Agita Puķīte

Cer atrisināt ūdens problēmu Spartaka ielā Tukumā

Jautā lasītājs: – Jau rakstīts par Spartaka ielas peļķi Tukumā, bet tā arī nekas nav izdarīts. Līdz ko ir slapjš sniegs vai lietus, tā pie kādreizējā maizes kombināta veidojas peļķe, un tieši tāpēc bērniem šī iela nav droša

Jautā lasītājs: – Jau rakstīts par Spartaka ielas peļķi Tukumā, bet tā arī nekas nav izdarīts. Līdz ko ir slapjš sniegs vai lietus, tā pie kādreizējā maizes kombināta veidojas peļķe, un tieši tāpēc bērniem šī iela nav droša. Visur citur ir sakārtota piebraukšana un arī lietus ūdeņi, bet šajā ielā, kur ir skola un kurā mācās mazi bērni, pašvaldība nekādi nevar atrast naudu, lai problēmu atrisinātu.

Tukuma novada domes komunālās nodaļas vadītājs Ģirts Ruģelis: “Kopā ar SIA «Strabag» esam šo ielu apskatījuši un tad, kas sāksies bedrīšu remonti, mēģināsim daļu ielas nedaudz nofrēzēt, lai šis ūdens varētu iesūkties zemē – esam izpētījuši, ka šis risinājums varētu izdoties. Nekāds cits risinājums bez lieliem ieguldījumiem šobrīd nav iespējams.”

Komentāri

  1. Vai tiešām vienīgais veidz KĀ sakārtot ielu un atrisināt ūdens noteces problēmu ir “nograuzt”asfaltu???? Tad kāpēc citas asfaltētās ielas spēj funkcionēt ar asfaltā klājumu? Varbūt tomēr ir jāierīko kāda lietusūdens noteka, nevis “daļu ielas nedaudz nofrēzēt, lai šis ūdens varētu iesūkties zemē”?

  2. Neloģisks un muļķīgs risinājums. Šādi panāks, ka zemes klātne tiks pārmitrināta un iela zaudēs savu nestspēju, kā rezultātā samazināsies asfaltbetona kalpošanas laiks un pastiprināti var rasties bedres, plaisas utt…

  3. īstie risinājumi ir pārupes un tai līdzīgās ielās, tāpēc pārējiem paliek ”gudrie” un ”supergudrie” risinājumi, par ko gan jau Lukmans Ruģelim iedos medāli, jo par pārkāpumiem Pārupes ielā jau pat rājienu ar rīkojumu ir atsaucis. Tad te bez prēmijas par atjautību neiztiks. simts punkti!

  4. Visi eksperti. Tad paši droši ņemat lāpstas un ķeraties pie darba, pukst tas slikti tas slikti, vajg kārtīgāk nodokļus maksāt.

    1. Jā, tie laternu stabi pamazām drūp. Pie lielāka vēja atlūzu gabali lido pa gaisu, un stabi varētu arī apgāzties, jo līgojas pamatīgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.