Agita Puķīte

Kādreizējā salona «Harmonija» ēkā Tukumā būs atpūtas un veselības centrs

Kad tukumnieki beidzot varēs cilvēcīgi nomazgāties? – šāds jautājums uzdots gadiem ilgi – kopš 2011. gada 2. aprīļa, kad Tukumā nav pirts un kopš tā laika, kad tie cilvēki, kam mājās nav ūdensapgādes, šos pakalpojumus izmanto Tukuma ledus hallē.

Kad tukumnieki beidzot varēs cilvēcīgi nomazgāties? – šāds jautājums uzdots gadiem ilgi – kopš 2011. gada 2. aprīļa, kad Tukumā nav pirts un kopš tā laika, kad tie cilvēki, kam mājās nav ūdensapgādes, šos pakalpojumus izmanto Tukuma ledus hallē. Lai arī tā ir iespēja, ar šo piedāvājumu ne visi ir mierā.

Daudzi ar lielām cerībām raugās uz kādreizējo skaistumkopšanas salona «Harmonija» ēku Jāņa ielā 5, kur savulaik tika piedāvāti pirts un dušu pakalpojumi, sazinājāmies ar mācību centra «Zinātne» vadītāju Inesi Kukuli. Centrs šogad iegādājās kādreizējo «Harmonijas» ēku un patlaban tajā notiek remonts, jo šeit iecerēts izveidot atpūtas un veselības centru. Plānots atjaunot gan baseinu ar atpūtas telpām, gan pirti.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 10. augusta, numurā ŠEIT!

Komentāri

 1. Cilvēki- tiešām tik naivi? Kāds remonts- to ēku būtu jānojauc un jāceļ no jauna- Tur notika sprādziens, cik gan droša būs šāda ēka? Ja Jūs naivi ticat, ka visas būvvaldes atļujas, pārbaudes utml būs nokārtotas sekmīgi- nu tad veiksme tiem, kas tur ies “pērties” noteikti noderēs!
  Skaidri un gaiši atceros to sprādzienu,domāju, ka arī lielakā daļa no Jums to nav aizmirsuši-saprotu, ka visi alkst pēc publiskās pirts utml, bet padomājiet arī par savu drošibu..

  1. Ne jau nu visas celtnes kurās ir bijis pavisam neliels !!!!! ņegadījums, uz reiz ir jānojauc , muļķības !!!!Un ne jau nu cilvēki iegulds naudu skaidri apzinoties ka tā peļņu nenesīs !!
   Vis būs oki, lai tik veicas , nevajag klausīties šitajos čīkstētājos !

  2. Hana sprādziens… Kas vainas ēkai? Paskaties bildes kāda izskatījās Rīga vai Berlīne pēc kara… Visu to atjaunoja! Nebija jau tā ka Rīgu ar buldozeru sastūma jūrā un visu pa jaunam no 0 uzcēla!!! Bet sabruka mūsdienās celta ēka. Nevis 1942 saspridzinātā un nodegusi!!

 2. Varbūt ir vērts arī TND piedalīties ar savu atbalsta līdzfinansējumu ne tikai ielu būvniecībā !! :):) bet arī šajā pilsētas iedzīvotājiem ļoti noderīgajā projektā ! !!!!!
  jo rezultāts taču noderēs pilnīgi visu slāņu un vecumu pilsētas iedzīvotājiem !!

 3. Būtu jau nu gan prātīgāk bijis vispirms ķerties baseinam un pirtij klāt, jo septembrī skolas paspēs saslēgt līgumus ar Ķesterciema baseinu , un naudiņa tutūu !!!

 4. Pavisam neliels- tā uzgāja gaisā, ka stikli lidoja arā, skapīši gāzās uz visām malām un tas ir pavisam neliels- ok 😀 Kaut kur vēl netā jābūd video ar visu to skatu- bet lai jau veicas- žēl, ka TND nav spējīga izdomāt, kā atbalstīt savus iedzīvotajus un izveidot normālu projektu, iegūt dažādu ESF līdzfinansējumu un uzcelt jaunu normālu atpūtas kompleksu saviem iedzīvotājiem. Turpretī, protams, cepuri nost uzņemējai, kura taisās kaut ko darīt. Žēl tikai, ka visādas atļaujas mūsdienās var nopirkt pa labi un pa kreisi. Bet nu, jācer uz labāko 🙂

  1. Ja atbalstīs, nedod dievs, vietējo uzņēmēju, tad te atkal ceps maizi, ka otkati, shēmas, bla, bla, bla. Svešais turpretī diezin vai nāks. Tad kāda mārrutka pēc kādam investēt tik knapā biznesā. Neticiet?- paskataties netā- lielu daļu ap Tukumu, Enguri esošo viesu namu piedāvājumus tos iegādāties! Un tad vēl te bļaun, ka tie viesu nami/pirtis dārgi. Pamēģiniet, bļāvēji, paši- redzēsiet, ka bizness tur tāds jāņtārpiņš vien ir.

 5. es kad biju 11 gadus vec es ar vecakiem gaju tu peldet man bija loti jautri mirkli tu bet kad tas vis notika un vairak nebija tik forsi bet es jau gribetu lai ira ta ka bija nevis eiropas remontu jo eiropas remonts ira loti dargs un ja vel kaukads ipasnieks izdomas ulikt lielu cenu virsu tad jau nau ponta tur iet ja ja tu laba darba strada tad ja bet ja pa kaukadu setnieku tad gan nejies

   1. tie jau no pašdarbības teātra pulciņa; tālo personas no palīgskolas; tā lai iedzīvotājiem izskatās, ka pirti apmeklē tikai palīgskolas kontingents 🙂 iestudējums – nu, tā uz 3 ballēm:)

 6. Nu ja tas impgalvis taisa pirti (tas pats kurš no vecas gaļas, ar etiķi slacītas taisa pusdienas aleniekā), štrunts kas tur būs! Kāda attiesme vienā vietā, tāda būs otrā ar!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.