Izvēlēts Tukuma 2. vidusskolas būvnieks

18. decembrī Tukuma novada domes Iepirkumu komisija beidza vērtēt Tukuma 2. vidusskolas pārbūves konkursa pretendentus un 19. decembrī tie tika paziņoti Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā.

Kā domes sēdē 19. decembrī skaidroja pašvaldības vadītājs Ēriks Lukmans, 27. novembrī konkurss noslēdzies, un tajā bija saņemti 10 piedāvājumi, no kuriem trīs piedāvājumi par dažādām neatbilstībām no vērtēšanas tikuši izslēgti, bet diviem pretendentiem precizēta aritmētiskā kļūda. Viens no tiem bija arī SIA «Bildberg», kas tika atzīts par konkursa uzvarētāju. Šis uzņēmums piedāvāja darbus veikt par 6 194 811,17 eiro.

Kā norādījusi Tukuma novada dome, Iepirkuma komisija noteikusi saimnieciski visizdevīgāko piedāvājumu, ņemot vērā vienīgo izvēles kritēriju – piedāvājums ar viszemāko piedāvāto līgumcenu eiro bez PVN. Iepirkuma līgumu saskaņā ar Publisko iepirkumu likumu var slēgt ne ātrāk kā nākamajā darbdienā pēc nogaidīšanas termiņa (10 dienas un papildus viena darbdiena) beigām, ja Iepirkumu uzraudzības birojā nav iesniegts iesniegums par varbūtējiem iepirkuma procedūras pārkāpumiem.

Komentāri

  1. priecājos un priecājos, ka amatnieks palika tukša, jo telms vai amatnieks cena aug procesā vnm vajag naudu klat…amatnieks meklē šulcu un ???eriks ir malacis, pateica nē -beidzot nelaus sulcam manipulēt.

    1. Mums tukumniekiem būs jāgrauž nagi,kad vajadzēs vēl piķi. Domāju nagus grauž Monum,kurš pārsūdzēja Torensbergu. Šis objekts noteikti nav medusmaize,tāpat kā Pasaciņa.

  2. Zinu to Bildberg, konkrēts krāpnieku kantoris.Saistīts ar Uzars. Rēķinus vienmēr pamatīgi kavē,samaksā ar lielu ņaudēšanu. Pazīstams uzņēmums,kurš piedalījās konkursā,teica ,ka ar 7 miljoniem būs knapi,bet šie ar 6 miljoniem uzvarēja! Gaidam kad atkal domei prasīs piķi,tad variantu vairs nebūs – būs jādod.Noteikti kāds tiks uzmests, un 100% kāds apakšuzņēmējs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.