Aicina tīrīt māju jumtus

Tā kā sniegs te vienubrīd pakūst, bet citu brīdi – sasnieg no jauna, Tukuma novada dome aicina ēku īpašniekus notīrīt māju jumtus, īpaši tos, kur sniegs visbiežāk mēdz sakrāties un pats no jumta nenoslīd.

Tā kā sniegs te vienubrīd pakūst, bet citu brīdi – sasnieg no jauna, Tukuma novada dome aicina ēku īpašniekus notīrīt māju jumtus, īpaši tos, kur sniegs visbiežāk mēdz sakrāties un pats no jumta nenoslīd.

Kā novērojām pirmdienas, 4. februāra, rīta pusē, vēl pirms veikala atvēršanas, vīri sniegu tīrīja no tirdzniecības centra Pasta ielā 14 ēkas jumta un lika to norobežotā kaudzē blakus veikala ieejai. Savukārt, izvaicājot māju apsaimniekotājus, noskaidrojām, ka SIA «Tukuma namu» apsaimniekotajām mājām vēl nav bijusi vajadzība tīrīt jumtus, taču sniega kārtas biezums, ka skaidroja uzņēmuma vadītājs Uldis Eglītis, tiekot regulāri kontrolēts. Savukārt SIA «Jauntukums» valdes locekle Diāna Bahmate skaidroja, ka mājām Telegrāfa ielā 15 un Telegrāfa ielā 6 jumti tīrīti pagājušajā piektdienā: “Kā šīm mājām, tā arī mājai Aviācijas ielā 1, ir plakanie jumti, kas savu laiku ir nokalpojuši un būtu jāmaina, taču, lai to izdarītu, iedzīvotājiem būtu jāpieņem lēmums par apsaimniekošanas maksas palielināšanu, jo mājām tāda uzkrājuma, lai nomainītu jumtu, nav. Līdz tam mēs cenšamies sniegu notīrīt, lai mitrums nenonāktu dzīvokļos.”

Tikmēr iedzīvotājus aicinām būt uzmanīgiem, un, ejot pa pilsētu, savu reizi pamest skatienu augšup, lai izvairītos no krītoša sniega un nereti arī ledus.

Komentāri

 1. Tad jau ja tiks palielināta apsaimniekošanas maksa mājām Jauntukumā nāksies griezties attiecīgajā institūcijā un jautājums cik lieli ir to māju dzīvokļu īpašnieku un īrnieku parādi par apsaimniekošanu vai dzīvokļu īri.

 2. 1. Jaunā slota tīri slauka
  2. Bahmate neko negrib darīt jau ar esošo, ne mazo apsaimniekošanas maksu, kura sastāda vismaz 3daļu no kopējiem komunālajiem maksājumiem
  3. Māju parādi netiek dzēsti, it īpaši tie, kuri ir neatgūstamie parādi, kā rezultātā gandrīz nevienai mājā Jauntukumā nekad nav bijis pārpalikums, bet tas nav traucējies iepriekšējai Jauntukuma vadībai tomēr atsevišķām mājām ar parādiem jumtus uzlikt

 3. Vēl tik sodus vajadzētu likt par jumtu netīrīšanu! Būtu jauki!
  Par zāles pļaušanu beidzot saistošajos noteikumos ir skaidrībā, cik nu atceros ir 4 datumi līdz kuram jābūt nopļautiem zālājam…
  Bet koplietošanas trotuārus pie privātīpašnieku īpašumiem joprojām jātīra par privātiem līdzekļiem, ļoti interesanti, bet lieto visi. Bet ja paslīdēs kāds, tā maksāšu no savas kabatas… ļoti patīkami, “Par visu ir padomāts” !
  Stundu agrāk celties, stundu vēlāk tikt gulēt… un ciemoties nedomā ilgi, jo tad algo sētnieku koplietošanas trotuāra uzkopšanai….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.