Attēlam ir ilustratīva nozīme

SIA «Komunālserviss TILDe» vadītājs iesniedzis atlūgumu

25. oktobrī notika iknedēļas preses konference, kurā pašvaldības vadītājs Gundars Važa informēja par aktualitātēm pašvaldībā un atbildēja uz jautājumiem.

Preses konferencē G. Važa informēja, ka ir saņemts SIA Komunālserviss TILDe valdes locekļa Valda Mitenberga atlūgums, ko viņš ir pieņēmis. ”Zinu, ka izpilddirektors ir runājis ar uzņēmuma vadītāju, taču, kā noprotu, – bez rezultātiem, tāpēc esam jau izsludinājuši konkursu uz šo amatu.’’

Mēs sazinājāmies arī ar Valdi Mitenbergu, kurš apstiprināja, ka 15. oktobrī ir uzrakstījis atlūgumu, jo vēlas atstāt šo amatu personīgu iemeslu dēļ: ‘’Esmu šādu lēmumu pieņēmis, tāpēc arī uzteicu pilnvarojuma līgumu. Konkurss uz šo amatu noslēgsies 5. novembrī, tāpēc strādāšu tik ilgi, lai jaunajam valdes loceklim varētu nodot lietas.”

Komentāri ' . get_the_title() . '' ); } else { printf( // WPCS: XSS OK. esc_html(_nx('%1$s thought on “%2$s”', '%1$s komentāri “%2$s”', $comment_count, 'comments title', 'ntz-magazine')), number_format_i18n($comment_count), '' . get_the_title() . '' ); }*/ ?>

  1. Važas kungs varētu būt godīgs un pateikt sabiedrībai Tildes finansiālo stāvokli – tas ir grimstoš kuģis. Pūres komunālā saimniecībā ir izsaimniekoti no 50 līdz 100 tūkstošiem, un tādu pievienoja Tildei, lai tā ātrāk nogrimtu, jo bez pašvaldības budzēta tai sen jau būtu pieteikta maksātspēja. Pašvaldība tikai iegulda Tildes pamatkapitālā miljonus, bet Tilde nespēj sevi finansiāli uzturēt. Važas un Valera kungi, kad gaidām nākamais domes lēmums par grimstošās Tiles pamatkapitāla palielināšanu, lai segtu izsaimniekoto Pūres naudu?

  2. Šada maksligi veidota nevajadziga vienība nekad nevares pati sevi uzturet ta ka,bus tik jastuķe tur nauda ka caura akā,lidz kads sapratis ka ir jasadala pienakumi jau sen esošam vienibam !!

  3. Lai tik iet. Vieta jau tukša nepaliks, jo tā nenotiek. Nekādu apgaismību tāpat ar savu esamību tam uzņēmumam neiedeva. Kārtējais nācējs- gājējs, laimes meklētājs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.