Aicina atsaukties viesģimenes

Jau 12. augusta vakarā gaidām Tukumā ierodamies ukraiņu sadraudzības pilsētas Izjumas delegāciju – 12 mūzikas skolas audzēkņus un trīs viņu skolotājus. Uzņēmēju dāvinātais finansējums ļaus ukraiņu un arī Tukuma mūzikas skolas jaunajiem mūziķiem sastapties un dodoties kopīgos ceļojumos uz Rīgu, Jūrmalu un vairākām mūsu novada skaistākajām vietām, sadraudzēties un kopīgi baudīt vasaras priekus. Un arī piedalīties kopīgos koncertos.

Jau 12. augusta vakarā gaidām Tukumā ierodamies ukraiņu sadraudzības pilsētas Izjumas delegāciju – 12 mūzikas skolas audzēkņus un trīs viņu skolotājus. Uzņēmēju dāvinātais finansējums ļaus ukraiņu un arī Tukuma mūzikas skolas jaunajiem mūziķiem sastapties un dodoties kopīgos ceļojumos uz Rīgu, Jūrmalu un vairākām mūsu novada skaistākajām vietām, sadraudzēties un kopīgi baudīt vasaras priekus. Un arī piedalīties kopīgos koncertos. Viens no tiem plānots 14. augustā 18.00 Durbes pilī, otrs – nākamajā dienā, 15. augustā, 10.30 Tukumā domes vestibilā. Protams, šos ukraiņu un arī latviešu mūzikas koncertus bez maksas aicināts apmeklēt ikviens interesents.

Tukuma uzņēmēji ir parūpējušies par šīs sadraudzības nedēļas transporta izdevumu apmaksu, savukārt Tukuma domes finansējums gādās par jauno ceļotāju – izjumiešu un arī tukumnieku – pusdienām un launaga uzkodām, kā arī dažādu apskates objektu ieejas biļetēm. Šobrīd ir tikai viens ”bet” – vasaras brīvlaika dēļ nav izdevies uzrunāt visu mūzikas skolas audzēkņu vecākus, tādēļ tas tiek darīts ar laikraksta starpniecību: Tukuma mūzikas skolas direktore Ligita Zemniece un citi projektā iesaistītie aicina atsaukties tās mūzikas skolas audzēkņu ģimenes, kuras gatavas projektā iesaistīties un var uz nedēļu (piecām naktīm) uzņemt ukraiņu bērnus savās mājās. Organizatori aicina zvanīt Ligitai Zemniecei (tālrunis: 29440320) vai projekta vadītāja Gundegai Rugājai (tālrunis; 20038900). Jāpiebilst, ka plānota arī atbildes vizīte Ukrainā, kur arī mūsu bērni tiks uzņemti ģimenēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.