Jānis Vītols

Bērni ar zīmējumiem sveic policiju dzimšanas dienā /FOTO/

5. decembrī Valsts policija svin 95. dzimšanas dienu, un par godu šim notikumam policijas darbinieki saņem gan dienesta, gan pašvaldību, gan sadarbības iestāžu apsveikumus. Taču visīpašākie apsveikumi, kā atzina Tukuma policijas iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs, šogad saņemti no Tukuma 2. pamatskolas, Raiņa ģimnāzijas un 2. vidusskolas.

5. decembrī Valsts policija svin 95. dzimšanas dienu, un par godu šim notikumam policijas darbinieki saņem gan dienesta, gan pašvaldību, gan sadarbības iestāžu apsveikumus. Taču visīpašākie apsveikumi, kā atzina Tukuma policijas iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs, šogad saņemti no Tukuma 2. pamatskolas, Raiņa ģimnāzijas un 2. vidusskolas skolēniem, kuri piedalījās Zemgales reģiona pārvaldes izsludinātajā zīmējumu konkursā.

4. decembrī J. Bahs kopā ar kolēģiem – Kārtības policijas nodaļas priekšnieku Māri Trēdi un nepilngadīgo lietu inspektori Maiju Tesļuku sveica interesantāko darbu autorus Gustavu Erstu un Santu Kurku no Tukuma 2. pamatskolas, kā arī Martu Zariņu no Tukuma Raiņa ģimnāzijas. Viņu veikums novērtēts ar Pateicības rakstu un gardumiem.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.