar bembi slīpi pa ielām iet? Tas jums ir vienalga? Jūs nevarat par viņiem neko pateikt, jo mēs “sīkie” “neko” nevaram izdarīt atšķirībā no viņiem? C’moon tak ieleikat sev 21.gadsimta logus, un uz nakti aiztaisat ciet, jo naktis vairs nav tik siltas un istabās nav pirts temperatūra. Lielāka daļa riteņiem un rolleriem naudu sapelna paši, un nečīkst vecākiem pie auss ka vajag rolleri. Respektējat taču jaunatni, nevis esat kautkādi iedomīgie kuriem nekas svarīgāks par sevi pašu nav…

  1. Pēc teksta salikuma, neēsi par to ko uzdodies, bet doma viņu ir.
   Tur tā lieta nakti padauzamies, rīta pusi līdz pusdienām noguļam tad sākam domām par vēla vakara izklaidēm, zinu kā tas ir pašam patika. Tik atšķirība tā ka centos 10x vairāk par jums lai netraucētu apkārtējos.
   Ja tam motorollera izpūtējs ir orģinālais, troksnis vel ir kaut cik izturams, runa ir par troksni, braukājot šurpu, turpu.
   Nesaku ka nevari izklaidēties vakaros un naktīs tik padomā par citiem, kas cenšas atpūsties…
   Paskaiti cik jūs izklaidējaties un cik naktis vēlas mierīgi pagulēt? Domājams ka vairāk kā puse ir par naktsmieru, tad kādu daļu ņemsim vērā?

 29. “Edgars Redko:Par ātruma pārkāpumu un agresīvu braukšanu mēs nevaram sodīt, tur ir jāgriežas tikai Valsts policijā.”
  Ne jau man, ja esmu jums pazvanījis, bet gan jums jāsniedz tālāk info valsts policijai. Ne viss cilvēkam atkal meklēt nr. kā sazvanīt VP. Kā arī neuzskatu ka 112 ir pareizais veids kā sazvanīt PP vai VP , ja nav steidzams izsaukums, bet daudz nenozīmīgāks pārkāpums, kā piem troksnis. Kaut es pats izmantoju visai bieži tikai 112, jo tad nav jāgaida, lai man atbildētu uz zvanu. ( Zvanu kad nepieciešams paziņot par likumpārkāpumu, par mediķa nepieciešamību, iesniegt sūdzību ) ( šoreiz nav runa tikai pat Tukumu)

 30. Dzintra, cik Jums gadu? 60? Ciksot ar stulbu rakstu un komentiem neviens negriezis nost savu izputeju un nemetinas klat kaut kadu klusinataju tikai, lai izpatiktu tantem, kas neapmierinatas ar dzivi!

  1. Redziet, bet ja deļ šādiemm izgājieniem – ierosinās un pieņems ka šos varēs vadīt no 18 vai pat 21? Vai neuzskatīsi nomierināt savu skaļumu 😀

 31. Lasot komentārus ,rodas sajūta ,ka daudzi no laukiem uz pilsētu ir atvesti ar varu un šeit viņus bendē nost ar troksni.
  Vai arī te komentē stresainas vecmeitas vai garlaicības mākti pensionāri ,kuri sabīstas jau no mazas pelītes dipoņas.
  Ir taču tik vienkārši:nepatīk troksnis ,prom uz laukiem ,trokšņainajā Tukumā jūs ar varu neviens netur!

 32. Dzintarin jaukumin, man pilnigi vienalga par tiem rolleru troksniem, man tads sen nav vajadzigs! Uzliksu savam auto atpakal izputeju pec TA speciali del Jms, cikstetajiem, tad varesiet spilvenus ausis bazt!

 33. Smieklīgi raksti.. 😀 Rollers pabrauc garām mājai 5 sekunžu laikā, skaņa jau no tāluma pazūd, “ļoti traucē”…
  Ko tad citu darīt. Pie datoriem sēdēt NEVAR, ārā staigāt pa tumsu NEVAR, braukāt NEVAR…
  žēl…

 34. A kāpēc tā Sprēde vēršas ar šo jautājumu pie Redko? Vai tad par kārtību ceļu satiksmē neatbild Valst policija, tātad Bahs? Kas viņš kāds saudzējamais, ka neko šim neprasa? Ne par driftotājiem, ne par rolleriem, kuru vadītājiem nav ne tiesību, ne ķiveres, ne tehniskā kārtība pašam braucamajam. Nu tak vienreiz pasauciet to J.B.uz sarunu par visām šīm lietām!!! Kad tas beidzot notiks?

 35. Šodien biju pastaigā ar jaindzimušo. Lēnām ejot pa pils ielu man garām brauca rolleris. Noskatijās uz mani. Pavēla priekšējo riteni un purkšķinādam nobrauca visu ceļu līdz puls ielas galam. Skaņa bija pretīga, spiedzoša. Vai tas ir pieklājīgi,pats redz ka māmiņa iet ar ratiem,kur mazais guļ,bet ti debīli izturās. Brauca pa ceļa vidu. Tao brīdī gribējās lai pie rokas būtu kāds ābols ar ko mest.
  Lai braukā,bet kā te lielākā daļa saka,vaig ievērot csn un csdd normas uz izpūtēja skaļumu. Un cienīt apkārtējos. Paši reiz būs tajā vecumā,kad būs mazi bērni,kad miers un klusums būs tas svētākais. Mēs ejam pastaigāties.,lai relaksētis un atpūstos. Būsiet tai vecumā,kads darbs darīs savu un it īpaši vasarā kad naktīs gribēsies gulēt pie atvērta loga,lai būtu svaigs gaiss,kad labāk var izgulēties.
  Nav ko rollerīšiem te sprēgāt,bet nedaudz padomāt ar galviņu ko jūs darat.

  Cienīsi citus,cienīs tevi.

  1. Pēdējo reizi ,kad braucu pa pils ielu tur vēl bija vienvirziena iela, tad man radās jautājums ,kas skaitās ceļa vidus? Saprotu ,ka tas var traucēt braucot pa divvirzienu ielu ,bet pils ielā tas noteikti netraucē. Īpaši ,ja pārvietojies satiksmes plūsmā kurai noteikti arī rolleris var tikt līdzi ātruma limita dēļ.
   Draugi mīļie jūs par daudz gribat no līdzcilvēkiem. Drīz jau traucēs arī putnu dziesmas un lapkritis.

  2. Man ari ir jaundzimusais!Visu lauku eju uz mezu staigaties,kur ir klusums un svaigs gaiss.Ja gribas ziimeeties maaminjai pilsetaa,tad nav ko sudzeties!!!

 36. Ko Jūs vispār cepaties par rolleriem Spartaka ielā! Tad kad tur 100× dienā lidmašīnas lido un citi gaisa verķi ar 100 reižu lielāku skaņu, tas ir nekas. Veci cilvēki un mazi bērni mēdz pa dienu gulēt, bet tad gan neviens nesūdzās! Lieciet jauniešiem mieru, lai labāk brauc nevis aiz stūra dzer un kaujās.

  1. Kurā vietā Spartaka ielā lidmašīnas lidinās ar troksni, un vēl 100X dienā? Gribētu Tevi satikt, lai parādi man.
   Kad padomjlaikā lidinājās reaktīvās lidmašīnas, tad gan bija troksnis!
   Rolleristiem un viņu līdzskrējējiem pa naktīm nav jābraukā! Jūrmalā šādi braucieni beidzās letāli.

 37. ko juss varat visu laiku tiem roleristiem piekasities braukaju pats kadreiz ar roleri viss ir ideali benzina paterins mass pluss vel tas kad auto pa naktim drifto vai brauka tas jums netrauce tad kadreiz ejat un pasakat acis kad kautkas neapmierina un neviens bez izputejiem diemzel nebraukaa nevaig jaukt ar tumes cilvekiem!

 38. pec jusu gudrajiem tekstiem berni gul a kpc tad viniem masinas netraucee vel pa isputeju skalumu 1gadu atpakal panema ciet vienu pujsi skana bija tiesi cik vaig ja jums nau kur izlikt dusmas nevaig tas uzgrust uz jums

 39. Pretīgi lasīt, ko gan jaunieši Jums nodarījuši, laikam skumji, ka paši paliekat vecāki,,,,,Izaugu Durbē, pie padomju reaktīvajām lidmašīnām,,,vēl esmu dzīva,,,tas tik bija troksnis,,,visi iekšējie orgāni vibrēja, kad tās laidās pāri ,,,,

 40. Ir baigi labais teiciens “lo*iem lo*u problemas ” 😀 pretigi paliek lasot, tiesam!
  Atsevisku individu del, tagat visi vaibigi! Psrs noteikumi tulit saksies 😀 versieties kaut pie kosmonautiem, tehnika bija, ir un bus un tiesi ta pat troksnis! Neviens speciali pie loga nakti negaze uz vietas, bet laikam japieker kuri te tie iidetaji ir un turp jaaizsuta puikas, lai patrimmere pa nakti!

 41. Puikas un meitenes, turieties! Taisat savas braucamos, attistiet pratus un nepalieciet par sada tipa pajoliniem, kam saurs skats uz dzivi! Gar bernu ratiniem gan nevajag speciali gazet, jo sikos gruti iemidzinat, bet viss parejais saprata robezas!
  LAI BENZINS IR AR JUMS 😀
  Gan jau Tukuma thvakajos gados atversim drifta gateri, kur var pasaut vala bez sadam replikam!

 42. Palasot komentārus… Šķiet vienīgās izvēles iespējas kaut kā izklaidēt sevi jauniešiem ir TIKAI divas : vai nu braukt ar rolleri pa naktīm vai dzert, pīpēt un kauties. Vai tiešām???!!! Jaunieši! (Tur gan akmeņu čupa domes dārziņā – par maziem bērniem ir padomāts. Bet arī jauniešiem vajag “rotaļu” laukumus vai iespējas)
  P.S. Rolleristi, lūdzu, ja jūs reiz dodat ručkās, tad dodat līdz galam,kamēr sasniedzat nepieciešamo, jo nav izturama tā īīīīīī vēēēēē īīīī vēēēē zāģēšana.

 43. Jūs pajolini, kas skrējāt pakal un metatāt ar akmeniem šodien, vareni jūtaties?
  Tagad mēs zinam, kur jūs meklēt un ipaši neliksim jums mieru un pārējie iedzīvotāji varat tiem “varoniem” pateikties.
  Labi man personiski netrāpija bet vienai meitenei trāpija pa rolleri un nosit krāsu nost. Nedod dievs ja man kāds uzmetīs un trāpīs!
  Šādiem čīkstuliem, kam nekas nav labi iesaku braukt Uz mežu dzīvot.

  1. Kuri idioti taa rikojas?Gan jau pasiem aug berni,kas velak braukas ar rolleri.Nu un tos vajadzes apmrtat.Sviests par taadu ricibu.Cilveki miilnie,domajiet ar galvu ne ar pakalju!!!

 44. Ko cepjaties?Tad jau par auto ar sporta izputejiem ari butu jasudzas!!Lai tik braukaa jauniesi,tas ir tikai normali,es vinjus vispar nedzirdu,ja nevelos..Man prieks,ka jauniesi var braukaties,un nesez pie datoriem!Uz prieksu,kas sudzas,lai pashi peras savaa sulaa-nevajag klausities.Vinjiem nekad nekas nebus labi.Lai iet mezaa dzvot,tur bus klusums un miers!!

 45. Man tie rolleristi galīgi netraucē , lai tak puikas braukā . Simts reizes labāk , nekā virs galvām lidinātos kkādas smirdīgas un indīgas un nekam nevajadzīgas lidmašīnas . Puikas turās , durbe par jumsīm !

  1. Lai tik brauc uz Durbi rolleristi uz pilnu klapi! Lidmašīnas traucēja, lai rolleristi ” uzsit asini” !
   Puikas, meitenes – uz Durbi!

  1. vot moča skaņa gan man patīk, un tieši šosejnieka,
   man no prieka asaras sariešas acīs, man ir tāds prieks,un es vienmēr baudu to skaņu kad izddzirdu.

   Gadījās vienreiz būt Rīgā tieši uz to braucienu , es vienkārši raudāju no prieka, KĀ MAN PATĪK.
   žēl, bet moci gan es nekad neesmu dzirdējusi, tas ir skumji:) labāk mocis , nekā motoperdelis.

 46. Liekat mieru berniem , tiktiešām gribam lai Tukumā but nekartības narkomāni un noziedznieki, kam to vajag labak lai trokšno neka svilina ēkas , un nemaz jau tik traki nau ka izsklausās , vairāk to traci saceļ pensionāri kuri pa dienu guļ un naktī vero cilvekus , par tiesībām nauda maksāta braucamais ari nopirkts , un un ciktad ta vasara mums ir tiem berniem , lai priecajas , ….

 47. nevajag piesaukt te narkomānus un noziedzniekus. Tie kaitinošie rolleristi jau ir noziedznieki, jo ir modificējuši savus rollerus neatbilstoši specifikācijām. Neviens rolleris no fabrikas nekad netaisa tādu troksni, kādu taisa idiota modificēts rolleris ar izņemtiem muffleriem un iebāztu sazin kur pirktu big bore kitu. Nevajag te cementēt visiem, sīkie smerdes, ka esat mazi un mīļi un pūkaini. Vakar pilnīgi bija prieks vērot, kā no Hesīša viens pamuļķītis stūma mājās savu pārķūnēto brīnumu kurš bija izstiepies 🙂

 48. nez kā būtu ja tagadējie roleri pēc gadiem desmit stumtu savu zīdaini ratos pastaigā, un pēkši iedevis ručkā nobrauc garām agresīvi jaunais rolerists.
  man interesē kāda būtu viņa reakcija, vai viņš priecātos, uh,…kā viņš tikko forši aizlaida, vai arī būtu norūpējies par savu mazuli, kurš pamodināts un sabijies…??

  es kā māte,savam astoņus jaunajam mazulītim, šitos censoņas redzu ar caurumu galvā.

  Piedodiet , bet jūs cienīt nevar dēļ jūsu agresīvā braukšanas stila. izņēmums protams ir meitenes, kuras smuki un klusi pabrauc garām, pilnīgi prieks skatīties, ja salīdzina ar tiem kuriem galvā caurums.

  vienu reizi man gandrīz sanāca notriekt censoņas, ne jau aiz ļauna, vnk viņš pārkāpa noteikumus, un es to izmantoju un spiedu grīdā, bet censoņa par sekundes simtdaļu izvairījās no sadursmes, izskatījās ka bija arī samīzies, vismaz labi ka tik daudz,…
  Necienu es Jūs agresīvie roleristi, Jūs esat agresīvi un riebīgi.Paši vainīgi.

 49. Vispār jau normāla Wespa iet praktiski bez skaņas,ir pilsētai īpaši radīta. Tukuma pajoliņi tikai nezin kā citādi uzmanību pievērst, ja ne ar to pretīgo skaņu. Ļoti, ļoti kaitinošs ir tas troksnis.

 50. Jūrmalā pirmdien noticis satiksmes negadījums, kurā bojā gājis mopēda vadītājs, aģentūru BNS informēja Valsts policijas pārstāve Diāna Lūkina.

 51. Pilnīgs bērnudārzs, saprotiet to, ka mēs reāli brauksim un braukāsim un jūsu stūlbās spriedelēšanas un policijas mācīšana neko nedos, mēs tikai par jums pasmejamies, Jo tiešām daudzi komentāri ir smieklīgi 😀

 52. Jūs braukāsiet tikai tik ilgi, līdz tiks atbilstoši sakārota likumdošana. Un pasmejamies par jums mēs, kad jūs stumjat savus sūdus cauri visai pilsētai ar nopērtu suņu ačtelēm blenžot apkārt. Trimmeru baikeri, ibio !

 53. caur jusu avizi mekleju savu tevu Jani Lohovu ( Gavaru ) , vins mus ar mammu pameta man bija 6 gadi. 1 gads atpakal nomira mana mamma Ina Gavare , es paliku bez vecakiem. Mani sauc Ivars Gavars, man 43 gadi , ir velesanas atrast tevu un paskatities vinja acis un viss. Zinu ka dzivo Tukuma , nomainiis uzvardu , sieva Ljubov Lohova , viniem ir kopejais berns – vinjam ir jau pari 30 gadu. Ludzu palidziet man labi cilveki.t.20453532

 54. Un jūs visi domājat, ka šie komentāri palīdzēs jums? Mēs kā braukājām tā arī braukāsim.. Varat kaut ar ķieģeļiem mest, jums jau sūdīgāk būs.

 55. Vasaras karstumā logi vaļā.. bērns grūti aizmieg..un, kad tas notiek (bērns aizmieg!!) pašam bezmaz vai jāstaigā uz pirstgaliem…un te kā pulkstens 22:00 tā sāk trimmerēt līdz pat naktij!!! Vajadzētu kādu likumiņu

 56. Man neviens netrokšņo pie mājas, nāka dzīvot uz laukiem un daudzas problēmas atkritīs, salīduši visi pilsētā un sūdzas

 57. Ātrumu viñi neievēro un braukā pa ietvēm.Tas arī ir atłauts?Troksnis ir neciešams arī šogad.Cik ilgi tas vēl turpināsies.Drīz škiet Tukumā vairs neviens nedzīvos, jo miera un klusuma šeit nav.Rīgā un citās pilsētās tā nenotiek.Drausmas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.