Tukumā darbu sāks jaunā tehniskās apskates stacija

No 9. septembra Tukumā darbu sāks jauna, ērta un moderna tehniskās apskates stacija.

No 9. septembra Tukumā darbu sāks jauna, ērta un moderna tehniskās apskates stacija.

Jaunajā stacijā būs divas apskašu līnijas, kā arī atsevišķa atgāzu pārbaudes vieta dīzeļa automobiļiem. Savukārt garākas apskašu līnijas ļaus palielināt stacijas caurlaidību, nodrošinot ērtāku un ātrāku pakalpojuma saņemšanu. Tukuma tehniskās apskates stacija būs ne vien plašāka, bet tā būs arī aprīkota ar jaunākās paaudzes diagnostikas iekārtām.

CSDD vērš klientu uzmanību, ka stacija atradīsies jaunā adresē – Rūdas ielā 2, Tukumā. Jaunajā atrašanās vietā būs ievērojami plašāks uzgaidāmais laukums, kas ļaus nodrošināt kārtas numuriņu sistēmu. Bez tam klienti kārtas numuriņu varēs saņemt arī iepriekš dodoties uz tehnikās apskates staciju CSDD mobilajā aplikācijā. Tāpat klientu ērtībām jaunajā stacijā tiks nodrošināts arī iepriekšējais pieraksts tehniskajai apskatei uz konkrētu datumu un laiku.

Līdz ar jaunās stacijas atklāšanu tehniskās kontroles pakalpojumu tehniskās apskates ietvaros Tukumā nodrošinās CSDD akreditētais uzņēmums SIA «Autests».

P.S. Automašīnu reģistrācija un numuru maiņa, kā sakaidroja CSDD Tukuma nodaļas vadītājs Armands Birznieks, notiks līdzšinējā adresē – Zemītes ielā 5.

Komentāri

  1. Privatizacija turpinas klusu, mierig it ka piedavajot kautko jaunu , darbiniekus atlaidisot tad atkal pienems uz parbaudes laiku.Vaditaju ertibai maksasiet viena vieta apskati iesiet cita ha ha ha

    1. Kases un numuru salīdzināšanas māja vēl nav gatava!!! Būs tajā pašā teritorijā takā nebūs jāskraida no vienas vietas uz otru biku jāpaciešas!!!

  2. Kārtējais režīma darboņu izdomāts murgs. Un, protams, ne jau cilvēku ērtību, bet sev pietuvinātu tranu maku pildīšanas labad ieviests.

  3. Tie kuri sodien bija no ertibam ne vests.Pirmais pacelajs saluzis,nummurini nezvana visu laiku jalur,masinu vietas liekas mazak,dizelim jabrauc atseiska kambari…..

  4. nezinu kā citiem bet man īpašu pretenziju pagaidām nav audim 5 gadus ta izeju uz pirmo bembim gadās kāds sīkums nu ieliek to 2 sataisu un ta logā.sakarā ar to ka ikdienā darīšana ar autiņiem esmu dzirdējis visādus brīnumus,piem. ka pasaka ka jauna šara ir beigta,izsauciet neatkarīgu ekspertu un būs tie veči nolikti pie vietas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.