«Irlavas tīnis» – Austra Podniece

9. februārī Irlavas kultūras namā notika ikgadējais radošo talantu konkurss «Irlavas Tīnis», kurā prasmes un talantus izrādīja 10 meitenes vecumā no 10 līdz 14 gadiem.

9. februārī Irlavas kultūras namā notika ikgadējais radošo talantu konkurss «Irlavas tīnis», kurā prasmes un talantus izrādīja 10 meitenes vecumā no 10 līdz 14 gadiem.

Dalībnieku priekšnesumus vērtēja zinoša un pieredzējusi žūrija, seši jaunieši – Sanda Švāne, Artis Apinis, Lāsma Apine, Renārs Veicmanis, Agnita Apine un Anete Bromulte, kas paši reiz piedalījušies konkursā.

Konkursa dalībniekiem bija jāsagatavo trīs dažādi uznācieni, kuros vajadzēja rādīt prasmi dziedāt, dejot un demonstrēt tērpus. Priekšnesumi bija ļoti daudzveidīgi un interesanti, tie atklāja katra dalībnieka radošo izdomu, dažādas intereses un vaļaspriekus. Nelielu, bet sirsnīgu un skanīgu koncertu sniedza televīzijas šova «Dziedošie dvīņi» finālistes Lauma un Lelde Ozoliņas.

Atbilstoši žūrijas vērtējumam konkursa dalībniecēm tika piešķirti šādi tituli: Kristīne Rancāne – «Klusākā Tīne», Kristena Ābele – «Smaidīgākā Tīne», Liene Trēde – «Stilīgākā Tīne», Maija Zara – «Jautrākā Tīne», Kitija Šermuksīte – «Drosmīgākā Tīne», Ieva Labinovska – «Elegantākā Tīne», Sintija Jermolova – «Rūpīgākā Tīne», Irbe Smilgaine – «Skatītāju simpātija», Vianda Vaļevko – «Žūrijas simpātija», Austra Podniece – «Irlavas Tīnis 2013».

Konkursa noslēgumā katra dalībniece balvā saņēma iespēju doties uz «Zelta boulinga centru» Rīgā, kur notiks izklaides pasākums. Paldies visām konkursa dalībniecēm, vecākiem un audzinātājām, kuras palīdzēja meitenēm sagatavoties šim konkursam!

 

Komentāri

 1. Man ir viens jautājums, kā viņa varēja uzvarēt? Viņai vispār ir talants, jo kā man šķiet tad jāuzvar ir tam kuram ir viss labākais tērps, kuram ir viss interesantākā popiela un talants, bet viņai tāds nu tiešām nav.

  1. anonīmais es tev nepiekrītu jo manuprāt tu tikai gribeji uzvarēt jo es zinu kas tu esi ////// Liene trēde
   nu un tev bija labaks terps un kas par to un skaudiba ir loti slikta ipasiba 😀

 2. Paldies visām konkursa dalībniecēm par uzdrīkstēšanos un piedalīšanos šajā pasākumā, ar prieku vēroju, katras dalībnieces priekšnesumus. Žūrija novērtēja pareizi un godīgi, starp citu, meitenes vērtēja jaunieši, kuri kādreiz piedalījās šāda veida konkursā, to skaitā arī Austras māsica, tad kāpēc gan viņa nedrīsktēja būt žūrijā, dīvaini. Manuprāt, jāpriecājas, ka Irlavā dzīvo tik talantīgas meitenes, kuras nebaidās uzstāties, jo lielākie kritizētāji kā vienmēr ir tie, kuri paši neko nedara. Meitenes, lai Jums visām veicās!

 3. Varētu nedaudz piekrist skatītājam, jo bija meitenes, kurām tā bija liela uzdrīkstēšanās, un bija meitenes, kurām bija izcils talants un priekšnesums, tikai ne uzvarētājai.
  Un piekrītu: “Meitenes, lai Jums visām veicās!” Jo dzīvē bieži būs konkursi un brīži, kuros nāksies sastapties ar negodīgumu, korupciju, šis ir tikai nieks , neņemiet vērā, galvu augšā un uz priekšu!

 4. Aāā, nu skaidrs, bet mēs domājām, ka žūrijā loxi, jo nedzird, cik šķībi laiž talanti, bet izrādās, ka radinieki…
  Kauns bija klausīties, varbūt citreiz var atrast sevi citu talantu, piemēram, zīmēšanu, un tad rādiet savus zīmējumus, bet nevajag viesiem dziedāt. Ludzu, nedziediet, ja nespējat, grūti klausoties!

 5. Cienījamie komentētāji! Pērn jums nepatika Liene jo neesot irlavniece, šogad ir korupcija. IZLASIET RAKSTU žurijā bija SEŠI dalībnieki, ne viena māsīca. Šķiet zināt tikai vārdu uzvārdu un radniecību. Kāpēc nevērtējat citus priešnesumus, vai nezināt kas vēl piedalījās? Paldies ka cenšaties pieradināt meitenes pie tās putras kas būs jāizstrebj par to vien ka piedalies koncertā vai citā pasākumā, tas jums izdodas arvien labāk!!!
  Meitenes! Esat stipras un aizmirstiet ,,labos” komentārus,piedalities koncertos un konkursos, dziediet un dejojiet,priecājaties. Lai jums veicas!

 6. Manuprāt, ja šāda ir jūsu attieksme pret uzvarētāju ,tad Antrai nav jārīko šādi pasākumi vispār. Nu un , ja žūrijā bija viņas radiniece ,es domāju ka, viss notika godīgi. Palasot šos komentārus es esmu izbrīnīta par to cik skaudīgi Irlavā ir cilvēki. Man ļoti žēl , ka cilvēks nevar parādīt ,kas viņš ir ja uzdodas par “anonīmo”.Ja kādam bija pretenzijas pret žūriju ,varēja jau paša koncerta sākumā tā pateikt nevis tagad noniecināt citus. Jūs domājat ,ka pašam bērnam( Austrai)tagad viss prieks nav vējā ,par to ko jūs te rakstāt?

 7. Pati klāt tur nebiju, bet zinu dalībniekus un šķiet, zinu kas te cepās.Ja nemāk zaudēt un priecāties par citu panākumiem,nevajag piedalīties.galvenās balvas ieguvēja paties bija strādājusi un centusies ,arī jauka meitene un bija to pelnījusi.Austra nav šaubu -Tu šogad biji labākā!!!Un paldies Antrai kas joprojām organizē Tīni lai mūsu bērniem ir kur izpausties un lai viņos mājo sacensību gars un azartiņš,vismaz viņi ko vēlas darīt.Turaties Irlavnieki un lai suņi rej ,karavānai novēlu iet tālāk!!!

 8. Ev, ko jus cepjaties? Neapnik nu uzvareja, uzvareja tur vairs neko nevar labot. Lai gan zel ka neuzvareja Vianda V. Atzistiet Vianda bija labaaka!!! Vai Austra var sakomponet melodiju uz klavierem? Vai Austra var vispar spelet klavieres? Ne, bet Vianda to var un ja to neprot novertet tad atvainojiet!!!

  1. Liene, pati teici lai neviens “necepjās” bet pati uztaisi ,ka Austra neko nemāk ,bet visu labā Viandiņa visu māk. Kā bija jābūt tā notika. Ja Tu vēl neesi ar to samierinājusies ,tad Tev ir jāārstējas.

 9. jaa,treede jau uzeedusies uz austru,visu laiku pukojas…skaudiiba….bet ir viens liels BET,kau ari vietejais konkurs,bet ari tur ir savi gali….taa teikt,austrai bija savi gali,mammiite straadaa irlavaa,radi un pazinas…tpt jau bija ari tredei….kpc nevareja par irlavas tiini kadu citu izveleties?kaut vai sintiju vai kristenu/??te ir savi gali,uzvres nevis labakais,bet tam,kam tas ir nolemts…skumji

 10. austras omite jau pagajuso gadu pukojas,ka vajadzeja uzvaret austrai…vot tas ir stulbi…citi censas…..ka lai citi jutas/??lai kkur piedalitos ir jabut saviem galiem…un to irlavas tiini jau vareja normalaku uztaisit,meitenes censas,darbojas,tere savu laiku,bet beigas iedot kkadus diplomus..sogad jau bija labak,bet nu….zel ka ta,iespeja uzvaret ir tikai vieteejiem…kauns,kauns,kauns…

 11. Tie,kas saka,ka nesaprot kaa vareeja uzvareet Austra….Tas vnk bija nolemts…Citi nekad neuzvres…Sitaja konkursa galvenie ir Irlavnieki,citiem nav jegas censties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.