Bērnudārzs «Taurenītis» savākuši 19 tonnas makulatūras

Aprīlis ir spodrības mēnesis, kad ik gadu tiek organizēta ne tikai Lielā talka, bet, kā ierasts, notiek arī SIA «AAS «Piejūra»» makulatūras vākšanas konkurss «Palīdzēsim kokiem». Konkursā bija iespēja piedalīties ikvienai Piejūras reģiona pirmsskolas izglītības un vispārējās izglītības iestādei. Un pirmo gadu šajā konkursā piedalījās arī PII «Taurenītis».

Aprīlis ir spodrības mēnesis, kad ik gadu tiek organizēta ne tikai Lielā talka, bet, kā ierasts, notiek arī SIA «AAS «Piejūra»» makulatūras vākšanas konkurss «Palīdzēsim kokiem». Konkursā bija iespēja piedalīties ikvienai Piejūras reģiona pirmsskolas izglītības un vispārējās izglītības iestādei. Un pirmo gadu šajā konkursā piedalījās arī PII «Taurenītis». Sporta skolotāja Gunita Strazdiņa, kura bija uzņēmusies vadīt šo darbietilpīgo procesu, pastāstīja, ka katru mēnesi bērni nesuši makulatūru, audzinātājas svērušas un izsniegušas piemiņas balviņas – uzlīmītes, konfektītes, medaļiņas bērniem, kuri konkrētajā mēnesī bija čakli darbojušies. Un nu, 30. aprīlī, pēc septiņu mēnešu aktīvas darbošanās bērnudārzā «Taurenītis» tika apbalvoti centīgāko grupiņu bērni. Pēc bērnu dārza datiem, bērni kopā ar vecākiem sagādājuši gandrīz 19 tonnas makulatūras – katru mēnesi šķūnītī sagūlušas 2 līdz 3 tonnas papīra. Taču, kā uzsvēra G. Strazdiņa, tā kā konkursā piedaloties ļoti daudz pirmskolas izglītības iestāžu, tad nezinot, vai ar šīm 19 tonnām būšot gana, lai ierindotos kādā godalgotā vietā. Visvairāk makulatūras – gandrīz piecas tonnas, savākusi otrā jaunākā grupiņa «Dzirkstelīte» (3 līdz 4 gadi; visvairāk sagādāja Terēze Lorenca ar ģimeni ), otrā vietā grupiņa «Vizbulīte» (4-5 gadi) un trešā vieta – bērnudārza «Pasaciņa» viesu grupiņai «Kamenīte» (4- 5 gadi).

Komentāri

  1. Izskatās, ka vecāki čakli strādājuši! Malači!
    Bet valstij tomēr vajadzētu padomāt par izdienas pensijām pirmsskolas skolotājām. Cik tad ilgi var tēlot zaķīšus, kaķīšus un mazas meitenītes.

  2. Prieks redzēt audzinātāju Gunitu tikpat smaidīgu kā toreiz, kad es vēl biju pirmsskolas vecuma bērns. Šķiet, viņa nenoveco, ne enerģijā, ne smaidā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.