Jānis Vītols

Mālkalnā Tukumā top Ziedoņa dārzs /FOTO/

Jau ceturto gadu, sagaidot Imanta Ziedoņa dzimšanas dienu, kas ir 3. maijā , viņa draugi un līdzbiedri satikās Mālkalnā Tukumā un stādīja ķiršus. Šoreiz – bez dzejnieka, bet ar viņa vārdu sirdī un domās, un viņa iedvesmoti šo darbu turpināt un veltīt to Tukuma pilsētai.

Jau ceturto gadu, sagaidot Imanta Ziedoņa dzimšanas dienu, kas ir 3. maijā , viņa draugi un līdzbiedri satikās Mālkalnā Tukumā un stādīja ķiršus. Šoreiz – bez dzejnieka, bet ar viņa vārdu sirdī un domās un viņa iedvesmoti šo darbu turpināt un veltīt to Tukuma pilsētai. Pirmos 77 dekoratīvos ķiršus dzejnieka vadībā iestādīja 2010. gadā, pēc tam divus gadus – katrreiz pa 30. Šoreiz tukumnieki – literāti, mākslinieki, biedrību pārstāvji, I. Ziedoņa skolas biedri, Tukuma skolu skolēni un skolotāji, bibliotēkas un pašvaldības darbinieki – kopā ar dzejnieka tuvākajiem cilvēkiem, draugiem, fonda «Viegli», Dižkoku grupas un «Mazās kavalērijas» dalībniekiem iestādīja vēl 100 kociņu. Tukumnieki stāstīja, ka ķiršus stādīt nākuši, lai palīdzētu šai vietai izveidoties par Ziedoņa dārzu – šāds nosaukums ļaužu valodās jau iegājies.

4 komentāri “Mālkalnā Tukumā top Ziedoņa dārzs /FOTO/

  1. TUKUMĀ vienmēr viss ir baigi forši,sakarīga pilsēta,arī viss ir tīrs un ar izdomu sakopts, gudri iedzīvotāji,paldies visiem, kas par to rūpējās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.