Agita Puķīte

Koru olimpiādes koncerts Pūrē

11. jūlija vakarā, viens no 8. Pasaules koru olimpiādes koncertiem izskanēja Pūrē, kur skatītāji uzgavilēja viesiem no Dānijas – jauktajam korim „Cantabile”, vīru korim no Ķīnas „Choir of Chongqing Hua Gong” un jauktajam korim „Dearbom Community Chorus” no ASV.

11. jūlija vakarā, viens no 8. Pasaules koru olimpiādes koncertiem izskanēja Pūrē, kur skatītāji uzgavilēja viesiem no Dānijas – jauktajam korim „Cantabile”, vīru korim no Ķīnas „Choir of Chongqing Hua Gong” un jauktajam korim „Dearbom Community Chorus” no ASV. Tikpat lielu atsaucību ieguva mājinieki – sieviešu koris “Abava”, vidējās paaudzes deju kolektīvs Pūre un šī koncerta jaunākie dalībnieki – pirmsskolas vecuma dejotāji. Lai arī visu koncerta laiku pūta brāzmains vējš, kas pamatīgi izdrebināja gan koristus, gan skatītājus, koncerts bija lielisks – tas deva iespēju iepazīt ne vien katras valsts mūziku un tradīcijas, bet arī gūt priekšstatu par koru olimpiādes vērienīgumu. Koncertā laikā tika sveikts ASV kora dziedātājs Roberts Šrotzbergers (Robert Schrotzberger), kurš ir vecākais koru olimpiādes dalībnieks.

Komentāri

  1. Fui pasākuma rīkotājiem. Lai arī koncerts varēja būt super kolosāls, šitādā lauka teritorijā uzņemt dziedošus māksliniekus, bez nopietnas apskaņošanas. Tie taču ir kori! Par koru sabalsīm esat dzirdējuši?
    Absolūti nebaudāmi, neskanīgi. Kaut kultūras nama zālē tas būtu brīnišķīgs un skanīgs!
    Nuja, sačakarēja jauku pasākumu…

  2. Kā, bez apskaņošanas ? Bildēs tak ir mikrofoni un man paziņas tajā pasākumā bija un visu ir dzirdējuši normāli. Atkal kādam kas nepatīk.

  3. ОБЯЗАТЕЛЬНО ПОСМОТРИТЕ!
    Ребята, я чуть с ума не сошла, зашла на 5 минут, заработала 15 баксов, теперь всем советую. Уже и деньги получила на карточку, можно смело работать (авторизация через вк) – blrb.me/vkmoney

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.