Atvērto durvju nedēļa bērnudārzā «Vālodzīte» /FOTO/

Ģimene ir kā dārzs, kur rast veldzi. Ģimene ir balsts un patvērums. Tā ir bagātība! Pirmsskolas izglītības iestāde «Taurenītis» katru gadu organizē vecākiem atvērto durvju nedēļu. Tā ir jauka, pozitīva pieredze! Arī mēs PII «Vālodzītē» šogad veram durvis ikvienam bērniem tuvam un mīļam cilvēkam

Tā kā saule ābeļziedam

Esiet savam bērnam klāt,

Lai no Jūsu mīlestības

Viņš var mūžu darināt!

(K. Apškrūma)

Ģimene ir kā dārzs, kur rast veldzi. Ģimene ir balsts un patvērums. Tā ir bagātība!

Pirmsskolas izglītības iestāde «Taurenītis» katru gadu organizē vecākiem atvērto durvju nedēļu. Tā ir jauka, pozitīva pieredze!

Arī mēs PII «Vālodzītē» šogad veram durvis ikvienam bērniem tuvam un mīļam cilvēkam – mammai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam, onkulim vai tantei. Vecāki organizē aktivitātes un iesaistās dažādos dienas momentos.

No 11. līdz 15. aprīlim bērniem tiek organizētas dažādas aktivitātes, kuras arī vada paši vecāki. Māca bērniem krāsot sāli, uzzināt ko vairāk par savu organismu, rūpēties par veselību, piedalīties fiziskajās aktivitātēs. Šajās dienās, pirms un pēc dienas miega, top neparastas bērnu frizūras. Nevaram iedomāties kādu dienu bez pasaku lasīšanas un stāstīšanas. Dziesmas skan mammu ģitāras spēles pavadījumā un neizpaliek arī bērnu dejotprieks kopā ar vecākiem. Bērni tiek mudināti aplicēt, tīt, zīmēt! Kopīgi uzzina par bišu dzīvi un darbojas ar vasku. Sarunas par bitēm noslēdzas ar medusmaižu degustāciju. Grupās ir dzirdamas sarunas, rotaļas angļu un portugāļu valodās.

Lai pateiktu paldies par radošu un emocijām bagātu nedēļu, vālodzēni rīko koncertu vecākiem 15. aprīlī 16.00.

Draudzēsimies viens ar otru, ar mammu, tēti, ar skolotāju un auklīti, ar vectētiņu un vecmāmiņu. Draudzēsimies ar savu veselību. Draudzēsimies ar prieku, ar darbiem un nedarbiem, ar pavasara asniem un vēju, ar ziediem un sauli. Draudzēsimies ar sapni par skaistu, sakārtotu un mīļu ikdienu.

Arī, Jūs, mīļie vecāki esat mūsu komandas neatsverama sastāvdaļa! Paldies, ka uzticat mums sev visdārgāko, savu bērnu – jūsu palīdzība un sapratne dara mūs stiprus, pārliecinātus, dod spēku jaunām idejām un labiem darbiem! PALDIES!

Mūs vieno kopīgi sapņi, ieceres, mīlestība pret bērniem un dzirkstošs dzīvesprieks!

Komentāri

  1. Gribēju precizēt, ka laikā, kad pirmsskolas skolotāji cīnās par skolotāja atbilstošu attieksmi un algu, rakstu virsrakstos ir minēts nevis pirmsskolas izglītības iestāde, bet gan bērnudārzs. Kur tad paliek izglītības iestāde un atbilstoša izglītība, ja vēlamies tikai dārzu?

  2. Paldies Uzmanīgā par šo komentāru! Jā strādājam pirmsskolas izglītības iestādē,tā ir!
    Neīgņosimies par to, jo nevis kāds vārds raksturo iestādi, bet gan enerģiski bērni,jauki darbinieki un burvīgi vecāki!’

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.