Ozolnieku ciemats svinēja svētkus

Piektdienas, 3. augusta vakarā biedrība «Mēs – Ozolnieku ciemam» aicināja ļaudis uz kopīgiem svētkiem.

Piektdienas, 3. augusta vakarā biedrība «Mēs – Ozolnieku ciemam» aicināja ļaudis uz kopīgiem svētkiem.

Lai arī melnie mākoņi jau vakarpusē pārstaigāja pamali, ciema ļaudis tas nekavēja pulcēties laukumā starp «Andersoniem» un «Gobām», lai uzzinātu par biedrības aktivitātēm, nākotnes plāniem un noskatītos nelielu koncertu.
Šie bija jau otrie ciema svētki, un, kā tajos stāstīja biedrības vadītāja Linda Zemīte, tieši pēc pirmajiem svētkiem radusies ideja veidot biedrību, lai ciema interesēs varētu darboties oficiāli. Kopīgiem svētkiem jau sakopta teritorija, savukārt, piesaistot projektu līdzekļus, aprīkots sporta laukums. Savukārt divi projekti par rotaļlaukumu un karoga mastu jau iesniegti. Ja tos apstiprinās, ļaudīm vajadzēšot nākt talkā. Problēmas vien radot tas, ka ciemam nav brīvas jeb pašvaldībai piederošas zemes, kur šādas aktivitātes īstenot. Tāpēc L. Zemīte teica paldies Jānim Skvarnovičam, kurš šopavasar nav iestādījis kartupeļus un tāpēc radusies vieta biedrības pasākumiem. Bet par palīdzēšanu šī pasākuma sarīkošanā paldies Valdim Jonušam, Ivetai Gailei, Dzintrai un Laurai Skvarnovičām, Elitai Kaminskai, Aldim Žiedam, Maritai Jonušai un Sarmītei Ēdolfai.
Lai arī Ozolnieku svētkos bija paredzētas dejas līdz rītai gaiļiem, plānus vajadzēja mainīt, jo šai pusē tika piedzīvots šīs vasaras lielākais negaiss. Taču tas neliedza izmantot telti un izturīgākajiem sarunās sagaidīt rīta gaismu.

Komentāri

  1. Kaut kā pretrunīgi no malas izskatās:
    ja nav pašvaldībai piederošas zemes,kur tad īstenos projektus?Kur paredzēts rotaļu laukums un karoga masts, arī starp Andersoniem un Gobām uz privātas zemes?Lai projektu īstenotu bija jābūt uzrādītam zemesgabalam.
    Par sporta laukumu:
    tajā saucamajā sporta laukumā neko neredz kā jauniešus -dzērājus,demolētājus varbūt vajadzetu aiziet un savākt tur tos mēslus/papīrus un tukšās pudeles/no rītiem,viss kas palicis pāri pēc jauniešu vakara izklaidēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.