Agita Puķīte

Sēmes pagastā nelegāli izcērt kokus

3. jūnijā ceļa posmā no Sēmes tautas nama līdz «Bukiem» nevienu zāģētāju nesastapām, taču grūti bija nepamanīt koku celmus un daudzās zaru kaudzes līkumainā ceļa malā, turklāt bez jebkādām brīdinājuma zīmēm.

3. jūnijā ceļa posmā no Sēmes tautas nama līdz «Bukiem» nevienu zāģētāju nesastapām, taču grūti bija nepamanīt koku celmus un daudzās zaru kaudzes līkumainā ceļa malā, turklāt bez jebkādām brīdinājuma zīmēm. “Piemineklis” zāģētāju veikumam joprojām apskatāms iepretim Sēmes tautas namam, kur, kā stāstīja Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldes vadītāja Silvija Rabkēviča, zāģim nav bijis pa spēkam pievārēt lielo lapegli, tāpēc tās apzāģētais celms tur tā arī palicis. Pagasta pārvaldes vadītāja atzina, ka elektrības kabelis, kas nocirsto koku zonā tiek ierīkots, iedzīvotājiem ir ļoti vajadzīgs, taču, viņasprāt, informēt pagastu pārvaldi, pašvaldību, lai tā savukārt zinātu, ko teikt iedzīvotājiem, būtu nepieciešams. Taču nekādu saskaņojumu zāģētāji nav prasījuši. To pašu apliecināja arī Tukuma novada domes ainavu arhitekte Maija Fogele.

Komentāri

  1. Un to saka pagastu pārvaldes, kas cītīgi “kopj” savu ceļu aizsargjoslas… un tas akmeņu grausts ar savu lielo vēsturisko vērtību nemaz nebojā ainavu…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.