Agita Puķīte

Ikgadējā Dārzkopju tikšanās Tukumā pulcē tuvus un tālus novadniekus /FOTO/

Kamēr vēl dārzos ir sals un sniegs, dārzkopjiem šis ir īstais un droši vien pat pēdējais brīdis apdomāt, ko jaunu, interesantu un varbūt arī pārsteidzošu šogad iestādīt dārzā. Tāpēc arī savu, «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» rīkoto ikgadējo dārzkopju pasākumu šogad ieplānojam pašā marta sākumā – 3. martā.

Kamēr vēl dārzos ir sals un sniegs, dārzkopjiem šis ir īstais un droši vien pat pēdējais brīdis apdomāt, ko jaunu, interesantu un varbūt arī pārsteidzošu šogad iestādīt dārzā. Tāpēc arī savu, «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» rīkoto ikgadējo dārzkopju pasākumu šogad ieplānojam pašā marta sākumā – 3. martā, lai vēl pirms jaunās dārza darbu sezonas palīdzētu gan ar dažādiem speciālistu, profesionāļu padomiem un “knifiņiem”, gan sējamo un stādāmo materiālu – puķu un dārzeņu sēklām, tostarp pipariem, paprikām, tomātiem, kā arī gladiolām un pupiņām. Un, protams, iepazīstinātu ar dažādiem mēslojumiem un citiem “palīgiem” augu augšanai un kaitēkļu apkarošanai, jo ne jau tikai dārzeņu un puķu klāsts ar katru gadu papildinās – esam spiesti iepazīt un apkarot jaunas slimības un kustoņus.

Tā kā ikgadējā tikšanās ar Tukuma un citu novadu dārzkopjiem redakcijai ir svētku diena, visiem par prieku jauno dārzkopības sezonu iedziedāja Slampes kultūras pils vokālais ansamblis «Gamma».

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 6. marta, numurā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.