Kas Tukuma novadā mainīsies turpmāko septiņu gadu laikā?

Lai jaunajā plānošanas periodā Tukuma novads spētu iesaistīties visās tajās programmās vai aktivitātēs, kas pašvaldībām būs pieejamas par Eiropas Savienības fondu līdzekļiem, ir izstrādāti un apstiprināti galvenie attīstības plānošanas dokumenti, tostarp novada attīstības programma.

Lai jaunajā plānošanas periodā Tukuma novads spētu iesaistīties visās tajās programmās vai aktivitātēs, kas pašvaldībām būs pieejamas par Eiropas Savienības fondu līdzekļiem, ir izstrādāti un apstiprināti galvenie attīstības plānošanas dokumenti, tostarp novada attīstības programma. Tajā sīki un smalki uzskaitīti visi tie darbi, kurus turpmākajos gados plānots īstenot Tukumā un novada pagastos. Attīstības programma ir vidēja termiņa dokuments – tie ir reāli darbības uzdevumi turpmākajiem septiņiem gadiem.

Tukumā

Bērnudārzā «Taurenītis» paredzēta notekūdeņu tīklu izbūve, telpu atjaunošana.

Bērnudārzā «Lotte» – moduļa būves iegāde saimniecības vajadzībām.

Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolā – kāpņu izbūve uz sporta laukumu, dabaszinātņu kabinetu aprīkošana, informācijas tehnoloģiju ieviešana, ergonomiskas mācību vides izveidošana.

Mākslas skolā – deju zāles grīdas atjaunošana.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 28. janvāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Un kur tad paliek jauna dejošanas zāle Mākslas skolai? Visas valsts un pašvaldības iestādes būs ieliktas jaunās, svaigās telpās, bet bērniem jau nevajag….

  2. Un kā tad būs ar jaunas Mūzikas skolas celtniecību? Cik ilgi manai meitai būs jāskatās uz to BŪRI pa skolas logiem? Tikai nesakiet, ka skolā jāmācās, nevis jāskatās tās šausmas-bomži, paši darbinieki pīpē pie logiem, siltajā laikā, kad ir jātur logi vaļā, visas briesmīgās lamas, kliegšana, noziedznieku leksika nāk iekšā pa logu un běrni visu dzird.tas ir normāli? Vai tā ir normāla vide mūsu jaunatnei?

    1. Ms esmu nomācijies 9 gadus un tur nekā tāda nav. Kāda pīpēšana? Kādi būri? Kādi bomzi? Un ja tu mācies tad tu to nepamani. Vajag pievērsties stundām nevis tam, kas ārā notiek.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.