Agita Puķīte

Gada balvai medicīnā izvirzīta Tukuma slimnīcas bērnu nodaļas māsiņa Inese Beitāne

Sirsnīga, atsaucīga, allaž gatava palīdzēt un mācīties visu jauno – tā kolēģi saka par medicīnas māsu Inesi Beitāni, kas bērnu nodaļā nostrādājusi 36 gadus un kuru Tukuma slimnīca izvirzījusi Latvijas ārstu biedrības Gada balvai medicīnā.

Sirsnīga, atsaucīga, allaž gatava palīdzēt un mācīties visu jauno – tā kolēģi saka par medicīnas māsu Inesi Beitāni, kas bērnu nodaļā nostrādājusi 36 gadus un kuru Tukuma slimnīca izvirzījusi Latvijas ārstu biedrības Gada balvai medicīnā. Sākotnējo iniciatīvu bija izteikuši Ineses kolēģi nodaļā, bet to atbalstījušas arī citas nodaļas.

Kad aicinājām Inesi pastāstīt, kādi bijuši šie slimnīcā aizvadītie darba gadi, viņa saka, ka tie pagājuši kā viens mirklis: “Kad padomāju, ka pagājuši jau 36 gadi, tam grūti noticēt, bet varu teikt, ka šis laiks ir bijis ļoti interesants un, iespējams, tieši tāpēc, paskrējis ļoti ātri.”

Ineses Beitānes dzimtā puse ir Sabile, bet skolā viņa mācījusies Kandavā – Kandavas internātskolā, savukārt vasaras, kā daudzi bērni tolaik, pavadījusi laukos – pie omītes Stāmerienā, Gulbenes pusē.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 30. janvāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.