FOTO: Agita Puķīte

Gada nogalē Tukumā sumina izgreznotāko namu īpašniekus

Jau tradicionāli, Vecajam gadam aizejot un Jauno sagaidot, tukumnieki pulcējas Brīvības laukumā pie lielās svētku egles, lai gadumijā būtu kopā un vienlaikus sveiktu arī konkursa «Ziemassvētku smukums 2019» laureātus. Šī gada svētku programmā kopā ar Salatēvu uz skatuves kāpa arī grupa «Henrix band» un dīdžejs Sniegs.

Apskatoties šīs ziemas rotājumus, jāsecina, ka ļoti daudzās mājās un dzīvokļos svētku sajūta radīta ar vienu vai divām gaismiņu virtenēm, taču ne viens vien centies uzburt īstu pasaku stāstu, kas aicina apstāties un to izpētīt ilgāk. Turklāt noformējumā arvien biežāk izmantotas arī mūsdienu tehnoloģijas – lāzera gaismiņas un projekcijas. Par ieguldīto darbu Tukuma novada domes priekšsēdētāja Ērika Lukmana dāvātās dāvanas saņēma Oskars Jekimovs, Elita Jekimova, Astrīda Naguļaka un Valdis Stikāns Rīgas ielā, Agris Zariņš Kurzemes ielā, Gatis Puķe Aveņu ielā, Amoliņu ģimene, Uldis Ilmanis Spartaka ielā, Santa Lāce-Krūmiņa, Aleksandrs Parfjonovs Meža ielā, Plēsumu ģimene Pasta ielā, Tukuma pirmskolas izglītības iestāde «Pasaciņa», Vārtu ielā 3, un «Lotte», Raudas ielā 3, Zvaigžņu ģimene Saules ielā, Ritma Dicmane un Renārs Cīrulis Zvārtes ielā, Baumaņu ģimene, Valters Gudelis Pūpolu ielā, Rabkeviču ģimene Kārklu ielā, Angelika Šedlere, Kleinhofu ģimene Ausekļa ielā, Deniss Treikals Estrādes ielā, Jānis Kārkliņš un Aina Larionova Kuldīgas ielā, Irēna Brenča Staru ielā, Laima Zīle Dzirņu ielā, Alda Pļaviņa Zemgales ielā, Aldis un Velta Zēlas Irlavas ielā, Starpiņu ģimene Nākotnes ielā un Eikenu ģimene Durbes ielā, Kristīne Jurča Smilšu ielā, Ģirts Melnis Pīlādžu ielā un Iveta Valuckas Ozolu ielā.

Komentāri

  1. Rīgas ielas bezgaumībai balva? Žūrijai laikam problēmas ar skaistuma un gaumes izpratni. Te nav Holivuda, bet Baltija ar attiecīgu stilu. Žēl.

    1. Kas tad ir tad latviskums Ziemassvētku dekorācijās? Vai viena pelēcīga uguntiņa loga viszemākajā stūrītī, lai būtu neuzkrītošāks uz neizgaismoto māju fona un, ka tik ar krāsainību neaizvainotu kādu pelēcīgo latvietu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.