Tukuma, Engures un Kandavas mākslas skolu audzēkņi rada dzejas grāmatas

Katru gadu pavasarī skolēni, kas apgūst profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu, piedalās valsts konkursā. Šī gada konkursa uzdevums bija, iedvesmojoties no viena dzejoļa, izveidot ilustrētu 8 lpp dzejoļu grāmatiņu.

Katru gadu pavasarī skolēni, kas apgūst profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu, piedalās valsts konkursā. Šī gada konkursa uzdevums bija, iedvesmojoties no viena dzejoļa, izveidot ilustrētu 8 lpp dzejoļu grāmatiņu. Pirms valsts konkursa 1. kārta norisinājās katrā mākslas skolā, kur izvēlējās labākos no labākajiem, kas piedalītos konkursa finālā.

103 Latvijas mākslas skolu audzēkņu vidū bija arī 6 skolēni no Tukuma Mākslas skolas – skolotājas Ineses Auziņas audzēkņi Dinija Medne, Anna Bartkeviča un Raimonda Līga Kreicberga, kā arī Egitas Dumbres audzēkņi Estere Blumberga, Elīza Dūša un Rūdolfs Deguts.

Konkursā piedalījās arī Engures Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi: Anna Kārkliņa, Markuss Andrecs, Laura Zariņa, Gustavs Dornis, Lota Bihela un Linda Šandra (pedagogi Jolanta Balode un Evita Blumberga), savukārt Kandavas Mākslas un mūzikas skolu pārstāvēja Mareks Zaņģis, Annija Adiene, Ralfs Zvagulis, Emīlija Millere, Kristiāns Andersons (pedagogi Ingrita Leinberga-Lemberga un Iveta Šmēla).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.