Es atradu sevi Eiropā!

23. oktobrī Eurodesk rudens kampaņas «Time to Move» ietvaros Tukuma jauniešu centrā norisinājās pasākums «Es atradu sevi Eiropā». Eurodesk ir Eiropas jaunatnes informācijas tīkls, kas sniedz uzticamu informāciju un konsultācijas jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem par dažādām mobilitātes iespējām visā Eiropā.  Šī pasākuma laikā jauniešiem bija lieliska iespēja tikties ar Dārtu Ošenieci, kura pastāstīja par dažādām jauniešu iespējām Eiropā, par savu pieredzi starptautiskajos apmaiņas projektos, kādu viņas pieredzē ir vismaz 20, tāpat par savu aizraušanos – burāšanu.

Pasākumā ar savu pieredzes stāstu par to, kā ceļš viņu atvedis uz Eiropu, dalījās arī Felipe Gabriel dos Santos Xavier. Jāatgādina, ka Felipe ir brazīlietis, kurš jau četrus gadus dzīvo Latvijā. Viņš ir iemācījies runāt, rakstīt un lasīt latviski. Stāstot jauniešiem savu stāstu, Felipe minēja, ka Latviju šobrīd uzskata par savām mājām un viņam te ļoti patīk. Viņaprāt, Eiropa ir pilna ar iespējām, ko jauniešiem vajadzētu izmantot savu sapņu piepildīšanai.

Visus pārsteidza Aurelio viesošanās. Jaunietis no Itālijas un pirms diviem gadiem aktīvi darbojās Tukuma jauniešu centrā sava Eiropas brīvprātīgā darba ietvaros. Aurelio bija ieinteresēts pasākumā “Es atradu sevi Eiropā” un ar lielāko prieku dalījās arī savā pieredzē.

Par jauniešu iespējām un atskatu uz starptautisko jauniešu apmaiņu Grieķijā, klātesošajiem pastāstīja arī  centra jaunatnes darbiniece Viktorija Selezena. Jauniešiem bija iespēja aplūkot foto un video materiālus, kas tapuši Grieķijā.  Viktorija aicināja jauniešus būt aktīvākiem un iesaistīties, jo tas palīdz iepazīt ne tikai Eiropu, bet arī pašam sevi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.