Agita Puķīte

Ir nodibināta Latvijas Universitātes Tukuma filiāle

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas (RPIVA) Tukuma filiālē notika saruna ar mācībspēkiem un studentiem par to, kā reāli notiks studentu pāriešana uz Latvijas Universitāti, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju vai citām augstskolām.

1. jūnijā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas (RPIVA) Tukuma filiālē notika saruna ar mācībspēkiem un studentiem par to, kā reāli notiks studentu pāriešana uz Latvijas Universitāti, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju vai citām augstskolām. Sarunā par pārmaiņām stāstīja un uz jautājumiem atbildēja Latvijas Universitātes prorektore Ina Druviete, rektora vietnieks Jānis Stonis, Studiju programmu direktore Jūlija Stare, kā arī Tukuma filiāles vadītāja Ruta Karloviča.  Priecīgā ziņa, ka jau ir nodibināta LU Tukuma filiāle un noslēgts pārjaunojuma telpu nomas līgums.

Studentiem ir trīs iespējas – turpināt studijas tajā pašā studiju programmā LU un ar tiem pašiem nosacījumiem, kādi ir bijusi RIVPvā, LU vai Mūzikas akadēmijā: “Otra iespēja ir aiziet uz līdzīgu programmu kādā no citām augstskolām – Banku augstskolu, Rīgas Tehnisko universitāti, Liepājas Universitāti, Ventspils Augstskolu, Vidzemes Augstskolu, Daugavpils Universitāti un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Šajā gadījumā jums saglabājas finansējums, bet programmas tiek pielīdzinātas. Un trešais variants ir iespēja izvēlēties citu augstskolu.”

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 16. jūnija, numurā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.