Baiba Reinsone

Slampē ar Meteņiem sagaida… pavasari /FOTO/

Svētdien, 21. februārī, Slampē iedzīvotāji tika aicināti pie kultūras pils uz pavasara sagaidīšanas svētkiem – Meteņiem.

Svētdien, 21. februārī, Slampē iedzīvotāji tika aicināti pie kultūras pils uz pavasara sagaidīšanas svētkiem – Meteņiem.

Tā kā ziema devusi otro iespēju sniega cienītājiem, tad arī bērni šajā pasākumā varēja izpausties no visas sirds – gan pikojoties, gan ceļot sniega vīrus un sniega sievas. Jauno mākslinieku darbi tika novērtēti, un visi aktīvie sniega tēlnieki kā balvu saņēma saldumus. Neizpalika arī pikošanās prieks, sajūsma par to, ka var kādam aizbērt sniegu aiz apkakles. Jā, patiešām bija sajūta, ka ziema ir izaicinājusi mūs uz otro raundu.

Komentāri

  1. Tās ir brīvā laika sabiedriskās aktivitātes.Un,ja jāapvieno,diemžēl nekas labs tur nesanāk,tāpēc meklējam palīdzību pie kvalificētiem speciālistiem,jo šī veic eksperimentus un labākajā gadījumā novērš sekas,nevis iznīcina cēloņus.Par dažu labu uzstādītu diagnozi pat nespeciālisti brīnās.

  2. Nu tā riebjas tie nīdekļi!Nepatīk, neejiet, neskatieties, nelasiet! Nevajag piesārņot citu pozitīvās sajūtas ar jūsu rūgumu. Pateicu ko domāju.Viss.

  3. Ak Slampe un slampenieki, šis pagasts iet pa burbuli burbuļodams. Jo tas kas šeit notiek ar cilvēkiem, ārprāts, cilvēki degradējas kosmiskos ātrumos.

    1. Ja mēs netiektos mūsdienās pēc ievazātiem svētkiem,tad saprastu kam par godu šīs maskas,un kam par godu šie svētki. Palasiet latviešu tradicionālo svētku/paražu grāmatu. Prieks,ka kāds cenšas neiznīcināti latvju svētkus. Paldies !

  4. Visi indes podi , neaizmirstiet, ka viss sliktais kādreiz atgriežas pie teicēja atpakaļ. novēlu ,lai Jums visiem laba veselība. Un kādreiz tiešām der palasīt un paskatīties latviešu tradīcijas ,piemēram masku festivālus, tad varēsiet spriest vai tas ir gaumīgi, estētiski. Un jautājums, vai kādreiz dzīvē esiet kaut bērnam skolā kādu masku uztaisījuši. Tā kā domājiet, ko rakstiet.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.