Izpilddirektora pienākumus uz laiku uztic galvenajai grāmatvedei

No 4. jūnija Tukuma domes izpilddirektora pienākumus veic Inese Valtere, kas līdz šim bija Finanšu nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja, bet vēl pirms tam – domes galvenā grāmatvede.

I. Valtere Tukuma novada domē strādā jau vairāk nekā gadu, un katru dienu uz darbu brauc no Auces, kur strādājusi pirms tam: “Uz šo pusi braucam abi ar vīru, kam Talsu novadā ir saimniecība. Pārcēlušies pavisam uz Tukumu neesam, jo bērni mācās Auces skolā. Varu teikt, ka ceļā pavadītos 65 kilometrus uz vienu galu pat nemanu – 45 minūtes paskrien ātri.” I. Valtere atzīst, ka pēc darba Aucē pienākumu apjoms Tukuma novada domē bijis daudz lielāks, taču tas viņu neesot biedējis, tāpēc arī pieteikusies konkursā. Un tāpēc arī tagad piekritusi uzņemties izpilddirektora pienākumus, tiesa, tikai uz laiku, jo aicinājums esot strādāt ar skaitļiem ierastajā galvenā grāmatveža amatā. Vaicāta, kas būs tie lielākie izaicinājumi, I. Valtere atzina, ka šis ir reformu laiks – gan saistībā ar domes administrācijas jeb pārvaldes veidošanu, gan plānoto grāmatvedības centralizāciju un visbeidzot ar novadu reformu, taču viņa jau iepriekšējā darba vietā pieredzējusi iepriekšējo novadu reformu, tāpēc par to, kā būs, neuztraucas.

Jāpiebilst, ka pēc 3. jūnija domes ārkārtas sēdes, kad pašvaldības vadītājs Normunds Rečs informēja, ka I. Valtere uzņemsies izpilddirektora pienākumus uz laiku, viņam tika vaicāts, vai uz izpilddirektora amatu būs konkurss, un N. Rečs atbildēja, ka ”visdrīzāk tiks rīkots konkurss”.

 

Komentāri

 1. Vai Tukuma novada pārvaldītajās iestādēs ir kāds apstiprināts priekšnieks, visur tikai vietas izpildītāji, tā teikt , visi amati tiek taupīti esošajai varai, ja šos nepārvēlē nākamgad ?

 2. Viss būs kārtībā, visur būs konkursa kārtībā izvēlēti godīgi cilvēki no tukumnieku vidus. Pietiek mums Kampara-Šulcu laikus. Nekā laba nebija tajos laikos. Vienotības laiku noriets.

 3. Nesaprotami, kā viena sieviete var pildīt vienlaicīgi 3 amatus. Vai tiešām Tukuma domes darbiniekiem nav ko darīt. Cik stundas katrā amatā strādā, pēc matemātikas sanāk 24. Mājās laikam lido pa gaisu pusnaktī uz slotas.

 4. Jo dziļāk mežā , jo treknāki partizāni. Par izpildirektora vietas izpildītāju iecelta finanšu nodaļas vietas izpildītāja, kura vielaicīgi ir arī galvenā grāmatvede. Nu jau Tukums var sacensties ar Saiemas treknajiem runčiem, kuriem desmit amati un viepadsmitais bads(naudas vienmēr par maz).

 5. Kampars ir foršs. Balsojam visi par Kamparu. Būs Tukums šokolādē. NTZ turpinās rakstīt labās ziņas beidzot. Visiem viss forši.

  1. nekas nebūs labi, jo tad bija pilnas slejas, cik slikti darbinieki domē..visi kampēji..kafiju nodzērušies, svētkus taisa tikai sev-tagad ntz apmetusi ādu-darbinieki super, vadība grīdā..tas nav patiesi un normāli

 6. Siguldā atklāj velosipēdistiem domātu ielu. Ar to es nesaku, ka Tukumā arī tādu vajag, bet gan to, ka ir vietas, kur arī dara vēl kaut ko citu bez kasīšanās un cilvēku rotēšanas.
  Ko reča “komanda” ir radījusi labu šai pilsētai, par ko tie saņem algu? Par tukšrunāšanu?
  Kur ir DARBI?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.