Jaunā vietā top laukums skeitparkam Tukumā

Šonedēļ Pauzera pļavās SIA «Strabag» uzsāka priekšdarbus, lai varētu sagatavot jaunu vietu, uz kuru pārcelt skeitparka iekārtas. Tas nepieciešams, lai skeitparka vietā varētu ierīkot Porziņģa basketbola laukumu.

Šonedēļ Pauzera pļavās SIA «Strabag» uzsāka priekšdarbus, lai varētu sagatavot jaunu vietu, uz kuru pārcelt skeitparka iekārtas. Tas nepieciešams, lai skeitparka vietā varētu ierīkot Porziņģa basketbola laukumu.

Kā stāstīja domes izpilddirektore Dace Lebeda, soli pa solim tiek īstenota iecere arī Tukumā izveidot basketbolista Kristapa Porziņģa laukumu: “Jau pagājušajā gadā tika apsekotas vairākas vietas un nonākts pie secinājuma, ka vislabākā vieta laukumam būtu tur, kur tagad atrodas skeitparks un kur jau ir asfaltēts laukums. Tāpēc tika sagatavoti visi dokumenti, lai varētu izveidot jaunu vietu skeitparka iekārtām, un šobrīd darbs jau ir sācies. Kad laukuma pamats būs gatavs, tad arī varēs pārvest iekārtas.” Vēl D. Lebeda skaidroja, ka tas, kurā vietā iekārtas novietot, ir pārrunāts ar blakus esošās BMX trases idejas autoriem, lai viens otram netraucētu. Laukumam tiks izveidots arī nožogojums. Tikmēr tupinās darbs pie Porziņga laukuma tehniskā projekta izstrādes.

Vēl D. Lebeda pastāstīja, ka Pauzera pļavas arvien tiek attīstītas – šovasar izveidoti arī divi pludmales volejbola laukumi, lai ikvienam, kas to vēlas, būtu iespēja spēlēt volejbolu: “Vēl bija ierosinājums iztīrīt un labiekārtot turpat esošo ūdenskrātuvi, taču šī gada budžetā tam finansējums nav paredzēts.”

Komentāri

 1. Kas ir porziņģis?-vai tas,kuram ar pindosu sieviešiem besmukums sanāca,vai ar tas,kurš pašmāju dzertuvē ar vietējiem pudeles brāļiem galdiņu nesadalīja…

 2. Un par spīti visam es lepojos ka esmu Tukumniece! Jo Tukuma novada dome lai vai kā-rūpējas un cenšas priekš bērniem!Malači!!! Tā turpināt!!!

 3. Labāk būtu parūpējušies par pilsētas tēlu. Pašvaldības graustiem, māju pagalmiem. Par bezpajumtniekiem kas dirn pie lielveikaliem, netīri smirdīgi un apdzērušies.

 4. nu nē,par tiem smirdīgajiem dzērājiem/bomžiem,kuri tagad apcēluši Rimi,gan nevajag rūpēties! Viņus vajag patrenkt no Tukuma, un āmen!
  Ja pilsēta sāks par viņiem rūpēties,tad viņi saradīsies ar vien vairāk un vairāk!

 5. Pagalma sakopšana ir iedzīvotāju pašu ziņā, ja gribi dzīvot pa skaisto , sakop pats savu pagalmu un sastādi puķes, ja gribi dzīvot pa cūcisko , tad piedrazo savu pagalmu.
  Kāpēc pašvaldībai būtu jārūpējas par sabiedrības atkritumiem?

 6. Nu nezinu gan,vai tajā bomžu kvartālā vajadzēja celt Porziņğa laukumu,bērnu laukumiņš parkā jau izdemolēts,sarakstītas rupjības uz sienām.Vajadzēja LLT,tur vismaz normāli ļaudis dzīvo.

 7. Nu un kāpēc tad bija jāskrien skeitparkam virsū? Citur vietas nav? Domā kāds cepsies uz tā lauka skietparkā, pļavas vidū, kāpēc tur savu basīti nevarēja dzenāt?

 8. izskatās ka Strabags savācies darbus vairāk nekā spēj izdarīt. Kurzemes ielā ceļš uzrakts,un vairākas nedēļas neviens strādnieks nav redzēts. Tagad sāk otrā ielas galā rakt…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.