Misijas «Pakāpieni» noliktavā atrasta rokas granāta /papildināts/

Šodien, 25. janvārī, Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas (NMN) rotas karavīru grupa saņēma izsaukumu uz Tukumu, Rīgas ielu 41, kur misijas «Pakāpieni» noliktavas telpā tika atrasts sprādzienbīstams priekšmets.

Šodien, 25. janvārī, Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas (NMN) rotas karavīru grupa saņēma izsaukumu uz Tukumu, Rīgas ielu 41, kur misijas «Pakāpieni» noliktavas telpā tika atrasts sprādzienbīstams priekšmets, iespējams, rokas granāta. NMN vienība ir devusies uz notikumu vietu.

Kā NTZ.lv stāstīja misijas «Pakāpieni» vadītājs Viljams Šulcs, – granāta atrasta kādā humānās palīdzības apģērbu kastē. NMN vienība notikuma vietā ieradusies no Saldus stundas laikā. Kā teikušie sapieri, šī bijusi mācību rokas granāta (apzīmēta ar zilu līniju), tās svars bijis 400 grami.

Nacionālie bruņotie spēki (NBS) lūdz iedzīvotājus būt uzmanīgiem un atrastos sprādzienbīstamos priekšmetus neaiztikt. Vieta, kurā tie atrasti, iespēju robežās jānožogo, jāiezīmē un par atradumu jāziņo tuvākajā Valsts policijas nodaļā (tālruņa numurs 110) vai zvanot uz tālruņa numuru 112. Pēc informācijas saņemšanas uz notikuma vietu dosies NMN speciālisti, kuri atrastos priekšmetus neitralizēs.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.