Agita Puķīte

Gatavojas rekonstruēt Parādes ielu Jauntukumā

Parādes ielas rekonstrukciju sāks šogad. Paredzēta 6 m plata brauktuve un 2 m plata ietve (virzienā uz a/s «Komfortu» kreisajā pusē). Ielu pārbūvēs pilnībā – asfalta segumu demontēs un nomainīs ielas “pamatu” – būs jauns drenējošais slānis un divās kārtās asfalta segums.

13. februārī uzņēmuma «Latvijas autoceļu uzturētājs» telpās notika iedzīvotāju sapulce, kurā SIA «Strabag» un pašvaldības pārstāvji iedzīvotājus informēja par gaidāmo Parādes ielas rekonstrukciju, kā arī uzklausīja viņu jautājumus un iebildumus.

Parādes ielas rekonstrukciju sāks šogad. Paredzēta 6 m plata brauktuve un 2 m plata ietve (virzienā uz a/s «Komfortu» kreisajā pusē). Ielu pārbūvēs pilnībā – asfalta segumu demontēs un nomainīs ielas “pamatu” – būs jauns drenējošais slānis un divās kārtās asfalta segums; ierīkos jaunas komunikācijas – kanalizācija, ūdensvads, lietus ūdens savākšana, sakaru kanalizācija, lai nodrošinātu videonovērošanu un apgaismojumu, kā arī apgaismojums. Jaunums būs tas, ka Parādes iela, kas šobrīd beidzas pie 19. nama, turpināsies tālāk caur dārziņiem līdz zemes ceļam, kas Jelgavas ielu savieno ar a/s «Komforts». Lai jauno ielas turpinājumu ierīkotu caur mazdārziņiem, iedzīvotājiem būs jāpārceļ žogi, kas šobrīd ir ierīkoti ārpus īpašuma robežām.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 23. februāra, numurā ŠEIT!

 

Komentāri

 1. Ir viens jautājums pirms sākat realizēt projektu,kuram no īpašniekiem pieder šīs ielas un zeme zem daudzdzīvokļu mājām ,kur viņi maksā 1.5% ,bet nomniekiem par viņu īpašumu ir jāmaksā 6.0%,varbūt kāds to var paskaidrot,situācija ir tāda pati kā Rīgā ,pērk un pārdod ,tikai informācijas nekādas.

  1. Nu, ko tu, vecais rūgumpods, atkal te irs, ja neko nezini! Visi tika aptaujāti un pat veikti visi, absolūti visi saskaņojumi. Demagogs, hrenovs. Galvenais- tici visam, ko skribelē ntz. Jā, un neizmirsti pieteikties mēra kandidātu pulkam! Tukums tikai tad uzplauks!

   1. neviens cits jau šito stulbumu te neatļautos. domā, ka visi ir stulbi un akli, ka neredz, kā tā pārupes iela tapa?! Tieši tā, ka nelikumīgi, jo bez jebkādiem projektiem un saskaņojumiem un iedzīvotāju aptaujāšanas. un tā sūdu muldēšana jeb Rudauša meli par to, ka uzņēmējam bija zaudējumi arī ir atklājušies, jo tagad taču tūlīt ierobežojums projekta dēļ beigsies un atkal varēs lietot labo pagriezienu tai Smārdes vai Zaļajā ielā, ko atkal jau noasfaltēja ārpus kārtas. Un lai nu kas bet viņš taču to jau zināja visu laiku! Un, Raimīti, cik tad tu par šo ārpuskārtas ielu beidzot domē iemaksāji? Lukmanītis tak tautai solīja, ka februārī viss būs štokos?

 2. Vispār kaut vai kaut kāda sistēma tiem darbiem ir? Vai arī – davai uztaisīsim te, davai uztaisīsim tur?!
  Sajūta, ka kopumā Tukumā notiek viena vienīga nesistemātiska lāpīšanās.
  Tukuma centrs ap Lielo ielu, piemēram. It kā pilsētas sirds – vecpilsēta, kultūras nams, laukums, baznīcas, muzejs netālu un mākslas galerija. Atbrauc ciemiņš un ierauga – viena ēka ok, 4-5 noplukuši grausti, nedod dievs spert soli pagalmā!
  Uzbūvēja jaunu rūpnīcu. Ļoti labi! Bet kāpēc to nevarēja darīt uz kāda zemes gabala, kur jau ir tie grausti – Rīgas ielā kaut vai? Būtu gan rūpnīca, gan sakopta teritorija?
  Savējie sagrābušies/prihvatizējuši savulaik un nu sēž virsū un gaida nez kādus zelta laikus? Varbūt domītei vajadzētu padomāt par tāda NĪN ieviešanu, lai tajos graustos beidzot kaut kas notiktu? Kaut vai parku iestādītu. Bet laikam jau nedrīkst – pieder savējiem?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.