Meklē telpas Valsts policijas Tukuma iecirknim

Kā minēts Nodrošinājuma valsts aģentūras mājas lapā, līdz 22. maijam interesenti aicināti iesniegt rakstiskus piedāvājumus Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa telpu nomai. Plānotais telpu nomas ilgums – no šī gada 1. jūnija līdz 2030. gada 31. maijam.

Kā minēts Nodrošinājuma valsts aģentūras mājas lapā, līdz 22. maijam interesenti aicināti iesniegt rakstiskus piedāvājumus Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa telpu nomai. Plānotais telpu nomas ilgums – no šī gada 1. jūnija līdz 2030. gada 31. maijam.

Pretendenti vēl nav pieteikušies

Sazinoties ar iepirkuma kontaktpersonu Gunti Ratnieku, vaicājām, vai jau saņemts kāds piedāvājums, vai arī apzināts kāds variants. Viņš skaidroja, ka vēl neviens piedāvājums nav saņemts, taču ir cerība, ka interese būs, jo, cik viņam zināms, Tukuma pilsētā esot vairākas ēkas, kuras būtu iespējams pielāgot policijas vajadzībām. Vaicāts, vai tiesa, ka iespējamais nomas objekts jau patiesībā ir zināms un tā ir SIA «Investo» piederošā ēka Tukumā, Raudas ielā 27B, G. Ratnieks skaidroja, ka nevar to ne apstiprināt, ne noliegt, jo neesot tik augsta ranga darbinieks. Viņš pieļāva, ka tirgus ir pētīts, ka piemērota ēka ir meklēta, taču viņš to nav darījis un viņam neviens nekādus jautājumus neesot uzdevis.

 

Vairāk lasiet otrdienas, 15. maijā, laikraksta numurā 

Komentāri

 1. Kurs nezin ka Bumbieris ar Kuzi ir veci comi un ka eka tiek tam gatavota. Tapat ari daudzi zinaja,jo eka pie Statoila ne gaja cauri.Nu Tukuma zurnalisti butu laiks izpausties, ta domes lamasana jau taka apnikusi vai zobi par isiem.

 2. Si eka nav piemerota policijas vajazibam, un ta ir pa mazu lai butu viss nepieiesamais. Tur islaicigas aizturesanas izolators aiznems pus eku…
  Un kurs vel pilseta nezin, ka eka tika atpirkta no Ruzas. Un tagad Bumbieris sev nodrosinas stabilus ienakumus no ires maksas, ko maksas vinam valsts par ekas iri…
  Policija ir pelnijusi lielaku, ertaku ieirkna eku, nevis so mazo veco Darzniecibas skirotavu.

 3. Ja policija aizies no centra, tad centrs paliks par vienu vienīgu ”pritonu”, kurā labāk nerādīties.
  Tagad , kad policija atrodas centrā, šī ”pritona” iemītnieki vismaz kaut nedaudz baidāsievēro kārtību.

 4. Rakstā bija teikts, ka policijai sanāk pārāk dārgi renovēt esošo ēku un to nodos ”Valsts nekustamajiem īpašumiem”.
  Kur tad ”Valsts nekustamie īpašumi” ņems naudu, lai renovētu šo ēku?
  Vai tad policija un ”Valsts nekustamajiem īpašumi” naudu nesaņem no valsts, jeb katrs stiepj savu deķīti uz savu pusi un galu galā sanāk kārtīga pārmaksāšana.

  Varbūt esmu naivists, bet vai tad policija un ”Valsts nekustaamie īpašumi” nevar kopā atjaunot esošo ēku, jo valsts tak ir viena un arī naudas maks tak viens un it kā valstij nevajadzētu būt slaucamai govij…

 5. Līgumu par Kerčas tilta būvniecību noslēdza 2015. gadā, tā kā Kurzemes ielas asfaltēšanai un policijas ēkas atrašanai mums ir 3 gadi, lai iekļautos Putina kunga tempos 🙂

 6. Pilnīgi pareizi,ka police izvāksies no esošām telpām.Nu galīgi nepiemērota vieta un telpas.Kāda jums starpība kur būs policija,ar to nodarbojas zinoši cilvēki un lai risina.Baigie prātvēderi te atradušies,zinošāki par visiem!Ļaujiet tak strādāt!

 7. Tur pusi tos mentus vispar vajag atlaist,slaistu baru un tas cacas kas izlieto lidzeklus vizinoties ar valsts masinam, da tur tak prieksnieks ,,pareizais,, smieklu jecis ))))

 8. Valsts policija, nekustamie īpašumi, arī valsts un nodrošinājuma valsts aģentūra, tāpat kā pašvaldība ir valsts, tas ir publisko līdzekļu apsaimniekotāji, bet maciņš ta katram savs, un dažus no tiem jaukt pat ar likumu aizliegts!
  Stulbi, ka atkal Ruža uzvārījies, bet policisti tik un tā to visu sen bija pelnījuši-normālu ēku ar normālām labierīcībām. Dzirdēju, ka tur strādā 90 cilvēku, arī daudz sieviešu, bet apstākļi tagadējā ēkā vienkārši katastrofāli!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.