Vents Dubrovskis

Kāpēc tukumniekiem tik dārga maksa par apkuri janvārī?

Jautā lasītājs:– Mēs vēlamies uzzināt, vai tiešām katlumājas janvārī ir saražojušas vairāk siltuma nekā iepriekšējos mēnešus, jo dzīvokļos īpaši siltāks nav kļuvis. Kā lai mēs zinām, vai tiešām bija tik daudz jāmaksā?”

Jautā lasītājs:– Mēs  vēlamies uzzināt, vai tiešām katlumājas janvārī ir saražojušas vairāk siltuma nekā iepriekšējos mēnešus, jo dzīvokļos īpaši siltāks nav kļuvis. Kā lai mēs zinām, vai tiešām bija tik daudz jāmaksā?”

SIA «Tukuma siltums» valdes loceklis Gundars Kūla: “Pagājušā gada novembrī centrālā katlumāja saražoja 2741 megavatstundu, decembrī – 3018 MWh, bet janvārī – 4881 MWh. Tagad kādu laiku ir silts, tāpēc aizmirsušās tās dienas janvārī, kad visu dienu pieturējās sals.”

Vairums Tukuma mājās apkures maksa janvārī sasniedz 2 eiro par kvadrātmetru vai pat vairāk.

SIA «Jauntukums» izpilddirektore Ludmila Kenidra: “No SIA «Komforts» katlumājas novembrī tika piegādāti 562 MWh, decembrī – 692 MWh, bet janvārī – 1151 MWh siltuma, tādēļ arī apkures maksa sasniedza 1,83 €/m².

 

 

 

13 komentāri “Kāpēc tukumniekiem tik dārga maksa par apkuri janvārī?

  1. Nav jau vairs nekādi okupācijas laiki, kad okupācijas vara par jums rūpējās! Tagad ir brīvība un katrs var izvēlēties – maksāt vai dzīvot mežā zem egles.

  2. Izskatās ,ka dažs labs janvārī nav izgājis laukā no sava dzīvokļa un nav ievērojis ,ka veselu mēnesi bija krietns sals.
    Labi dzīvojam ,nav jāiet uz malkasšķūnīti pēc malkas ,varam visu dienu zvilnēt siltumā un dīvānā pie televizora un bļaut par apkures rēķiniem.

  3. Nē nu es ari saņemot rēķinu mazliet atsēdos… Bet tad attapos, ka tak sals bija! Pareizi viņš saka, ka pie tagadējā siltuma cilvēkiem jau aizmirsies kāds laiks bija decembra beigās un janvārī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.