Gunai Rozei galvenā balva Kurzemes Prozas lasījumos

«Kurzemes Prozas lasījumi 2017», kas 25. novembrī, – jau astoto reizi – notika Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā Ventspilī, tradicionāli tiek organizēti sadarbībā ar Ventspils bibliotēku un festivālu «Prozas lasījumi».

«Kurzemes Prozas lasījumi 2017», kas 25. novembrī, – jau astoto reizi – notika Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā Ventspilī, tradicionāli tiek organizēti sadarbībā ar Ventspils bibliotēku un festivālu «Prozas lasījumi».

Konkursam savus darbus kopumā šogad bija iesūtīja: Ligita Paegle, Iveta Skapste, Ingrīda Zaķe, Oskars Zveja, Ruta Zimnoha, Liena Muskare, Pēteris Tonis, Patrīcija Kuzmina, Ēriks Vilsons, Iveta Salgrāve, Inga Mastiņa, Sanita Dejus, Gundega Rezevska, no kuriem pieci ir mūsējie – Tukuma Literātu apvienības biedri: Rolande Bebere, Ilga Katlapa, Guna Roze, Gvido Drage un šo rindu autore.

Galveno balvu Kurzemes prozas lasījumu konkursā ieguva G. Roze par stāstu «Bestmens» un G. Rezevska par stāstu «Intervija ar vilku». Abus šos darbus varēs dzirdēt 7. decembrī 19.00 Prozas lasījumu noslēguma pasākumā Rīgā, Raiņa&Aspazijas muzejā.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 28. novembra, numurā ŠEIT!

Komentāri

    1. Pašlaik tādi laiki – ikviens var sevi uzskatīt par ko vien vēlas, un vienmēr atradīsies pūlis, kurš, pie pareizas jautājuma pasniegšanas, pasludinās šo kaut vai par mesiju.

    2. Jo ilgāk dzīvoju,jo vairāk saprotu,ka ne jau iegūtā izglītība nosaka cilvēka gudrības un inteliģences līmeni! Pazīstu čali ar 3 augstākajām izglītībām,bet viņš atļaujas 70-gadīgu kundzi,kas nav viņa radiniece un,kuru viņš redz 2 x gadā uzrunāt uz tu! Toties ambīcijas čalim ir oi,oi kādas!

  1. Kurš te sludinās par mesiju? Pagaidām tikai anonīmais Secinājums. Žurnālistes G.Rozes rakstus esmu lasījusi daudzos žurnālos un Latvijas Avīzē. Raksta viņa labi. Ne jau visi, kas dabūjušu žurnālista diplomu augstskolā, pēc tam raksta un ir žurnālisti. Daži, kuriem nav tas LU beigu diploms, ir pazīstami žurnālisti. Piemēram, Domburs.

    1. Daļēji jau Jums var piekrist, jo šodienas augstākās izglītības līmenis ir noslīdējis tik zemu, ka nav lielas starpības – ir tā augstākā izglītība vai nav.

  2. jā, Gunas Rozes saturīgie raksti un grāmatas pierāda, ka nav taisnība tiem, kas ķengā – “pašpasludināta”. Nevajag skaust citus, vajag lepoties, ka te Tukumā tā Guna ir.

  3. ko konkrētu šī pašpasludinātā “žurnāliste un māksliniece ” ir izdarījusi,ka viņa tik bieži ir ntz un vienmēr krāsainā bildē !!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.