Liena Trēde

Pūrē iecerēts jauns veikals

Jau rudenī Pūrē varētu vērt durvis jauns veikals, un, lai gan iepriekš ap jaunu veikalu projektiem izcēlušās asas publiskas diskusijas, šoreiz ir cerība, ka veikala būvniecība un atrašanās vieta pūrenieku iebildumus neizraisīs. Pirmkārt, uzņēmējs zemi savai iecerei ir iegādājies, nevis prasījis pašvaldībai

Jau rudenī Pūrē varētu vērt durvis jauns veikals, un, lai gan iepriekš ap jaunu veikalu projektiem izcēlušās asas publiskas diskusijas, šoreiz ir cerība, ka veikala būvniecība un atrašanās vieta pūrenieku iebildumus neizraisīs. Pirmkārt, uzņēmējs zemi savai iecerei ir iegādājies, nevis prasījis pašvaldībai, turklāt, atbilstoši teritorijas plānojumam, veikalam noskatītajā vietā atļauta publiskā apbūve, tostarp – tirdzniecības objektu būvniecība.

20. februārī Tukuma novada būvvalde saņēmusi būvniecības iesniegumu no SIA «Gabriēla» (veikalu «top!» un «Labais» attīstītājs) par jauna veikala būvniecību īpašumā «Rozes», Pūrē. Uzņēmums iecerējis jau aprīlī sākt veikala būvniecību, lai vasarā vai, vēlākais, rudenī to pabeigtu. Šim mērķim uzņēmums ir iegādājies zemes gabalu blakus Ventspils šosejai – blakus jau esošajam veikalam «Abava».

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 27. februāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Tas nozīmē, ka iedzīvotāji pa centiņam vien ir sametuši jauna veikala būvniecībai. Tad jau iznāk, ka patiesībā mums visiem būtu jābūt šīs jaunās tirdzniecības vietas līdzīpašniekiem un jāsaņem peļņas daļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.