Kopā radīts brīnums

Koks ietērpts šallē, kas saulē greznojas visās varavīksnes krāsās – šādu skatu var redzēt ikviens bērnudārza «Lote» apmeklētājs, un arī garāmgājēji var priecāties par šo unikālo darbu.

Koks ietērpts šallē, kas saulē greznojas visās varavīksnes krāsās – šādu skatu var redzēt ikviens bērnudārza «Lotte» apmeklētājs, un arī garāmgājēji var priecāties par šo unikālo darbu.

Ideja dzimusi audzinātājai Evitai Pavlovičai, kura, saņēmusi vadītājas Daigas Gobas svētību, ķērusies pie bērnu vecāku un darbinieku mudināšanas. Daudz nav bijis jārunā, jo visi labprāt ķērušies pie darba. Un tā divu nedēļu laikā – Draudzības nedēļas ietvaros – ar pašu rokām tika noadīta 44 metrus gara šalle. Garāko gabalu – 3.70 m – kopā ar vecākiem bija darinājis Renārs no grupiņas «Pīlādzīši». Darbi dažādi, un pacentušies bija visi – garajā šallē saskatāmas dažādu valstu karogu krāsas, grupiņas nosaukums «Kamenītes un vēl citi motīvi. Iespēja piedalīties kopīgajā darbā tika dota arī tiem vecākiem, kuriem mājās laika piesēst pie adīkļa neatliek. Adāmo materiālu nolikuši kādas grupiņas ģērbtuvē un, kamēr bērni ģērbušies uz mājās iešanu, vecāki relaksēti varējuši paturpināt kopīgo rokdarbu.

Nu krāšņais darbs tika izlikts publiskai apskatei. Bet arī šis darbiņš nebija viegls – lai garo šalli aptītu ap koku, nācies saukt palīgā arī Krišjāņa tēti Kristapu Vinslavu, kurš, būdams ugunsdzēsējs, profesionāli visu nokārtojis. Nu darbu varēs skatīt līdz pat laikam, kad kokam lapiņas sākšot plaukt, bet uz ziemu koks atkal tikšot ietīts siltā šallē.

Komentāri

 1. Nu pareizrakstības sargiem ar nesanāk bez kļūdām…Lotte rakstās ar diviem tt…Labāk būtu priecājušies par skaisto ideju un veikumu!Paldies idejas autorei un bērniem!!!

  1. Es ļoti atvainojos LALA, ka esmu kautko nepareizi uzrakstījusi.Es esmu PAR ideju.Vienīgi pieminēju, ka vārdā Lotte ir divi t burti.Saprotu, ka tā ir cilvēcīga kļūda un nekas vairāk.

 2. Acīmredzot ntz ir pilnīgi vienalga kāda kvalitātē liek šeit rakstus….un īstenībā, tas , ka ir nosaukums nepareizs ir necieņa pret iestādi par kuru raksta….un ja tā būtu 1.x – vēl neko, bet tas viss notiek te regulāri…galvenais foto ar nosaukumu vēl priekšā un vienalga ir vienalga

 3. Esmu pamanījusi ka ir cilvēki kas to vien dara kā noliek citus…Citu rakstītprasmi vai padarīto! Taču kā pieredze jau kārtējo reizi pierāda ka to dara mazvērtības nomāktie ļautiņi…Nu tad tik ipaužaties pareizie!!! 😀

 4. Tu esi no NTZ, ka tā aizstāvi kļūdaino rakstu autores?
  Daudziem jau nepatīk, ka saka acīs, ja redz ko negatīvu.
  Daudzi ( arī Tu Lala) smaida, neraugoties uz to, ka būtu jāraud!
  Tieši šādi cilvēki ir viskompleksainākie un nožēlajamākie!

 5. Es neaizstāvu kļūdainos rakstu autorus!!!Man vienkārši tracin ka cilvēki pamana un uzsver tikai slikto un kļūdaino!!!Un ja jau Jūs esat tik pilnvērtīgi un pašpārliecināti,tad ko nevēršaties NTZ redakcijā un acīs neizklāstat savas pretenzijas? Drosmes trūkst?

 6. Te jau pilnīgi skaidrs, ka raksta cilvēki no NTZ.
  Esmu ievērojusi, ka tas viņu stilā, ja pasaka savas domas, kuras viņām nepatīk, tad sāk ar negatīvismu!
  Un, ja neesi pamanījusi, tad zem rakstiem tiek rakstīti cilvēku komentāri, kuri nav jāsaskaņo ar NTZ!

 7. Nevis ņemamies, bet komunicējam…tas pirmkārt!
  Un otrkārt – ja nepatīk, ka cilvēki godīgi izsaka savas domas, tad nelasi!
  Jā, un trešķārt – vārdu gan raksta ar lielo burtu…bet laikam anniņas raksta kā jau anniņas – ar mazo burtu…

 8. Oho kas tad nu? Pareizrakstība tā aizcepās ka pat aizmirsa par ko cepiens? Kas tas ir par vārdiņu-trešķārt? Un zini Anniņ,rādās ka šeit vienkārši kādam ir personisks naids pret NTZ un tpēc jau (komunicē) kā tāda(s) tirgus bāba… 😀 Man tiešām patīk Lottes pedagogu un bērnu paveiktas darbiņš,un tā tik turēt! Malači!!!

 9. Skaidrs ir viens- šī lapa nav lai gribētos ko skaistu ielikt vai dod ziņu apkārtējiem par kādas iestādes notikumiem. Lai šie notikumi paliek iestādēs un novērtē tur esoši gan darbinieki, gan apmeklētāji…- cilvēki, kas ar to saistīti……

 10. Vājprāts… Tak cilvēki pie mums ir pilnīgi d…li! Nav brīnums, ka tik slikti dzīvojam un Saeimā mums visādus Kaimiņus savēl…
  Tak paskatieties uz bildi, ar cik burtiem rakstās tas nosaukums!
  Bet pa lielam, vai NAV VIENALGA? Vājprāts…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.