Engures un Tukuma novadu šķērsos Pasaules Miera skrējiens

Pirmdien, 8. augustā, Tukumā ieskries Miera skrējiens. No 6. līdz 11. augustam Miera skrējiena (Peace Run) Eiropas posma ietvaros Latvijā viesosies skrējēju komanda, kas no šā gada februāra vairāk nekā astoņu mēnešu garumā ar miera lāpu apceļo visas Eiropas valstis, veicot ap 24 000 km garu distanci.

Pirmdien, 8. augustā, Tukumā ieskries Miera skrējiens. No 6. līdz 11. augustam Miera skrējiena (Peace Run) Eiropas posma ietvaros Latvijā viesosies skrējēju komanda, kas no šā gada februāra vairāk nekā astoņu mēnešu garumā ar miera lāpu apceļo visas Eiropas valstis, veicot ap 24 000 km garu distanci. Šis skrējiens ir kā simboliska vēsts ar skriešanas starpniecību paust vienotību un sadraudzību starp dažādu tautību un pārliecību cilvēkiem. Tas nav komerciāls vai politisks projekts, un tā organizatori darbojas pēc brīvprātības principiem. Skrējēji apmeklē tūkstošiem apdzīvoto vietu un tiekas ar vietējo iedzīvotājiem, no rokas rokā nododot lāpu un daloties ar savu iedvesmu un sapni par labāku pasauli.

8. augustā ap 15.30 skrējēji būs nonākuši līdz novadu robežai pirms Bigauņciema. Engures novadā skrējējiem būs policijas pavadība. Plānots, ka 16.00 skrējēji sasniegs Ragaciemu; 16.30 – Klapkalnciemu; 17.00 – Milzkalni (lāpas nodošana notiks 3 km pirms – Radziņciemā, kur būs arī tikšanas ar vietējiem skrējējiem, kas pievienosies Miera skrējienam un noskries gabalu kopā līdz pat Šlokenbekas muižai, kur būs neliela ceremonija). Tālāk skrējiena ceļš ved uz Tukumu, un paredzams, ka skrējēji sasniegs Tukuma-Engures novadu robežu 18.00. Tukumā skrējiena dalībnieki tiks sagaidīti kā uz naktsmājām, lai jau nākamajā dienā 9.00 viņi varētu doties tālāk. Visiem, kas vēlas kādu gabalu pievienoties skrējienā, lūgums sazināties ar Juri Kožeurovu pa tālr. 29792404.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.