Bērnudārzs «Pepija» vingro un dejo kopā ar draugiem /FOTO/

Vai zinājāt, ka otro gadu pēc kārtas pirmsskolas izglītības iestādē ««Pepija» Pepija vingro un dejo kopā ar draugiem»? Šoreiz pasākums bija izvērties tik jauks, ka gribas padalīties iespaidos ar citiem. Tātad – 1. aprīlī startēja 6 PII «Pepija» grupas un draugi no PII «Karlsons» un PII «Taurenītis».

Vai zinājāt, ka otro gadu pēc kārtas pirmsskolas izglītības iestādē ««Pepija» Pepija vingro un dejo kopā ar draugiem»?

Šoreiz pasākums bija izvērties tik jauks, ka gribas padalīties iespaidos ar citiem. Tātad – 1. aprīlī startēja 6 PII «Pepija» grupas un draugi no PII «Karlsons» un PII «Taurenītis», kas iejutās dažādu dzīvnieku, kukaiņu un putnu tēlos.  Un tas nav joks! Ciemos bija atlaidusies gudrā Pūce, kura vadīja uzskatāmu lekciju par šo radību īpatnībām un dzīves vietām. Pepijai un Pūcei nebija jāuzmin, ko pārstāv katra grupiņa, jo vecāki bija parūpējušies par skaistiem un atbilstošiem tērpiem. Paldies par to! Bet skolotājām lielais paldies par bērnu radošajiem priekšnesumiem. Pārsteigums un liels prieks bija darbinieku uzstāšanās. Paldies! Pasākumā kopīgi iemācījāmies jaunu deju un jutām līdz ik katrai grupai, kura uzstājās.

Esam priecīgi, ka mums ir draugi! Nākamajā gadā mēs ceram būt vēl kuplākā pulkā.

Bet, lai savu varējumu un skaistos tērpus parādītu vēlreiz, mēs, jau 3. reizi noslēdzot mācību gadu, vingrosim, dejosim un priecāsimies  kopā ar vecākiem, kuri mūs ar savu izdomu noteikti atkal pārsteigs!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.