Agris Jansons

Slampē valsts svētku pasākums – plaši apmeklēts /FOTO/

Valsts svētku priekšvakarā Slampes kultūras pils zāle pildījās ar ļaudīm, kas nāca svinēt savas Latvijas dzimšanas dienu.

Valsts svētku priekšvakarā Slampes kultūras pils zāle pildījās ar ļaudīm, kas nāca svinēt savas Latvijas dzimšanas dienu.

Svētku uzrunu teica Tukuma novada domes deputāte Linda Zemīte, bet pagastu pārvaldes vadītāja Dace Pole ar Atzinības raksties sveica svētkos tos pagasta ļaudis, ko iedzīvotāji bija izvirzījuši šim pagodinājumam.

Cildinājuma rakstus saņēma – skolotāja Zane Breča, pensionāre Ligita Jakstoviča, Zemgales vidusskolas darbinieks Māris Kalniņš, SIA «Komunālserviss TILDE» darbinieks Māris Ošķis. Atzinības raksts nominācijā «Gada cilvēks» tika pasniegts skolotājai Agitai Ivanovai, bērnudārza «Pienenīte» audzinātājām Dzintrai Rassai un Rasmai Segliņai.

Svētku koncertā uzstājās vai visi pagasta pašdarbības kolektīvi, bet pēc tam – visi svētkus turpināja svinēt ballē.

Komentāri

    1. Ir ļoti neglīti nopulgot cilvēku, kuru nepazīsti un divtik neglīti ir to darīt anonīmi, slēpjot savu vārdu. Madara ir brīnišķīgs un daudzpusīgs cilvēks ar apbrīnojām darba spējām un neizsīkstošu enerğiju

    2. Ir ļoti neglīti nopulgot cilvēku, kuru nepazīsti un divtik neglīti ir to darīt anonīmi, slēpjot savu vārdu. Madara ir brīnišķīgs un daudzpusīgs cilvēks ar apbrīnojamām darba spējām un neizsīkstošu enerğiju, pateicoties kurai tapa jauks un sirsnīgs koncerts par godu Latvijas 98.dzimšanas dienai. Bilde tapa mirkli pirms valsts himnas atskaņošanas, tāpēc arī sejas izteiksme atbilstoša – tur nebija nekāds cirks, bet nopietns pasākums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.