Baiba Reinsone

Māja Raudas ielā 10 starp slimnīcu un poliklīniku – kauna traips Tukumam?

Lasītājs jautā: – Gribēju pasūdzēties par nesakopto māju Raudas ielas 10. māju. Vai Tukuma pašvaldība nevar likt to māju vismaz nokrāsot, salabot?!

Lasītājs jautā: – Gribēju pasūdzēties par nesakopto Raudas ielas 10.  māju. Tā taču traģiska… Stāv plāna vidū pusdegusi;  kad iet uz poliklīniku, tāds šausmīgs un drūms skats. Vai pašvaldība nevar likt to māju vismaz nokrāsot, salabot?! Zināms, ka saimnieks ievāc lielas īres maksas, bet sakopt un sakārtot ēku un apkārtni nevar!

Redakcija: Lai noskaidrotu situāciju Raudas ielā 10, sazinājāmies ar Tukuma pašvaldības policijas priekšnieku Armandu Hohfeldu. Viņš skaidroja, ka Tukumā ir ēkas, kas ir daudz sliktākā stāvoklī nekā ēka Raudas ielā 10. Pēc redakcijas zvana uz šo adresi aizbraukusi pašvaldības policijas ekipāža konstatēja pārkāpumu, nesen sētā izmesti dīvāni, par to ierosināta lieta.

Komentāri

 1. Lai labāk skatās uz savu sētu, protams piekrītu, ka ēka ēka ir kritiskā stāvoklī, bet varu piekrist A.Hohfeldam, ka ir vēl kritiskāk.

   1. Vai tiešām tā nožēlojamā Tukuma dome nevar atpirkt no īpašnieka šo ēku un uzbūvēt kaut vai auto stāvlaukumu. Tas pats ir ar bijušo pirts ēku, tik kaut ko gudri runā par jaunas pirts būvniecību. Toties dome ļoti labi māk glābt savus čomus – bankrotējošos biznesmeņus, par milzīgām naudām atpērk viņu īpašumus (ledus halli, daudzdzīvokļu mājas utt.)

  1. A. Hohfelda domas šajā jautājumā nav īpaši vērā ņemamas, tās ir nenopietnas. Interesantāk būtu bijis uzzināt ēkas īpašnieka viedokli.

 2. Vai šis ir tas pats namiņš, kuru jau drīzumā apdzīvos novada “Izglītības” pārvaldes nesaskaitāmo darbinieku orda?

  1. Bet kā tad lai nesmird??? Tu domā Šis ( saimnieks) tiem tur labierīcības ierīkojis? Haaa-haaa,mošk vēl džakūzi? 😀 Tak d..š spaiņos un lej pagalmā, tāpēc arī smird!

 3. Shausmas, ko man tagad dariit, ka nepatiik, oh em gii, cilveekiem nav naudas, lai sakoptu, leilie dirseeji, kuriem nepatiik, tad iedodiet naudu un sakops, gribeetos zinaat, kuri ir tie suudzmanji, varu dereet pashu iipashums nav labaaks!

 4. Savukărt poliklīnikas un slimnīcas apmeklĕtăjiem nav kur auto no vietot.Kamĕram neiesaistīs “Bez tabu”vai Tautas balsi “nekas izskatăs ka nemainīsies.Tas ir gan smieklīgs attaisnojums ,ka ir věl necilāka izskata măjas .

  1. dzīvē kaut ko esi dzirdējusi par privātīpašumu??? auto viņai nav kur likt, ar kājām jāstāigā vairāk lai pakaļa nenoresnē galīgi.

   1. Santi, vai nekad neesi aizdomājies, ka ārstu apmeklē arī veci cilvēki un citi pacienti ,kuriem ,kuriem ir grūtības ar staigāšanu.

    Kaut gan Jums daļēja taisnība, jo resnāka mašīna ar resnāku VIP personu iekšā,jo tuvāk ārdurvīm jāpiebrauc ,un visādiem šo resno VIP personu traucējošiem invalīdiem jāpamūk malā.

  2. poliklīnikas sētā ir milzīgs laukums, kur pie nelielas gribēšanas, ar salīdzinoši ne tik milzīgiem izdevumiem stāvlaukumu sen jau varēja ierīkot. Māja jau diezgan sen tika tirgota, ja domei nepatiktu skats uz slimnīcu, tā sen jau būtu to nopirkusi.

   1. Tie pat nav stukači, tie ir sabiedrības pabiras, jeb tipi, kas pēdējiem spēkiem mēģina parādīt, ka no viņu tukšās dzīves ir iespējams kāds nožēlojams rezultāts…. ieteikums tādiem: ko dara suņi, kad tiem nav ko darīt?…. nu dariet to pašu arī Jūs….

 5. Zinu to saimnieku kam ta maja piedrer.Divanus vis tcamak ir izmetusi kaut kadi turienes irnieki.Uzliks sodu jav tikai irniekiem un tas ari viss.Maja pieder Arkadijam Feldmanin vins dzivo forsa maja nedaudz aiz Jauntukuma uz Durbes pusi.

  1. Normund,tu kļūdies. Tur dzīvo viņa bijusī sieva, viņš dzīvo mazā īres dzīvoklītī…un,ja nemaldos, tad tā māja arī īsti viņam nemaz nepieder.
   Bet,tas nu ir fakts,latvietis paēdis nebūs,ja nebūs kādu citu “pagrauzis”.

 6. Viszinis Normunds vēl varēja ielu un mājas Nr. norādīt. Tad būtu pilna buķete fizisko personu datu ne-aizsardzībai.

 7. Tā jau nav lielākā vaina.Vēl lielāks nesmukums ir Lauku ielā 1.Šai mājai garām iet visi pilsētas un lauku ļaudis un tik nesakopta vieta diez vai vēl ir mūsu pilsētā.Tas ir kauns un negods ne tikai cilvēkiem,kas tur dzīvo,bet arī pilsētas atbildīgajiem,kas to neredz un neliek šo vidi sakopt.

 8. Ja sliktiem vecakiem var atnemt beernu tiesiibas,tad kapeec tadam ka,sis saimnieks nevar atnemt majas saimnieka tiesiibas,kameer nav noticis kautkas atkal launs,si maaja jau vairaak reizes ir degusi.Siis saimnieks ir loti dadziem irniekiem nodarijis moraalas saapes aiz Sava negodiguma ,skopuma un launuma!

  1. Es arī īrēju kādu laiku atpakaļ tur dzīvoklīti. Par saimnieku nevaru teikt nevienu sliktu vārdu, nu bet daži labi kaimiņi gan ir bijuši “labie”.

 9. Ja Tukuma privatipasuma saimnieki buutu visi tik bezatbildigi ka siis majas saimnieks,uz Tukumu nebrauktu peec smukuma…ar to maaju ir kautkas jadara,tur smird apkaartne,nav patiikami!

 10. Visvairak zeli irniekus,vins ples lielo ires maksu,bet tada grauzta cilveki dzivo,cerot ka kautkas uzlabosies.Intresanti,vai par saviem irniekiem vins nodoklus Valstij ar maksa?

 11. Tukums sen jau nav nekāds smukums.Pavērojiet Tukumu no visām pusēm iebraucot pilsētā un kur nu vēl nolaistās ēkas pašā pilsētas centrā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.