Slampē atklāj simtgades parku/FOTO/

22. jūnija diena bija lietaina un vējaina, bet vakarā laiks pierima un Slampes līgotāji varēja sākt svinēšanu. Taču šoreiz pasākums iesākās pavisam savādāk – oficiāli tika atklāts Slampes simtgades parks, kurā vēl maijā tika iedēstīti deviņi jauni kociņi.

22. jūnija diena bija lietaina un vējaina, bet vakarā laiks pierima un Slampes līgotāji varēja sākt svinēšanu. Taču šoreiz pasākums iesākās pavisam savādāk – oficiāli tika atklāts Slampes simtgades parks, kurā vēl maijā tika iedēstīti deviņi jauni kociņi. Sanākot visiem līgotājiem vienkopus, parkā tika atklāta plāksne ar uzrakstu «Latvijai 100». Pagasta pārvaldes vadītāja Dace Pole pastāstīja – par to, ka parkam ir vajadzīgs nosaukums, lēmuši konsultatīvajā padomē, bet, kā to realizēt dzīvē – izveidot kokā, izkalt betonā vai metālā, nevarējuši izdomāt. Beigu beigās nolēmuši, ka Slampei visvairāk piestāv koks, un slampeniece Mudīte Cīrule ieteikusi meistaru – savu dēlu Jāni Cīruli, kurš uzrakstu izveidoja kā dāvanu savam ciemam.

Bet citādā ielīgošana ar to vēl nebeidzās. Iesvētījuši jauno parka plāksni ar folkloras kopas «Pūrs» stiprajām dziesmām, līgotāji devās uz kultūras nama pusi, lai noskatītos svētku koncertu un suminātu labākos Slampes un Džūkstes pagasta sportistus un pašdarbniekus.

 

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 26. jūnija, numurā ŠEIT

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.