Agris Jansons

Jauntukumā vairāki uzņēmumi veic nesaskaņotus rakšanas darbus

Jautā lasītājs: – Gan Staru, gan Zemes ielu, gan citas ielas Jauntukumā šoruden pārrok regulāri, taču nekādu galu šiem darbiem neredz. Septembrī saraka bedres, ielika kabeļus, ielika stabus, taču ciet neko neizbēra un visi racēji pazuda.

Jautā lasītājs: – Gan Staru, gan Zemes ielu, gan citas ielas Jauntukumā šoruden pārrok regulāri, taču nekādu galu šiem darbiem neredz. Septembrī saraka bedres, ielika kabeļus, ielika stabus, taču ciet neko neizbēra un visi racēji pazuda. Tad pašās novembra beigās atkal rosība atsākās un bedres aizbēra, bet vecos stabus neizņēma – tas nozīmē, ka darbi vēl turpināsies. Racēji mums paskaidroja, ka te raks vēl daudz un ilgi. Varbūt jūs varat noskaidrot, kas tie īsti ir par darbiem, ko pie mums dara, un, galvenais, kad tas viss beigsies!?”

Redakcija: Izpētot publiski pieejamos būvniecības reģistrus gan Tukuma novada domes mājas lapā, gan Būvniecības informācijas sistēmas reģistrā, neko tādu, kas varētu liecināt par darbiem Staru un citās blakus esošajās ielās, neatradām. Līdz ar to nepalika skaidrs, uz kāda pamata SIA «Telms» un SIA «Infonet sistēmas» tur darbojas. Vien iepirkumu sadaļā atradām iepirkumu caurteku tīrīšanai un lietus notekūdeņu novadīšanai, kurā par 165 000 eiro bija uzvarējis SIA «Meliorceltnieks», kam ir rakšanas darbu atļauja…

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 10. decembra, numurā ŠEIT!

 

 

7 komentāri “Jauntukumā vairāki uzņēmumi veic nesaskaņotus rakšanas darbus

  1. Tiešām muļķīga ņemšanās, sakārto infrastruktūru, novāc vecos koka balstus, modernizē apgaismojumu, sagulda telekomunikāciju kabeļus, caur kuriem, kā noprotu piedāvās kvalitatīvu interneta pislēgumu caur optikas kabeļiem. Novāks liekos ūdeņus no ielas. Bet šeit nu ir jāčīkst un jāņemās. Ja neko nedarītu, tad arī viss būtu slikti, ka neviens neko nedara.
    Ko iedzīvotājam mainīs pāris papīri? Ko iedzīvotājam maina tas, ir vai nav rakšanas atļauja. Galu galā visi esošo komunikāciju turētāji ir lietas kursā par rakšanas darbiem un patstāvīgi šiem darbiem seko līdzi un uzrauga darbus. Ja arī rodas dažādi misēkļi, tad tas ir tikai normāls darba process.

    Bet labi, lai jau čīks, ja vieglāk no tā paliek!

  2. Ir labi, ka grib ievilkt interneta kabeļus utt., bet tam visam jābūt saskaņotam, jo šie tak nezina, kas tur jau ir sarakts. Sabojā braucamās un gājēju daļas utt., nesavedot to iepriekšējā kārtībā.

    1. Tur jau tā lieta,ka pirms sāk rakt izsauc pārstāvjus no visām iestādēm ,kas parāda jau esošos kabeļus un vadus. Vis ir saskaņots… Ja tā nebūtu,tad tu mēnesi tumsā sēdētu !! gudriniek…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.